Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Vagy a g feltöltő vagy mi :(

G feltöltö.Hát nem hiszem hogy valami komolyat produkálna nem érezzük a 162 loerőt pedig az elözö tulaj azt mondta most lett beállitva minden és nagyon tuti franko minden meg stb de hát ezt tudjuk hogy fars.MOST MÁR

Link to comment
Megosztás:

Van olyan ismerőse akinek a hozzáértése is megvan ezen paripák szervízeléséhez ?

szerelőknél már érdeklődött de nem sok sikerrel senki nem mer hozzányulni.Most a corrado forumoldalon valakivel dumcsizott(szintén corradossal)vele fogja átnézetni a kocsit és szerintem ha jo a tag vele szerelteti is.

Link to comment
Megosztás:

Ott van az aláírásomban a tipus, a motorja pedig ismerős lesz számodra : C20NE :(

ok azt láttam a motorra voltam kiváncsi ;) és gyári vagy vannak változtatások rajta? :) Bocsi ha sok a kérdés csak hát az autoőrületem nem bir magával :( ;) meghát szinte veled beszéltem a legtöbbet eddig ,igy gondoltam megérdeklődöm hogy te mit taposol :D Ha tul megyek a határon csak szolj hogy ERRE MÁR NEM VÁLASZOLOK :D és akkor ejtem a témát

Link to comment
Megosztás:

ok azt láttam a motorra voltam kiváncsi :( és gyári vagy vannak változtatások rajta? ;) Bocsi ha sok a kérdés csak hát az autoőrületem nem bir magával :) :( meghát szinte veled beszéltem a legtöbbet eddig ,igy gondoltam megérdeklődöm hogy te mit taposol ;) Ha tul megyek a határon csak szolj hogy ERRE MÁR NEM VÁLASZOLOK :D és akkor ejtem a témát

Van benne toronymerevítő, elől piros Konik, Momo kormány, motortér kitámasztó teló és.... és asszem ennyi :D

Elvileg van szép nagy csomagtere, gyakorlatilag televan minden baromsággal.

Ja és az autó részben hiányos - értsd : kipuf rendszer, lemezfelületek - :D :D

Link to comment
Megosztás:

Van benne toronymerevítő, elől piros Konik, Momo kormány, motortér kitámasztó teló és.... és asszem ennyi ;)

Elvileg van szép nagy csomagtere, gyakorlatilag televan minden baromsággal.

Ja és az autó részben hiányos - értsd : kipuf rendszer, lemezfelületek - :) :(

nincs kipufogorendszer?JA vagy ugy érted sport kipuf.rendszer :Spoilerek ? Alufelni?Ültetés?STB :( csak az a meglepődésem tárgya hogy én mint ismeretlen azt gondoltam a forumozok széttuningolt verdákkal járnak de persze azért ez a gondolat mert még nem láttam senkit de eljön ennek is az ideje ;)

Link to comment
Megosztás:

nincs kipufogorendszer?JA vagy ugy érted sport kipuf.rendszer :Spoilerek ? Alufelni?Ültetés?STB :( csak az a meglepődésem tárgya hogy én mint ismeretlen azt gondoltam a forumozok széttuningolt verdákkal járnak de persze azért ez a gondolat mert még nem láttam senkit de eljön ennek is az ideje ;)

Kicsit el kell hogy keserítselek....A fórumozók nagy része nem tuningolt verdákkal járnak :)

Link to comment
Megosztás:

nincs kipufogorendszer?JA vagy ugy érted sport kipuf.rendszer :Spoilerek ? Alufelni?Ültetés?STB ;) csak az a meglepődésem tárgya hogy én mint ismeretlen azt gondoltam a forumozok széttuningolt verdákkal járnak de persze azért ez a gondolat mert még nem láttam senkit de eljön ennek is az ideje :)

Végdob, az nincs illetve valami szét van csúszva a kat környékén :(

Most OZ felni van rajta, ez modhatjuk klub felninek is :(

Ültetni nem kell mert az évek súlya már így is megtette a hatását ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.