Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Sziasztok

Mostanság jövök rá, hogy érdekes dolog ez a Mantázás. Mikor belevágtam másfél éve nem gondoltam volna, hogy ennyi minden történik majd körülöttem az autó miatt. Egy valag új arccal megismerkedtem mindegyik vérbeli mantás és mind jófejek, komolyan mondom ha másnem ezért megérte. Na persze az autót se feledjük, most mikor kirütött a nap , ablak le tetőeblak fel és megint rájöttem miért is jó a Manta.

Aztán meg ,hogy másfél év alatt összejött négy motor a kocsihoz az sem rossz., mert hát ugye vannak olcsó járgányok amiket nem lehet nem megvenni, de hát ugye gyűlik még egy smás.

Most épp rajta vagyok a tavaszi nagyfelújításon, vagyis csak kasztni futómű lesz, motor az még nem ,mert megy bele a 2,2 már baromi kíváncsi vagyok mit tud, bár sokat nem várok tőle. Nem tudom nektek mi a tapasztalatotok. Na meg az ötös váltó ,mert szegénykémben eddig csak 4 -es volt.

Ma láttam először gázos Suzukit, hát majdnem letérdeltem rajta, folyt a könnyem a röhögéstől.

Jut eszembe nem tud valaki körlámpáhot keretet? Érdekelne, ha jó áron van.

Na csak ennyi, gondoltam írok egy kicsit had untassam a mantás népet.

Link to comment
Megosztás:

Már láttad a feketét és a fehéret. A 400-as és a piros meg még épül.

Nemtod véletlenül hogy kié a Dráva utcai profinál a sötét Manta opelclubbos matricával? Szinte minden nap látom és ciki hogy még a nickjét sem tudom a tulajnak... :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Már láttad a feketét és a fehéret. A 400-as és a piros meg még épül.

Nem gondoltam komolyan a kérdést, csak célzás volt, mert gyakran látunk más autóval a talikon.

Utóbbin, ha jó emlékszem: Astrával?

Meg különben sem küldtél képeket rólluk az oldalamra! (szégyeld magad)

Link to comment
Megosztás:

Nincs találkozó a Cora-nál, mert mindenki tudja, hogy hova kell menni. :lol: (csak 10 éve járunk oda)

Pomázról Dobogókő felé mész és egy nagy jobbos kanyar közepén lesz balra egy aszfaltozott út lefelé vezet a szurdokba. Ez közvetlenül Pilisszentkereszt előtt van.

Tehát ha túlmész és eléred Pilisszentkeresztet, megfordulsz és az első jobbos leágazásnál lekanyarodsz a szurdokba.

Link to comment
Megosztás:

Oké,Oké! Nem kell ennyire szarkasztikusnak lenni. Te is tudod hogy még nem voltam.

De most mennék!

Ha eső lesz is lesz?

Vagy arra van valami tartalék fedett program?

Szarkasztikus? Informatív! Segítőkész! Kedves! Szép! Okos!

Spec. arra nem emlékeztem, hogy te még sosem voltál.

Mindenképpen megyünk. Tavaly is volt kicsi eső, de nem volt gáz. Egy kis víz nem árthat. Remélem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.