Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Akkor én emléxem rosszul...nekem úgy rémlett a GSi óra szürke keretes és piros mutatós...de lehet az a Tigra óra...

Amúgy a jel ezen is ott van, ha jól látom, lehet csak az izzó szar.

Ezen is világít természetesen. :rolleyes: Amiről írsz az a TIGRA óra.

tigrakmora.jpg

Ha valakit érdekelnek az óra típusok, visszatekerés, szétszedés, fordulatszámmérős átalakítás.... stb.

Annak itt egy kis olvasmány. LINK

Link to comment
Megosztás:

Hát a sima fapados km órához képest, meg a joy változatokhoz képest azért jóval szebb :rolleyes:

A joy változatok megint rettentő csúnyák, szerintem be volt rugva aki azt tervezte! :lol:

A sima órával semmi gond ugyan úgy néz ki mint a fsz. mérős csak 1 órával :huh:

Link to comment
Megosztás:

A joy változatok megint rettentő csúnyák, szerintem be volt rugva aki azt tervezte! :huh:

A sima órával semmi gond ugyan úgy néz ki mint a fsz. mérős csak 1 órával :rolleyes:

Csajoknak jó. Azért annyira nem csúnya. Mind2 féle joy láttam életben nem olyan vészes mint képen. A piros csúnyább szerintem. Inkább az ülések színei viccesek meg a kárpit. De ha választani kéne inkább joy mint city vagy swing. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csajoknak jó. Azért annyira nem csúnya. Mind2 féle joy láttam életben nem olyan vészes mint képen. A piros csúnyább szerintem. Inkább az ülések színei viccesek meg a kárpit. De ha választani kéne inkább joy mint city vagy swing. :rolleyes:

Láttam én is élőben zöldet, fél órát röhögtem azon a libafos szerű zöld színen, meg a belső tekerők is mind át vannak színezve, tiszta röhej :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az összes belső majdnem mind csúnya. A GSI kárpitok, a fekete/vörös sport, a full bőr és a fekete 97 utániak szépek.. A többi mind gyenge.

Ez is igaz de ha már az alapokat nézzük mindenképp a sima a nyerő, a bőr is szép, de télen belefagy a pics@d ha nincs ülésfűtés, meg elég érdekes hangokat tud adni amikor beülsz meg kiszálsz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez is igaz de ha már az alapokat nézzük mindenképp a sima a nyerő, a bőr is szép, de télen belefagy a pics@d ha nincs ülésfűtés, meg elég érdekes hangokat tud adni amikor beülsz meg kiszálsz :rolleyes:

Én is a letisztult cuccokat szeretem. Inkább sima szürke legyen mint 600 féle színű színes karikás idiótaság.

Link to comment
Megosztás:

Hehe...szerintem már valaki utálta ezeket, mert a külsején kívül minden szürke a kocsiba. Szerintem már át lett alakítva. Én kaptam bele fekete tök jó anyagú üléshuzatot, szóval abszolút mennőőő. Csak feliratában JOY :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hehe...szerintem már valaki utálta ezeket, mert a külsején kívül minden szürke a kocsiba. Szerintem már át lett alakítva. Én kaptam bele fekete tök jó anyagú üléshuzatot, szóval abszolút mennőőő. Csak feliratában JOY :rolleyes:

Én nekem gyárilag piros joy cseréltem. :huh: Egész jó lett. :lol: Ez a GSI feeling sokkal kellemesebb. :lol:

830nm7bf332692cwb7t9.jpg

Ráadásul szerintem a régi átlag kocsik közül a corsának van a legszebb műszerfala én szerintem. Pl II-III golf, seat ibiza, polo... calibra.. vectra.. astra. Szerintem mindet veri..

Link to comment
Megosztás:

Én nekem gyárilag piros joy cseréltem. :rolleyes: Egész jó lett. :huh: Ez a GSI feeling sokkal kellemesebb. :lol:

Ráadásul szerintem a régi átlag kocsik közül a corsának van a legszebb műszerfala én szerintem. Pl II-III golf, seat ibiza, polo... calibra.. vectra.. astra. Szerintem mindet veri..

Huhh, szét kaptad rendesen, majd dobok fel képet, az én kocsim belseje szerintem tökre jó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

na ezzel én is így vagyok,műszakilag most nagyon jó,de esztétikailag messze van a tökéletestől

Ha elköltesz rá 500 ezret akkor is messze lesz. :rolleyes: Így kell szeretni. Zsír új kocsikon is vannak hibák sőt 2005-2007eseken is. Nem létezik tökéletes kocsi, max arany áron. Tökéletes dolgok se léteznek a világon. De hát minek ide jó kocsi? Kinyírja a sok kráter. Rányitják az ajtót a parkolóban, neked jönnek, megkarcolják vicces gyerekek. Ellopják? STB... Amíg ennyi nagy sofőr van itt addig jó kocsi felesleges. Szerintem még 2 év. Mindenki biciklivel fog járni mint Bangladesben. Úgy kizsebelnek ezek a szemétládák. Mindenhol lerántás 425-445FTos üzemanyag a BALKÁNON. Semmit nem módosíthatsz a kocsin. Teljesítményadó kötelező... 30%os baleseti adó. Regisztrációs adó. ADÓ-ADÓ. Gusztustalan ami itt megy. Itt mindenki egy statisztikai adat. Perkálj az a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.