Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Makett! Ha felébredsz (olyan dél és kettő között valamikor, ahogy szoktál), légyszi aplikáld már be a pofidat ebbe a sapiba a Gelko kedvéért :lol: tudod, anyád spúr, meg nem költ rád szívesen - így olcsón is kiröhöghetnénk :lol:

Még mindig jobb, mintha megvenném és ráragasztanám a fejedre :D Légysz, légyszi! Te úgyis bírsz magadból hülyét csinálni (nem csak véletlenül)! :lol: cserébe nem mondom el az olajlámpás dolgot :lol: (ez egy lájtos zsarolás volt, remélem vágod :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Makett! Ha felébredsz (olyan dél és kettő között valamikor, ahogy szoktál), légyszi aplikáld már be a pofidat ebbe a sapiba a Gelko kedvéért :D tudod, anyád spúr, meg nem költ rád szívesen - így olcsón is kiröhöghetnénk :D

Még mindig jobb, mintha megvenném és ráragasztanám a fejedre :D Légysz, légyszi! Te úgyis bírsz magadból hülyét csinálni (nem csak véletlenül)! :lol: cserébe nem mondom el az olajlámpás dolgot :lol: (ez egy lájtos zsarolás volt, remélem vágod :lol: )

:lol: :lol:

Hajni, azt tudod ugye amikor öreg leszel, rozoga és visszabeszélsz a tv-nek akkor ezt mind visszakapod a gyerektől? :D :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol:

Hajni, azt tudod ugye amikor öreg leszel, rozoga és visszabeszélsz a tv-nek akkor ezt mind visszakapod a gyerektől? :lol: :lol:

Tudom :D de jól fogunk szórakozni :D engem betesz valami szar szociális otthonba, néha meglátogat és leköp :D

Egyébként úgy is lehet venni, hogy most törlesztek. Ha elfogadjuk, hogy minden gyeker önálló jellem, akkor ez jár neki azért,mert kiskorában az összes részeg hajléktalannal és pénztárossal, óvónénivel stb. muszáj volt megosztania, hogy éppen mi az aktuális helyzet otthon, hogy az anyja miért vált el, ki az új udvarló stb. Mondjuk édes volt, de néha nagyokat égtem :D(Makett! Ez csak poén, nem haragszom! Tudom, hogy nem tudod,hol a határ a mai napig sem :D Szerizlek teeeeeeeeeeeeeee!)

Egyszer a villamoson (!) (mert szeretett villamosozni, és néha menni kellett vele csak úgy)pont az alagútban, tök csöndben állt a villamos, és egyszer felkiáltott, hogy "anya! Fika van az orromban! Szedd már ki!" - máskor meg ugyanilyen körülmények szintén villamoson, szemben ül egy nagyon gázos csaj, iszonyat ronda és hülyén öltözött, mire Makett hangosan, hoy még a villamos vezető is hallja: "Te anya ez itt szemben egy LIBA!" és nézett rá megvetően stb. stb. stb... csupa öröm a gyereknevelés :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom :lol: de jól fogunk szórakozni :lol: engem betesz valami szar szociális otthonba, néha meglátogat és leköp :D

Egyébként úgy is lehet venni, hogy most törlesztek.

:lol: :lol:

De ez nem fair! Te akkor már semmire sem fogsz emlékezni vagy állandóan ütöd magad gyógyszerekkel (és persze állandóan vissza fogsz beszélni a tv-nek) :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol:

De ez nem fair! Te akkor már semmire sem fogsz emlékezni vagy állandóan ütöd magad gyógyszerekkel (és persze állandóan vissza fogsz beszélni a tv-nek) :lol:

Amikor már mozgásképtelen leszek,,, és nem bírok el itthon a mamával és a bőrt húzgálom a hasam alatt hogy valamikor ez bíz derék dolog vol , aztkívánom hamvasszanak el , és mint fustölésl gátló adalékot öntsenek egy GSI tankba és hadszójon! :lol: :lol: :D Aztán lehet mondani hogy Xray miatt az üvegházhatás megnőtt abban az évben! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Trükkös mutter vagyok amúgy :lol: Rájöttem, hogy a gyerek ébredését úgy tudom a legkönnyebben ellenőrizni, ha bejelentkezem msn-re, mert neki az első dolga, hogy a gépet bekapcsolja.

A következő párbeszéd történt :lol: :

Hajnal üzenete:

jó reggelt! De korán keltél

Hajnal üzenete:

kicsi piszkálódás vol a fórumon előre is bocsi

Hajnal üzenete:

XD

·#·$1»·$#FF0000s·$#FF8000z·$#00EA00ő·$#0080FFк·$#B124DBε·$1«·# ·# üzenete:

[c=#0080FF]sziaa[/c=#D900D9]

·#·$1»·$#FF0000s·$#FF8000z·$#00EA00ő·$#0080FFк·$#B124DBε·$1«·# ·# üzenete:

[c=#0080FF]jesszusom..[/c=#D900D9]

·#·$1»·$#FF0000s·$#FF8000z·$#00EA00ő·$#0080FFк·$#B124DBε·$1«·# ·# üzenete:

[c=#0080FF]ugye nem írtad be?Xd[/c=#D900D9]

Hajnal üzenete:

Hajnal üzenete:

üzentem is ám neked

·#·$1»·$#FF0000s·$#FF8000z·$#00EA00ő·$#0080FFк·$#B124DBε·$1«·# ·# üzenete:

[c=#0080FF]egyre rosszabbul hangzik...[/c=#D900D9]

Hajnal üzenete:

XD XD

A legszebb rész: az ugye nem írtad be :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: de tényleg van békás sapkája! :D tegnap hisztizte ki magának... és nem értette a nevelési célzatot, amikor azt mondtam, hogy ötödik baseball sapinak szerintem felesleges, és ha kell neki vegye meg a zsebpénzéből. Erre mégnagyobbra nyitotta az amúgy sem pici kék szemeit, és feldúltan hebegte, hogy :dehát.. dehát az másra kell. Mondom neki, én is a villanyszámlára szántam a lovét... mire közölte, hogy de mégis hogy képzelem, hiszen ő nem dolgozik, és így nincs is utánpótlása pénzből (mintha nem kapna, vagy nem lenne minden kívánsága teljesítve :lol: ). Majd sértődötten mondta, hogy akkor oké, menjünk vissza, vegyük meg, és majd otthon kifizeti. Hát, nekem még így nem adtak ötezrest a kezembe.... ép csak a "nesze, te dög" mondat hiányzott hozzá :D majd nagyvonalúan visszaadtam belőle a visszajárót, és megtámogattam még háromszáz forinttal is, de már ez sem segített a sértett önérzetén :lol:

Meggyőződése, hogy azért nem akartam megvenni, mert nem tetszett nekem a béka. Lehet, hogy én nam tudom jól kifejezni magam... :lol:

Mondjuk nem is a békával volt bajom konkrétan, hanem a KISS ME felirattal. Most gondold el: Blitzen abban villogna, és Don Tom meg személyre szóló üzenetként értékelné :lol: jaj! Még belegondolni is rossz!

Van a fehér strasszos baseball sapim...meg a békás... szerintem ez kettő... a fekete Nike Lacié, az Opeles is, és az a másik sima fekete nekem valahogy nem rémlik. "Dehát az másra kell" táborba költőpénz, nem elplázázom. Nem megsértődve mondtam, csak értetlenül, mivel nem értettem, hogyha neked valami nem tetszik, és én hordanám azt miért nem vehetem meg? Mert az első 5-10 percben csakis azt hajtogattad, hogy idiótán néz ki rajta a béka. (PEDIG NAGYON ARANYOS!) A kiss me feliratot meg legszivesebben én is lekaparnám mert azóta rajtam lógsz. :D

Link to comment
Megosztás:

·#·$1»·$#FF0000s·$#FF8000z·$#00EA00ő·$#0080FFк·$#B124DBε·$1«·# ·# üzenete:

Höhöö..:lol: neked így mutatja a nevemet... :lol: :lol:

Amúgy bármikor letilthatlak! :lol: :D :lol: Ja! És én tudok olyat hogy rejtve kapcsolódok!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.