Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

engem is mindig átver a nivopálca, most épp tavasszal szívtam vele, egyik felén telit mutat másik felén éppencsak, a vége az lett, hogy fémrészecskét találtam a nivopalcán.

na egyböl ment bele majd mfél lityi olaj, elég gáz h így jártam, de már megtörtént.

söt mai napig nem tudom megmondani, hogy mennyi olaj van a mociban.

szervízkönyvben olvastam, h járo motornál kell, aztán szervízkönyvben olvastam, hogy 5 perccel leállítás után lell nézni.

fene tudja melyik a joo, mert, ha állo motornál középig van, akkor járó motornal már nem, na és a kérdés: az az olajszint elég lesz mondjuk egy lendületesebb kanyarban?

én eddig azt hittem, hogy lehúzza a csö a nívopálcáról nem rákeni, na akkor én meg még optimistább vagyok

azóta km szerint töltöm az olajat a nivopálca meg csak egy érdekesség

Link to comment
Megosztás:

Skacok! A nívópálcát úgy kell belerakni hogy jót mutasson, azaz fordítsd meg, hogy a másik fele legyen az indítómotor felé, ha nem mutat jót. Asszem nekem úgy volt jó, ha a pálca kallantyúja az indító motor felé volt hajlítva. Ezt most hogy írjam le szebben. :)

Szóval nekem mindíg jót mutatott és nívópálcát álló motornál kell nézni. Ha félig van, akkor nemárt rátölteni.

Nekem is van egyébként egy bontatlan 2.2i CIH motorom eladó, ha érdekel valakit. Gyári kompresszióval.

Link to comment
Megosztás:

akkor Pomázon megtaníthatnál engem nivópálcát olvasni

tatvaly en elhagytam a nivopalcat :( kisse nagy koszt csinalt a motorterben, amikor eszrevettem akkor epp morahalom es szeged kozott voltam. gyors bementem a benzinkutra es a sracokkall kitalaltuk hogy egy golyostoll pont jjo meret :) betekertuk szilikonszalaggal. azt hiszem azota is az van benne. az olajat meg erzesbol ontjuk bele :)

Link to comment
Megosztás:

Nos, akkor ahogy az A Corsa topicban ellestem a szakszót: Pár kémfotó:

1. Az első mozdulatok

2. A computer kábelköteg kimenekítése

3. Harc a kipufogó csavarokkal

4. Levegőben (A képen szemben Sexy, oldalasan Fikusz, a falon Jodan néni 2*, és egy OPC)

5. A lényeg: 2.2I, 5 gangos váltó

Folyt. köv. jövőhét szombaton.

Lehet akkor váltó miatt kivágni a kardán alagutat flexxel. :)

És mi lesz a motor számmal? Remélem az eredeti blokkba rakjátok át a cuccost! :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet akkor váltó miatt kivágni a kardán alagutat flexxel. :)

Igen, meg lehet gyantázni váltóboxot, meg lehet kardánokat faragni. Érdekes játékok.

És mi lesz a motor számmal? Remélem az eredeti blokkba rakjátok át a cuccost! :)

Nos, igen, mondhatjuk így is. ;) :P

Belejöttem a kémfotózásba, tisza James Bond vagyok. :( Tehát:

1. Sexy és a CC

2. Ha ez az ajtó mesélni tudna! (én négy színt számoltam rajta)

Link to comment
Megosztás:

Te Sanyi!

Állati ez a nonfiguratív air brush a gépen :) szerintem hagyd így! Tiszta kaméleon metall by sufnyi ;)

Viszont ahogy így elnézem, nem egyszerű a kaszni, melynek megépítésére és újraélesztésére vállalkoztatok. :( sok sikert! Tele lesztek sztorikkal, mire ezzel végeztek :) de szép is ez istenem...! Lassan már mi is neki esünk rendesen a 400asnak. Ha így folytatjuk, sose készül el...

Link to comment
Megosztás:

Igen, meg lehet gyantázni váltóboxot, meg lehet kardánokat faragni. Érdekes játékok.

Én spec nem gyantáztam, hanem vetem egy vastag polifoamot körbeszabtam hogy kitakarja a lyukat és átböktem rajta a rudat és kész. Még frankón hangszigetel is.

Minek a gyanta, amikor ott egy egész manta. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt még rappelve is előadod, akkor vendégem leszel egy sörre! :P

szerintem ha abbol a zlaty-bol akarsz neki adni amit komarnobol hozol akkor inkabb abbahagyja a muveszetet :)

dehogy ne legyen kimoderalva a csevegesunk:manta verset koltottem :D

ulok a kertben, csend es nyugalom,

a nap fenye jatszik az arcomon.

:)

egy duborgo hang ebreszt fel vegre

a MANTAN a kipufogo vegre ki lett cserelve :(

kozel nincs olyan jo mint need koltoi alkotasa de en kezdo vagyok ;)

Link to comment
Megosztás:

Ó ugyan már! Perszehogy, de főleg. :P

Bár szerintem, ahogy Ford Fairlane mondaná:

'Láttam már szart, de ez ....!' :P

szerintem ha abbol a zlaty-bol akarsz neki adni amit komarnobol hozol akkor inkabb abbahagyja a muveszetet :)

dehogy ne legyen kimoderalva a csevegesunk:manta verset koltottem :P

ulok a kertben, csend es nyugalom,

a nap fenye jatszik az arcomon.

:)

egy duborgo hang ebreszt fel vegre

a MANTAN a kipufogo vegre ki lett cserelve :(

kozel nincs olyan jo mint need koltoi alkotasa de en kezdo vagyok ;)

Nekem tetszik. Inkább vedd át a stafétát. :D

Link to comment
Megosztás:

Bár szerintem, ahogy Ford Fairlane mondaná:

'Láttam már szart, de ez ....!' :(

Nekem tetszik. Inkább vedd át a stafétát. :)

na azéert nem vagyok egy költő és még a vénám sem olyan. nem veszem el a hírneved. ;) de a társköltőd lehetek. vagy a fórumos múzsád :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.