Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Akkor rosszul emlékeztem. A Nagy Opel könyvben mintha 135 állt volna... Mindegy, nem is lényeges. Végre gurul, ez számít egyedül.

az hat . es ha mar gurul, akkor kell azon dolgozni, hogy jol is guruljon :huh: aztan mar hatar a csillagos eg. vagy nem? :lol: de azert ne epits belole raketat oksika?

Link to comment
Megosztás:

ja még vmi, a kishidhoz másként rögzül a hátsokereszt, ennek van egy foglalata, a nagyhidhoz Csak pörén bilinccsel van csavarozva a kardánkereszt, elöször nézd meg milyen kell, vagy akkor már cserélj egyböl hidat is, (max 2 óra tökölödve, ha nem szakad csavar)

Link to comment
Megosztás:

Ide került a környékre.Pont indulok a sörért a boltba(mert bográcsoztunk),ahogy kifordulok az utcából,megy előttem.Lopakodó üzemmódban követtem amíg leparkolt,gyorsan hazamentem a fényképezőért utána vissza,párszor lekattintottam,beszéltem a tulajjal.Szombathelyről hozta(ami ide jó 500 km)1977-es 2.0 motorral és egész jó állapotban van.Mondtam neki a klubot meg ,hogy szóljon ha valami gond van és segítünk. :huh:

http://kep.tar.hu/mackosajt/50266959/22947364#2

Link to comment
Megosztás:

Szerdán megy vissza az autóm a fényezőhöz: spoilerfény + javítások. :huh:

Kb. 1 hétig lesz oda, aztán "elvileg" kész lesz! Utána jön a többi dolog: erősítő+subcső, ültetés, meg amit kitalálok még. :D :)

kerhetek kepet rola majd? :lol: az autodrol van nalam par, regebbi kepek is. szep lesz nagyon. egy hetig nem lesz veled :) jo eg!!!!mondjuk en mar 22 napja nem lattam Mona-t, a kicsi kocsim. lassan belebetegszem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.