Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ezzel csak azt mutatták, hogy a manta mennyire alkalmazkodó járgány. Ha kevés a benya akkor is el tudj menni, lehet egyszer kiadják a ceruzaelemes változatot vagy a napelemeset is ha kifogyunk az olajból? Ha meg nincs baj akkor itt a 2000, 2400.....3000 stb(egyénileg változócar.gif)

Hát a 2.2, 2.4, 2.6, 3.0, 4.0 tényleg egyénileg változó. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát a 2.2, 2.4, 2.6, 3.0, 4.0 tényleg egyénileg változó. :D

na igen. abba nem gondoltam bele ,hogy kissé skizofrén emberek(nem sértésnek szántam) is vannak akiknél a motor nagysága változik és alkalmazkodik az egyén egyéniségéhez , nap mint nap :D . Te felvagy készülve arra is, ha 10 ft lesz a benzin, akkor a bazi nagyot választanád. Akinek sok mantája több a szabadsága. persze ha mind működik. :D

Link to comment
Megosztás:

Eddig mindenkit be tudtunk azonosítani (jelzem: egyedül Sexy ijedt meg a koalíciós válság miatt, hogy válunk :D egyem a kis szívét :D ) - de most konkrétan beparáztunk, hogy mi van akkor, ha komoly?! :D mondjuk úgysem adnánk oda :D de azért meglepődtünk...

Link to comment
Megosztás:

Eddig mindenkit be tudtunk azonosítani (jelzem: egyedül Sexy ijedt meg a koalíciós válság miatt, hogy válunk :D egyem a kis szívét :D ) - de most konkrétan beparáztunk, hogy mi van akkor, ha komoly?! :D mondjuk úgysem adnánk oda :lol: de azért meglepődtünk...

én csak majdnem hívtam Lacit h visszaadjam a senatoros hívást :D

de annyira nem is vészesek a mostani árak :D

Link to comment
Megosztás:

Eddig mindenkit be tudtunk azonosítani (jelzem: egyedül Sexy ijedt meg a koalíciós válság miatt, hogy válunk :D egyem a kis szívét :D ) - de most konkrétan beparáztunk, hogy mi van akkor, ha komoly?! :D mondjuk úgysem adnánk oda :D de azért meglepődtünk...

huh ez tenyleg para de mennyi a manta Hajni extraval???? ;)

a miszter manta az biztos koltseges mert 3000 res :D :lol: :D

black humor :P

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek adakozzunk akkor. ha össze kell dobni valamit :D . nekünk van hátsó ülésünk. azt felajánlhatjuk ha minden kötél szakad. Hajni!!csak lesz új mantád!!!ha ezeket elvinnék

:D Nekem marad 1 direktszűrőm nem nagy valami de van! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Néha, ilyenkor ha olvasom a hirdetésben a "riasztó" szót, nekem egészen más jut szembe. :D

Jelenlegi kedvencem: http://www.hasznaltauto.hu/1207157_ackerman_pannonia_1994

Elég gagyi kivitel. A miénk sokkal profibb! Ráadásul a miénk maradt Trabant motoros. Hasít, mint a szél. Ebben van ám kabriófíling Need, nem a tiédben! :lol:

Tökéletes!!! :D A tiédnél meg amúgy is tetszik a belső rész! :D :D Cool a Verada!

Aztán majd kicsit átülhetsz hozzám is. :D (Cinikusok nem röhögnek, időpontot direkt nem írok! :D)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.