Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én lehet szombat délután kinéznék. Pitta, milett a klímával?

Akkóóó mejd megbeszéljük <_<

Leszel oly kedves elhozni nekem a díszlécrögzítő cuccokat ? :)

Amikor 2.2 celsiust fújt, akkor mondtam Pistának, hogy ne mérjük tovább - egy másik hőmérő 6.valmennyire értékelte a szellőzőrostély hőmérségletét - :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem csak lecsúszott a stekker nem??? Egyszer nekem is volt ilyen...visszadug, és megy halad...

Mármint a két saru ? <_<

Tomot majd megkérem, hogy nézze meg a + kábelkötegen, hogy van-e a csati, egyenlőre új saruk kerültek rá és műxik :)

Aggasztóbb, hogy nem volt benne semmi gáz már, valószínűleg a kompresszor engedni, de most került bele olaj és láccani fog, hogy hol a gond, ha esetleg megint off lesz.

Link to comment
Megosztás:

Mármint a két saru ? :lol:

Tomot majd megkérem, hogy nézze meg a + kábelkötegen, hogy van-e a csati, egyenlőre új saruk kerültek rá és műxik :lol:

Aggasztóbb, hogy nem volt benne semmi gáz már, valószínűleg a kompresszor engedni, de most került bele olaj és láccani fog, hogy hol a gond, ha esetleg megint off lesz.

:) Nekem működött mikor odaadtam...szerintem még mutattam is... :) azóta kiment a gáz??? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.