Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

igen :) és a szalmamuki mivel kicsiit örült, gyulladása során magához szoritotta fábol faragott mukit. ;) igy kettös haláleset miatt nyomoz a budapesti rendörség. a kérdés az ki gyujtotta a gyergyát :( ha a gyertya gyujtogato megvan megtaláljuk a bünöst ;)

Ráadásul nem találják a tetemeket...a szemtanúk szerint volt ott egy tűznyelő is... :(

A gyertya meggyújtásával meg S. Süsü-t (budapest lakos) vádolják, aki ellen a körözést kiadta a Fővárosi Rendőrkapitányság...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ráadásul nem találják a tetemeket...a szemtanúk szerint volt ott egy tűznyelő is... :(

A gyertya meggyújtásával meg S. Süsü-t (budapest lakos) vádolják, aki ellen a körözést kiadta a Fővárosi Rendőrkapitányság...

Most kaptuk a hírt, miszerint az MTI legfrissebb tudósítása alapján S.Süsüt a "Kiskirályfi" várában újabb tűzgyújtási kisérlet közben tettenérték, majd Krisztofóóóóóróóóó lovag segítségével ártalmatlanították...Az eljárást megkezdték a vádlott ellen, és Süsü jelen pillanatban a Markó utcai fogda vendégszeretetét élvezi...

Link to comment
Megosztás:

este 12:38?

hmm... ez valami új időszámítás? :D

amúgy fogalmam sincs. Azt tudom, hogy most itthon vagyok, csak topikilag vagyok eltévedve, mert csak 1,5 évig voltam Bp-i lakos. ;)

igen a valoságos az átverés. :D mások megtévesztésére kitalált formátum. :( elméletileg a valos idöt a holdak állásábol és a bolygok tömegmozgásának surlodási következménye szorozva a nap kisugárzási höfoka és a csillagok arányának a négyzetgyöke ;) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Most kaptuk a hírt, miszerint az MTI legfrissebb tudósítása alapján S.Süsüt a "Kiskirályfi" várában újabb tűzgyújtási kisérlet közben tettenérték, majd Krisztofóóóóóróóóó lovag segítségével ártalmatlanították...Az eljárást megkezdték a vádlott ellen, és Süsü jelen pillanatban a Markó utcai fogda vendégszeretetét élvezi...

a rajongok már tüntetnek ;) ártatlanságra hivatkozva követelik hogy helyezzék szabadlábra :( kölönben eröszako fognak alkalmazni :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.