Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Akkor úgy néz ki én jobban kenem neki jó én vidékre 140-170 körül megyek :). Egyszer mentem vidékre 120nál többel nem mentem de inkább végig kevesebbel akkor alig evett 6L körül lehetett. Városba 7L körül járok de OMW 100al tolom :D

Majd jön 1 csekk :D Az enyémnek jó a shell 95 is. Drága az a 100as.

Link to comment
Megosztás:

Majd jön 1 csekk :D Az enyémnek jó a shell 95 is. Drága az a 100as.

Egyszer majd biztos jön. Ilyen ez a pop szakma :) Nekem 98as előgyújtás van állítva 100assal járok ugyan annyi pénzért ugyan annyit megyek el mint előtte 95el. Szóval nem tudom mi drága rajta és a motor hangja is szebb és mintha talán jobban is lépne :D Elég híres a magyar üzemanyag a minőségéről mennyire ######a... :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer majd biztos jön. Ilyen ez a pop szakma :) Nekem 98as előgyújtás van állítva 100assal járok ugyan annyi pénzért ugyan annyit megyek el mint előtte 95el. Szóval nem tudom mi drága rajta és a motor hangja is szebb és mintha talán jobban is lépne :D Elég híres a magyar üzemanyag a minőségéről mennyire ######a... :D

Mondom,hogy nem a MOL 95-tel van baj,hanem a te HF-ed lett jobban lesíkolva,ezért nem szereti a 95-ös oktánt.

Az enyém 100-assal remegősebben jár a nagyobb előgyújtás miatt alapjáraton.

Link to comment
Megosztás:

A motor váltó és minden cucc ami kelleni fog a beépítéshez. Újonnan 20 ezer 40% kedvezménnyel egy jó kuplung szett és még nincs berakva ezt írtam. Tehát nem tuningolni kéne hanem megcsináltatni a kuplungot ami vagy 30, vagy motort és váltót cserélsz erre céloztam :D

Ezen a vásárláson még egy kicsit agyalnom kell. Főleg a pénztárcámnak :)

Link to comment
Megosztás:

A motor váltó és minden cucc ami kelleni fog a beépítéshez. Újonnan 20 ezer 40% kedvezménnyel egy jó kuplung szett és még nincs berakva ezt írtam. Tehát nem tuningolni kéne hanem megcsináltatni a kuplungot ami vagy 30, vagy motort és váltót cserélsz erre céloztam :)
Dirty ez melyik moci amit árulsz? A fekete kocsiban ami van vagy amit szétbontottál abban? Amúgy a "bontós" kocsit azt kipróbáltad vagy tréleren hoztad el? Arra lennék kíváncsi mennyire van ki a lelke? Esetleg vmi papír van róla? Alvázszám? (esetleg legalizálni a motorcserét vagy egy sima műszaki vizsga miatt kérdem)
Link to comment
Megosztás:

Dirty ez melyik moci amit árulsz? A fekete kocsiban ami van vagy amit szétbontottál abban? Amúgy a "bontós" kocsit azt kipróbáltad vagy tréleren hoztad el? Arra lennék kíváncsi mennyire van ki a lelke? Esetleg vmi papír van róla? Alvázszám? (esetleg legalizálni a motorcserét vagy egy sima műszaki vizsga miatt kérdem)

Haver is alig három hónapot várt az engedélyre az nkh-tól,hogy motort cseréljen a malac passatjában 1.9td helyett vett bele 1.9tdi-t,amivel ugyanúgy szerelték a passatot gyárilag,de azt mondták,hogy nem engedélyezik. :)

Hiába mondtam neki,hogy lassan 15 éves motoron nem látszik a motorszám....

Link to comment
Megosztás:

Dirty ez melyik moci amit árulsz? A fekete kocsiban ami van vagy amit szétbontottál abban? Amúgy a "bontós" kocsit azt kipróbáltad vagy tréleren hoztad el? Arra lennék kíváncsi mennyire van ki a lelke? Esetleg vmi papír van róla? Alvázszám? (esetleg legalizálni a motorcserét vagy egy sima műszaki vizsga miatt kérdem)

Ez nem a saját motorom, ezt vettem bontani beindítottam beindult szépen járt de eddig minden alkatrész jó belőle külföldről hozták be, jobbak benne a cuccok mint az én kocsimba. Menni nem tudtam vele mert elől az agyat vagy valami át tettek a saját kocsijukra így nem tudtam próba kört menni vele papírjai nincsenek legálisan nem tudod papíroztatni. De hát ez nem is érdekelt meg szerintem amúgy se éri meg papíroztatni szám kimar és kész. Amúgy meg eladom NZ-SI átalakításra ha senkinek nem kell így.

Link to comment
Megosztás:

Haver is alig három hónapot várt az engedélyre az nkh-tól,hogy motort cseréljen a malac passatjában 1.9td helyett vett bele 1.9tdi-t,amivel ugyanúgy szerelték a passatot gyárilag,de azt mondták,hogy nem engedélyezik. :)

Hiába mondtam neki,hogy lassan 15 éves motoron nem látszik a motorszám....

Mindenki ezen parázik engem full nem érdekel. NE is ki lesz maratva benne lesz a forgalmiba törzskönyvbe, hogy nem olvasható és viszont látásra. Ha NHK felismeri helyszínen, hogy ez SI vagy NE adok neki egy pacsit... :D Azt meg nem hiszem, hogy lefogják mérni a motor teljesítményét. :D

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem az alapjárati motort 1 ideig jó volt most megint feltolja az alapjáratot 1000 fölé mi a rák baja van? Van 1 csomó más alkatrészem mit cserélgessek? Levegő csőbe a szenzor? Map szenzor? Mi lehet még? Fals? Alapjáratit kitisztítottam. Folytószelepet is tisztítanom kéne vagy SIbe nincs? Van valami hőmérséklet szenzor is vagy mi a hideg miatt azt hol találom? :) Nincs már 5letem wáá

Link to comment
Megosztás:

Mindenki ezen parázik engem full nem érdekel. NE is ki lesz maratva benne lesz a forgalmiba törzskönyvbe, hogy nem olvasható és viszont látásra. Ha NHK felismeri helyszínen, hogy ez SI vagy NE adok neki egy pacsit... :) Azt meg nem hiszem, hogy lefogják mérni a motor teljesítményét. :D

Autocross-nál például feltöltik olajjal a hengereket,onnan egyből látszik a lökettérfogat,az sokkal egyszerűbb.

De az ég világon senkit nem fog érdekelni ,hogy az most ne vagy si ha nem látszik a motorszám. Még az eredetvizsga sem para. :D

Link to comment
Megosztás:

Autocross-nál például feltöltik olajjal a hengereket,onnan egyből látszik a lökettérfogat,az sokkal egyszerűbb.

De az ég világon senkit nem fog érdekelni ,hogy az most ne vagy si ha nem látszik a motorszám. Még az eredetvizsga sem para. :D

Aha és mióta van joguk szétszedni az én kocsimat? :D Szerintem is full leszarják, a lényeg, hogy nem más szám van. :)

Link to comment
Megosztás:

Aha és mióta van joguk szétszedni az én kocsimat? :D Szerintem is full leszarják, a lényeg, hogy nem más szám van. :)

Csak a gyertyát kell kicsavarni hozzá. :D

Egyébként az út széli nkh-s nem nagyon bontogathatja az autót ha a co értéked jó, nem tud veled mit csinálni,esetleg berendelnek hatósági műszakira, ha kókányságot látnak. Hatósági műszaki elintézése sem egy nagy kaland. :D

Link to comment
Megosztás:

Sokszor állítottak meg ezek szerint ilyen melegebb autóval ugye? :)

Hát én eddig életembe senkitől se hallottam ilyet max a hajógyárin volt ilyen. Meg a céges kocsikat kiszedték. De nyilván a KPMesek egy B corsát fognak kiszedegetni annyira érdekli őket :D Huh hát akkor berendelnek akkor megy vissza a régi motor ennyi. Nem izgat már nem fogok ezen remegni. Itt mindig ilyenekkel foglalkoznak ilyen fäszságokkal máshol akármilyen motort betehetsz.

Link to comment
Megosztás:

Hát én eddig életembe senkitől se hallottam ilyet max a hajógyárin volt ilyen. Meg a céges kocsikat kiszedték. De nyilván a KPMesek egy B corsát fognak kiszedegetni annyira érdekli őket :D Huh hát akkor berendelnek akkor megy vissza a régi motor ennyi. Nem izgat már nem fogok ezen remegni. Itt mindig ilyenekkel foglalkoznak ilyen fäszságokkal máshol akármilyen motort betehetsz.

Kiszednek azok bárkit, ha az van kiadva parancsba. Szerencsére általában teherautóznak.

Csak olyan könnyedén mondod, mint aki nap mint nap megvív velük, holott sztem neked is erőteljesen összeszorulna az ánuszrózsád... :)

Link to comment
Megosztás:

Kiszednek azok bárkit, ha az van kiadva parancsba. Szerencsére általában teherautóznak.

Igen és ha a forgalmiba szerepel, hogy nem olvasható a motorszám meg a törzskönyvön, és NE van bent akkor szerinted még befog rendelgetni kamura? Azért azt megnézném.... egy XE már parább lenne. De ha nekünk ilyen kurvä jó KPMeseink vannak, hogy szemre megmondják, hogy ez C20NE akkor le a kalappal de tényleg. :) Nézzen féket nézzen CO-t azt hagyjon a ######ba :D

Amúgy ezek a KPMemesek is nagy szent emberek azt hazafelé miután megszopatott pár parasztot, beül a fóliás kocsijába azt megy haza hagyjuk már ezeket ők mondják, meg mi a jó meg mi nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Bélánknak egy jó almásba járós autó? :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...16v_gsi-4988740

Hétvégén kint volt horton, ahol volt szerencsém körbenézni...hát az idő megviselte kezdenek jönni ki a bakik. Szép ez a lambós ajtó de csak papíros müszakival megy a dolog. a beépítés hagy kivetni valót maga után. A sport ülés lefogatója szénacélból készült és mellékesen csupa rozsda....csomagtér ajtónál ahova a zárszerkezet csatlakozik, szétbarmolt módon kivágva. Én nem tudom, de mintha az ár is kicsit több lene mint a kérhető. még ha nagyon maxi elkérne 900-at mondanám jó, de így.

Link to comment
Megosztás:

Igen és ha a forgalmiba szerepel, hogy nem olvasható a motorszám meg a törzskönyvön, és NE van bent akkor szerinted még befog rendelgetni kamura? Azért azt megnézném.... egy XE már parább lenne. De ha nekünk ilyen kurvä jó KPMeseink vannak, hogy szemre megmondják, hogy ez C20NE akkor le a kalappal de tényleg. :D Nézzen féket nézzen CO-t azt hagyjon a ######ba :D

Amúgy ezek a KPMemesek is nagy szent emberek azt hazafelé miután megszopatott pár parasztot, beül a fóliás kocsijába azt megy haza hagyjuk már ezeket ők mondják, meg mi a jó meg mi nem. :D

Akkor kezdjük ott, hogy n k h és nem k p m. A papírjaidba annyi lesz beleírva, hogy c14se. Műszakin megállapítják az iratokból, hogy mi van benne és beleírják szám nélkül. No meg nem kell hülyének nézni a másikat, mert a végén meglepődsz. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.