Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én nekem gyárilag piros joy cseréltem. :huh: Egész jó lett. :lol: Ez a GSI feeling sokkal kellemesebb. :lol:

http://www.kephost.com/images4/2012/1/16/8...32692cwb7t9.jpg

Ráadásul szerintem a régi átlag kocsik közül a corsának van a legszebb műszerfala én szerintem. Pl II-III golf, seat ibiza, polo... calibra.. vectra.. astra. Szerintem mindet veri..

Neharagudj, de a Tiéd nem ATLANTA??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok a Corsamban kicseréltük a gyári c12nz-t x14xe-re de csak a fő kábelköteg lett új a biztosítéktábla,obd,műszerfal kábelei a régi igy most nem jó az obd csatlakozó és a szintén utólag beépített fordulatszámmérős km óra sem működik ha valakinek van ötlete hogyan lehetne megoldani a jelenlegi kábelekkel bár ezt kétlem hogy meg lehet inkább a hozzá való kábelekre lessz szükség tehát ha van valakinek felesleges szóljon! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok a Corsamban kicseréltük a gyári c12nz-t x14xe-re de csak a fő kábelköteg lett új a biztosítéktábla,obd,műszerfal kábelei a régi igy most nem jó az obd csatlakozó és a szintén utólag beépített fordulatszámmérős km óra sem működik ha valakinek van ötlete hogyan lehetne megoldani a jelenlegi kábelekkel bár ezt kétlem hogy meg lehet inkább a hozzá való kábelekre lessz szükség tehát ha van valakinek felesleges szóljon! :rolleyes:

A fordulatszámmérőhöz elég ha húzol be neki 1 szálat az ECU-tól! Vagy elektromos óra lett a spirálos helyett? Mert az mókás lesz és nem olcsó. A többi kábel meg aranyáron lesz ha nem találsz valami vidéki vagy magának bontós szakit. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Légzsákos. Bár annyiért is ja.

Arra gondoltam :rolleyes: pl vaterán nézegettem múltkor!

Hamár így előjött a szó a kormányokról, csak kíváncsiságképp, a légzsákos kormányt fel lehet szerelni a hagyományos, két küllös helyére agy csere nélkül? Az oké, hogy a légzsák ilyenkor csak "dísz" mivel ahhoz kellene a vezeték meg az aktiváló egység, szenzorok stb.

Link to comment
Megosztás:

mennyi a reális eladási ára egy használt kormány légzsáknak (dudánál szakadt) indítónak, illetve egy komplett klímának (1,2 16v)?

köszi

A komplett klíma pontosan mit takar?

A hűtőkörön kívül ilyenek is benne vannak, hogy: generátor (klímásban erősebb van), vízhűtő, a hűtőventilátorok, azok komplett vezérlése kábelköteggel, motortéri relédoboz, komplett klímás fűtésbox, kezelőfelület a tekerőkkel, utastéri relék, burkolatok, amennyiben azok is eltérnek stb?

Nem olyan egyszerű dolog ez :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok a Corsamban kicseréltük a gyári c12nz-t x14xe-re de csak a fő kábelköteg lett új a biztosítéktábla,obd,műszerfal kábelei a régi igy most nem jó az obd csatlakozó és a szintén utólag beépített fordulatszámmérős km óra sem működik ha valakinek van ötlete hogyan lehetne megoldani a jelenlegi kábelekkel bár ezt kétlem hogy meg lehet inkább a hozzá való kábelekre lessz szükség tehát ha van valakinek felesleges szóljon! :rolleyes:

A fordszámmárőnek sebességjel kell, az ECU-tól megoldható.

Milyen X14XE került bele? Mi volt a donor autó?

12-es OBD-1 esetén a G láb a diag, 16-os OBD-2 esetén a 8-as láb.

Link to comment
Megosztás:

A komplett klíma pontosan mit takar?

A hűtőkörön kívül ilyenek is benne vannak, hogy: generátor (klímásban erősebb van), vízhűtő, a hűtőventilátorok, azok komplett vezérlése kábelköteggel, motortéri relédoboz, komplett klímás fűtésbox, kezelőfelület a tekerőkkel, utastéri relék, burkolatok, amennyiben azok is eltérnek stb?

Nem olyan egyszerű dolog ez :rolleyes:

minden ami kell, hogy egy nem klímás, klímás legyen

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam :rolleyes: pl vaterán nézegettem múltkor!

Hamár így előjött a szó a kormányokról, csak kíváncsiságképp, a légzsákos kormányt fel lehet szerelni a hagyományos, két küllös helyére agy csere nélkül? Az oké, hogy a légzsák ilyenkor csak "dísz" mivel ahhoz kellene a vezeték meg az aktiváló egység, szenzorok stb.

Fel lehet de az átvezető miatt kormányoszlopot kéne cserélni. Vagy nincs index visszaugrás meg duda. :huh:

Link to comment
Megosztás:

A komplett klíma pontosan mit takar?

A hűtőkörön kívül ilyenek is benne vannak, hogy: generátor (klímásban erősebb van), vízhűtő, a hűtőventilátorok, azok komplett vezérlése kábelköteggel, motortéri relédoboz, komplett klímás fűtésbox, kezelőfelület a tekerőkkel, utastéri relék, burkolatok, amennyiben azok is eltérnek stb?

Nem olyan egyszerű dolog ez :rolleyes:

Megsúgom, hogy a motortartóbak is teljesen más :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.