Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Tavaly a 42fokban 60ért eladtam egy kétéves mobilklímát , (metroban 65ért adták). :icon4:

Mákom volt. :icon4:

Az se volt bal###### aki megvette ;) 60 ezeréknél már 15őt is szívesen kiadok az újra + a garancia ;), nem hogy 5 ezret ;) De térjünk vissza a corsa vonalra ;) kedves maki. :lol: Tegyél fel képeket a kis corsádról :lol: Most megnéznék egy kéket :D

Link to comment
Megosztás:

Minden passzol, csak tudni kell, hogy hogyan :D

Miért ne lenne egyszerűbb és olcsóbb? Mászkál már jópár ilyen nagymotoros Corsa itthon, csak el kell fogadni, hohy nem lehet 100e-ből megcsinálni és nem tudja mindenki magának otthon befaragni. :icon4:

Ezért kell a trükköket ismerni vagy ismerni olyat, aki ismeri! ;)

Háhá akkor én vagyok a te embered lesz egy eladó C14SE motorom 1.4 82LE amúgy azonosan fogyasztanak, a 60LE C14NZ és a 82LE C14SE ugyan annyi a 16 szelepes X14XE többet eszik kicsit, a C14SE 7-8LE és jól is megy és nincs EGR szelep meg mindenféle idiótaság :icon4: Bontottam 1 kocsit azt így lesz motor, amúgy én ha taposom neki akkor eszik 7-8L-t kb normális tempó melett fix 7L. Mondjuk papírokat, nem tudok adni hozzá de kb ugyan úgy néz ki a 2 motor és én a helyedbe 1.2 biztosítást fizetnék rá annyi, hogy a motorszámot ki kell venni ennyi. ;)

X14XE az 90paci. ;) Városban 10 liter ha vered neki, országúton 7l körül kijön 100-as tempóval.

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell a trükköket ismerni vagy ismerni olyat, aki ismeri! ;)

X14XE az 90paci. ;) Városban 10 liter ha vered neki, országúton 7l körül kijön 100-as tempóval.

Tudom, hogy 90 paci de nem írtam, sehol se hány LE :D amúgy mind szarul eszik városba. Mondjuk a 16V többet eszik bárki mondhat bármit mint a 8v-nál ugyanis a többlet teljesítménynek valamiből elő kell állnia :icon4: az 1.2 16vnek se mondanám jónak a 7L fogyasztását :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Bazz a slagg színe is passzol. :icon4:

Jó ez a paripa csak a lyukas ülés támlákra vegyél valami huzatot és akkor telinek tűnik az nagyon gáz :icon4: Ez ami ocsmány csúnya a corsán meg a 2-3 ágú kormány tökmindegy, hogy GSI vagy mi ritka csúnya. A fogása az jó meg jobb mint a 2 ágú. Amúgy eladó a GSI kormány is ;) Ha kell valakinek ! Jó áron ;) dudával és átvezetővel!

Így néz ki: ez csak a kinézete :D 3ért vihető.

319790_orig0.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nekem OMP van, szerintem az a király, de azért a Sparco-ra sem mondanék nemet. :D

Én nem kinézetre mentem, amikor választottam(gondolom azért te sem), a fogása számított és még a corsa előtt jóval már ilyet vettem az astrába is.

De kinek pap, kinek a paplan. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Én nem kinézetre mentem, amikor választottam(gondolom azért te sem), a fogása számított és még a corsa előtt jóval már ilyet vettem az astrába is.

De kinek pap, kinek a paplan. :icon4:

Hát előbb kéne ilyen GSI kormány mint ezek a gagyi tuning szarok tiszta csúnyák. De ez a GSI se szép akkor már a 2 új légzsákos valamelyike de én 4 ágú parti vagyok még mindig :D Szeretem alul is fogni a kormányt nem csak BMW stílusba ;) Nem szeretem se a rallyt, se a homasitát kormányokat meg a tuning, a fast and furious-t szeretem de abba se a kormányokat. ;) Egy kormány az ne egy vasdarab legyen hanem bőr és kormány alakú ennyi. Ha gagyi kormányozni akar az ember gokartozik :icon4:

817068_im0.jpg287477_im0.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na elvonult a kis corsa a szerelőhöz, felkészülni a műszakira.

Hálistennek szombaton Pestről hazafele jövet, kilyukadt a kipufogóm is szerintem, mert nagyon sportos hangja lett (bár így se volt csöndes)

Most Anyámék F Astráját hajtom, hát ég és föld a corsámhoz képest, ha szabad ilyet mondani!

Azon is most volt egy kisebb motorgenerál, 1.4-es 90 lovas, de olyan halk a motor, hogy semmit nem hallani mikor megy, nagyon jól szedi a lábát is. A corsa meg kb. 10x hangosabb!

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy 90 paci de nem írtam, sehol se hány LE :icon4: amúgy mind szarul eszik városba. Mondjuk a 16V többet eszik bárki mondhat bármit mint a 8v-nál ugyanis a többlet teljesítménynek valamiből elő kell állnia :icon4: az 1.2 16vnek se mondanám jónak a 7L fogyasztását ;)

akkor nekem biztos valami baj van az autómmal.. ;)

városba benzin 7.5 ,lpg 8.5 (klímával 9) :D

Link to comment
Megosztás:

Háhá akkor én vagyok a te embered lesz egy eladó C14SE motorom 1.4 82LE amúgy azonosan fogyasztanak, a 60LE C14NZ és a 82LE C14SE ugyan annyi a 16 szelepes X14XE többet eszik kicsit, a C14SE 7-8LE és jól is megy és nincs EGR szelep meg mindenféle idiótaság :D Bontottam 1 kocsit azt így lesz motor, amúgy én ha taposom neki akkor eszik 7-8L-t kb normális tempó melett fix 7L. Mondjuk papírokat, nem tudok adni hozzá de kb ugyan úgy néz ki a 2 motor és én a helyedbe 1.2 biztosítást fizetnék rá annyi, hogy a motorszámot ki kell venni ennyi. :icon4:

Privátba írnál árat? Bár még néhány hónap mire lesz rá befektethető pénzem.

Link to comment
Megosztás:

A C12NZ a legutolsó mérés-számítás alapján 5-6 liter a fogyasztása vegyesben, a nem egészen 45 lóerőhöz. Előzni esélytelen ezzel a teljesítménnyel, pedig néha kell, pláne, hogy a 2-es úton ingázom. Sok autós meg külterületen is 50-60km/h-val megy! Ne ezért kellene erősebb moci, alacsony fogyasztással mert helyettem senki nem fizeti ki a benzint. Ezért érdeklődöm valami kompromisszumos megoldáson.

Link to comment
Megosztás:

A C12NZ a legutolsó mérés-számítás alapján 5-6 liter a fogyasztása vegyesben, a nem egészen 45 lóerőhöz. Előzni esélytelen ezzel a teljesítménnyel, pedig néha kell, pláne, hogy a 2-es úton ingázom. Sok autós meg külterületen is 50-60km/h-val megy! Ne ezért kellene erősebb moci, alacsony fogyasztással mert helyettem senki nem fizeti ki a benzint. Ezért érdeklődöm valami kompromisszumos megoldáson.

A régi 2 esen? Vác és pest között? Honnan jársz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.