Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricák, ruházat, egyéb csacskaságok:)


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 607
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szerintem mindenki nagyon jól tudja de szájbarágom:

Csak pulcsi olyan mint a gyári, egyenlőre hímzés nélkül, a hímzést pesten csináltatom. Az 1db pulcsi ár kb 6000HUF A nadrág is kb ennyi de ahhoz még minta kell tehát MOST csak pulcsi.

Mindenki felpróbálta az enyémet és tudja.hogy igényel-e nagyobb méretet.

Jó lenne gyorsan válaszolni mert a varroda várja és ha nem jeleztek, akkor segget csinálok a számból a partnercégem előtt.

Még csak annyit és nem bántásként de hányszor volt nálam a pulcsi a MiniMeeten? És hányszor beszéltünk róla? Ne mondjátok má hogy csal Losi tud mindent?

Megaztán mindenki tudja a számom, Kacserónak elnézem :lol:

http://www.opel.de/eshop.act

Sweatjacke Victory

4415132

Köszönettel: Tomi

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindenki nagyon jól tudja de szájbarágom....

Ha mindenki tudná akkor szerintem nem kérdeznénk. :lol:

Még csak annyit és nem bántásként de hányszor volt nálam a pulcsi a MiniMeeten? És hányszor beszéltünk róla? Ne mondjátok má hogy csal Losi tud mindent

Már bocsánat, de mintha említettem volna, hogy nekem is van ismerősöm akit meg tudnék kérdezni varrásügyileg.

De sajnos mivel nem kaptam meg egyszer sem, hogy elvigyem neki ezért nem tudok semmit sem mondani.

Ja és én csak egy meeten láttam.

Egyelőre nem is íratkozom fel, mert nem tudom hogy milyen anyagból lesz.

Az ingről már többször volt szó, azzal mi a helyzet?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A varrodának azt mondtam, hogy csak az eredeti anyagból fogadom el az eredeti szabásmintával!

Természetesen méretre igazítva a különböző söralátétekre :unsure:

Az inggel semmi. De asszem lemondom a varrodát. Kicsit elegem van a tökölésből. Legalább 3 hete ott a pulcsim. És nem hordom vazze :huh:

Köv meetre felkészülök és minden végére pontot teszünk!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.