Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

[kaptam laptopot!!

és sikerült el is rontanom 1nap alatt:)

Hiába,nem manta:)

Én egyszer két vasgolyót kaptam.. az egyiket elvesztettem, a másikat meg elrontottam ;)

Szinvolnalas társalgás a műhelyünkben autó buzerálás közben:

MrManta: - Mi a férfinemiszerv lehet a baja??? B)

Ice Man: - Elromlott... B)

:D

Link to comment
Megosztás:

Templomba?? az durva lenne akkora sörénnyel:)

Pedig ez tök komoly!!! B) MrManta azt mondta, hogy jó útra akar térni, felhagy a civil élettel és papnak áll ;) Tetszett neki a Neo cucca a Mátrixból, és szerinte neki is jól állna :lol:

Áh, nem is!! :P A csajé konfirmálni fog. Lelkessen járt hittanra (na! Milyen meglepő , mi??? Idióta család, és mégis jó gyereke van!!! Hehehe!!!! --------- ..............----------....................... vagy a gyerek a hitbe menekül? B) )

Szóval mondta, hogy ő május 10-én konfirmál. Mondom neki, oke, csak te nem vagy megkeresztelve vazze... anélkül meg nem nagyon lehet :D Szegény két hónapig nem merte megmondani a papnak, hogy neki még egy keresztség is kéne ;) Aztán megmondta, és így hétfőn mégegyszer konfirmál (nem tudom, minek kétszer???). Na mindegy. SZóval nem elég, hogy ma templomba megyünk, de még hétfőn is!!!

Link to comment
Megosztás:

Várjá! A lényeget még nem mondtam!

Választott magának a Petra keresztszülőket.

Két pasit...

B)

De a református egyház még annyira nem református, hogy ezt hagyja, szóval B tervként lett keresztanya is. Mondja a család, hogy lesz e utánna valami kaja? Mire a Petra: Ahamm, úrvacsora! B)

Link to comment
Megosztás:

Pedig ez tök komoly!!! :D MrManta azt mondta, hogy jó útra akar térni, felhagy a civil élettel és papnak áll ;) Tetszett neki a Neo cucca a Mátrixból, és szerinte neki is jól állna ;)

Úgy azért elkézpzeltem Lacit olyan göncben és majdnem megfuladtam a röhögéstől! B)

Nem hiszem hogy papnak néznék,inkább Darth Wader-nek! B)

Link to comment
Megosztás:

B) elegem van B) öngyilkos leszek :D oda a családom... ;) először a férjem ... ;) most pedig a lányom.... :lol: vége a világnak :P ez az apokalipszis :P ;)

Khmmm..... Petrát én direkt rákérdeztem.

Megszűnőben a monopólium mi ?

Hétfőn mennyire értek rá ?

Gelléert, Balázska és én is bekukkantanánk :P

Link to comment
Megosztás:

Hát hétfőn keresztelik a Petrát, szóval nem nagyon érünk rá délelőtt. Délután meg családilag ünnepeljük, hogy valaki jó útra akart térni végre a családban, és ennek örömére igyekszünk elvenni ettől a kedvét. Mert a család fontos B) De ha holnap jöttök, akkor itt lesz IceMan és Tascona is.

Link to comment
Megosztás:

Hát hétfőn keresztelik a Petrát, szóval nem nagyon érünk rá délelőtt. Délután meg családilag ünnepeljük, hogy valaki jó útra akart térni végre a családban, és ennek örömére igyekszünk elvenni ettől a kedvét. Mert a család fontos B) De ha holnap jöttök, akkor itt lesz IceMan és Tascona is.

Holnap én az életképesség határát fogom suvickolni délutánig és kocsiba biztos nem ülök, de majd próbálok rávenni valkit, hogy vigyen el B)

Konkrétan Balázskát :D ;)

Link to comment
Megosztás:

A gyanús kis közepes szintről már továbbléptem! ;) Nem emlékszel?? Tegnap még te dobtad ki a Ken babámat és adtál helyette valami erkölcstelen nedűt, hogy nem nekem való a babázás :D

(Ken babát egyébként szerintem nekem nem is vettek...tudták hogy a barbiknak valószínüleg a szétszedett állapot lesz a sorsuk ;) az itthoni férfi kisebbséget nem akarta még ezzel is turbózni B) )

A JOGOM TEHÁT AKKORA MINT EGY GOMBÓC!!!KIKÉREM MAGAMNAK HOGY LENUDLIZZÁK, ENGEM MEG LEKÖZEPESEZZENEK! B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.