Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ezt Te se gondolod komolyan...max. megtartani lehet őket a hasuknál.

S most már vállalod azt az elmés jeligét a kocsid oldaláról? Azt hittem, nem teccik...

Jól van na.. anyukám mondta :( :( ;) Ezek szerint Te többet tudsz ezekről a titkokról :)

Csak azért nem tetszik, mert megint van egy olyan autóm, amiről már messziről virít, hogy én ülök benne. Egyébként nem zavar. Mondjuk nem egy szélvész, mint ahogy a szöveg azt beállítja ;)

Link to comment
Megosztás:

Jól van na.. anyukám mondta :( ;) :D Ezek szerint Te többet tudsz ezekről a titkokról :)

Csak azért nem tetszik, mert megint van egy olyan autóm, amiről már messziről virít, hogy én ülök benne. Egyébként nem zavar. Mondjuk nem egy szélvész, mint ahogy a szöveg azt beállítja ;)

Tudok 1-2 titokot! :D

Ezek szerint mindenki tudni fogja Bp-en, ha meglátja ezt a feliratot, hpgy itt megy Loretta Lörincről a Kácsé mellöl?

Szerinted a felirat a sebességedre utal? Szerintem másra... :(

Link to comment
Megosztás:

Tudok 1-2 titokot! :D

Ezek szerint mindenki tudni fogja Bp-en, ha meglátja ezt a feliratot, hpgy itt megy Loretta Lörincről a Kácsé mellöl?

Szerinted a felirat a sebességedre utal? Szerintem másra... :(

Tudod én már csak ilyen naív vagyok. Szigorúan a 18-as karika alatt! :( ;) Dehát ez látszik is rajtam :D

A titkos kilétemet meg felfedted! Most mi tévő legyek.... ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Támdám.

Megingathatatlannak mutatott magabiztosságod mégis billegni látszik ;) :D

Vajh miért ? :(

Most találj ki magadnak valami büntit, ha nem hoznál zsebórát :)

ÓÓÓÓÓÓ magabiztosság van bőven! Csak tudod, esemény előtt illik realizálni a helyzetet, a feleket ;) Nehogy fordítva süljön el a fegyverem^_^

Szóval ÉN kitalálhatom a büntit?!?! EZ naggyon király :( :D

Link to comment
Megosztás:

Tudod én már csak ilyen naív vagyok. Szigorúan a 18-as karika alatt! :( :( Dehát ez látszik is rajtam :D

A titkos kilétemet meg felfedted! Most mi tévő legyek.... ;) :)

Naívságod több, mint izgalmas. Azt áruld el, hogy az a 18-as karika hol látszik rajtad! ;) Ez különösen izgalmas.

Ja, nem árulom el senkinek a titkos énedet...rögtön.

Hogy mitévő légy, rád bízom.

Link to comment
Megosztás:

Tudod én már csak ilyen naív vagyok. Szigorúan a 18-as karika alatt! :( :( Dehát ez látszik is rajtam :D

A titkos kilétemet meg felfedted! Most mi tévő legyek.... ;) :)

Naívságod több, mint izgalmas. Azt áruld el, hogy az a 18-as karika hol látszik rajtad! ;) Ez különösen izgalmas.

Ja, nem árulom el senkinek a titkos énedet...rögtön.

Hogy mitévő légy, rád bízom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.