Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

az egy dolgo h nagyon jól megy az az 1.4 de kérdés h meddig :blink: nehogy széthajtsd....

Hát egyelőre döcög. Tudom hihetetlenül hangzik, de azért nem mindig tolom neki.

Igyekszem megbecsülni. :rolleyes:

Viszont ha menni kell, akkor nincs mese... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos nekem már kezd sok lenni a vezetés, lehet megkérnék vkit hogy esetleg vigyen le. Azon múlik csak hogy meg tudom-e oldani hogy itthon maradjon / hazakerüljön a verdám szombaton.

Egy biztos: mocskos bkvval nem vagyok hajlandó utazni, öreg vagyok én má ahhoz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos nekem már kezd sok lenni a vezetés, lehet megkérnék vkit hogy esetleg vigyen le. Azon múlik csak hogy meg tudom-e oldani hogy itthon maradjon / hazakerüljön a verdám szombaton.

Egy biztos: mocskos bkvval nem vagyok hajlandó utazni, öreg vagyok én má ahhoz :rolleyes:

Ha mást nem, de egy Polus-Lurdy transzportot szívesen biztosítok.

Szeritem úgyis elég lesz belőlem annyi egy napra. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg szombatra ide már nem havat ígérnek, csak borult időt.

De vasárnapra már havazás is várható, viszont akkor meg már nem kell sietni.

Most még itt is süt a nap, pedig a hét elején már szerda estére és csütörtökre is havazást és - pár fokot ígértek.

Reméljük megtisztel minket ennyivel az időjárás, hogy kibírja a szombatot hó nélkül. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most még itt is süt a nap, pedig a hét elején már szerda estére és csütörtökre is havazást és - pár fokot ígértek.

Reméljük megtisztel minket ennyivel az időjárás, hogy kibírja a szombatot hó nélkül. :rolleyes:

meg a vasárnapot meg az elkövetkező hónapokat :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.