Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hmm. Te is pestre mész dolgozni? :lol:

Micsoda vonzerő ez Béla? :lol:

Még összeveszte JOhnnyval ki mikor látogatja meg a Manta Lakot. :D :D

Titkos recept :D :D :lol:

És... !!!J0hnny!! Így kőő! :lol:

Álljunk már meg egy szóra!

Tisztázzunk valamit!

Én nem Béla miatt jöttem pestre,nem kívánok csatlakozni a pedofil fronthoz! :D

nem kell tudnod, jelentéktelen shitmixer

Válogasd meg miket írsz,mert kimosom a szád,ha haza megyek.

Per pill most te kavarod...

Neked is lehetne annyi eszed,hogy nem egy 14 évessel flörtölsz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali

Tudna nekem valaki feltenni egy képet a manta kinyomócsapágyáról? Vettem egyet de nem tudom ,hogy biztos jó -e mert van rajta valami műanyag tok vagy mi a fene. 5 gangos váltó.

Előre is köszönöm

Üdv

DAni

itten van egy. Bár én csúnya fehér színű műanyagházasat kaptam az üzletben ami egy évig alig bírta ,mert már búg. A fémházast meg nem tudták beszerezni :lol:

kinyomócsapágy

Link to comment
Megosztás:

Köszi

Jaja valami ilyesmi csak fura volt ,hogy hátrafelé nyúlik valami műanyag persely és én ilyet még nem láttam csak fémet . Az enyém fekete a csergőnél vettem ,szerintem tudnak még ilyet 5000 valamennyi pénzegység volt.

Köszönöm mégegyszer

Üdv

Dani

Link to comment
Megosztás:

Pénteken mentem, és nemrég értem haza. És én azt mondom: Lehet, hogy nem volt most a legjobb a szervezés, lehet (sőt, biztos :lol:), hogy a kaja pocsék volt, lehet, hogy punnyadt volt este a társaság, de a mi kis brancsunk ezalatt a három nap alatt csudajól érezte magát! És gratula Kismanta Csabinak a legszebb fényezés kupáért!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Pénteken mentem, és nemrég értem haza. És én azt mondom: Lehet, hogy nem volt most a legjobb a szervezés, lehet (sőt, biztos :lol:), hogy a kaja pocsék volt, lehet, hogy punnyadt volt este a társaság, de a mi kis brancsunk ezalatt a három nap alatt csudajól érezte magát! És gratula Kismanta Csabinak a legszebb fényezés kupáért!!!!!!!!!!

A GSI topicba raktam be pár képet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát a manta tali szervezői jöhetnének ide a motéba szervezést tanulni. Egyre silányabb a nemzetközi manta tali - de ahogy egyszer Atomanti mondta: mi bárhol jól tudjuk magunkat érezni. :lol: Ha letesznek a pusztaság kközepére, még akkor is.

A kajánál már csak az esti zeneszolgáltatás volt szarabb, egészen addig, amíg kezünkbe nem vettük az irányítást (már amennyire hagyták)

Viszont a nagy melepetés az volt, hogy a vendég klubbok között hosszú évek után először a MOTE-t is megemlítették, ami nagy dolognak számít náluk :lol: A klubnak küldött ajándékot mi vettük át MrMantával, de Tasconánál kell keresni, mert ő a rangidős :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hiányoztatok nagyon. Csabi mondta az okot, megértem. De kár, hogy nem jöttetek. :lol:

Hát még én ,hogy sajnáltam. Csütörtök este Sanyi hazajött és leültünk a garázs elé tanakodni. 20000 pézt tartottunk a kezünkben és egymásra néztünk :lol: :lol: ! Az oda és visszaút durván 12 000 , a napi belépő még egy 1000, de akkor a hengerfejhajító versenyben sem vehetek részt :lol: .nameg nem is tudtom, a kocsimat sem vihettem volna be az ócsó belépővel. De még így is mentünk volna. viszont drágám szülinapi party-ja meg szombat este volt, és meg kellett venni a piát meg a kaját és ha elutazunk akkor lett volna zsíroskenyér vízzel. így a végén úgy döntöttünk, mivel több mint 10 vendéget már meghívtunk és a zsíroskenyér nem igazán bulikaja, a víztől meg nem lehet berúgni, inkább sok-sok piát veszünk, meg jó sok grillhúst. Végülis a párom csak egyszer 27 éves, meghát az öcsém is csak egyszer 23. ígyhát buliztunk hajnalig és már várom a következő mantatalit, hogy részt vehessek. Bár ezt hajtogatom 3. éve.de a remény hal meg utoljára :D .

viszont örülünk majd neked ha erre jársz, kis 200km-es kitérővel. Én még nem merek menni, mert a futómű gatya, de szereztem szilenteket, úgy néz ki , így Blitz-re meglesz az is. Sajna rá 3 hétre megint utazok ki Angliába(remélem) így jó lenne idén még talizni ám!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.