Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

A Sándor bátyádnak igaza van :lol:

1. biztos be voltunk rúgva. Vagy megint azt hiszed, hogy amit te képzeltél, az meg is történt. ergo: te voltál berúgva

2. mindig tanul az ember :lol: és még kötelező olvasmánya is van. Ráadásul már augusztus van, és Gelko bátyád szerint meg ilyenkor kell elkezdeni :lol:

3. de ha kéne??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Sándor bátyádnak igaza van :lol:

1. biztos be voltunk rúgva. Vagy megint azt hiszed, hogy amit te képzeltél, az meg is történt. ergo: te voltál berúgva

2. mindig tanul az ember :lol: és még kötelező olvasmánya is van. Ráadásul már augusztus van, és Gelko bátyád szerint meg ilyenkor kell elkezdeni :lol:

3. de ha kéne??? :lol:

Az lehet, de Uri felét én fizetem... :D

1. se ti, se én nem voltam berúgva... :D

2. olvasom is. csak este szoktam, olyankor a jó, ezért nem látjátok... gitározni és verset írni is este jó... :lol:

3. mégha egy időpontban is lenne, akkor se kéne, mivel tudjuk már egy ideje mindkét időpontot, és ha valakinek nem lett volna jó akkor áttették volna más időpontra... ezért nem volt pl Bernece előtt, vagy rögtön 2 nappal utánna... :D

Link to comment
Megosztás:

2. mindig tanul az ember :lol: és még kötelező olvasmánya is van. Ráadásul már augusztus van, és Gelko bátyád szerint meg ilyenkor kell elkezdeni :lol:

ez így van ! és ha nem tanulsz akkor olyan leszel mint én....szóval ülj le a seggedre és olvass kedves Makett, vagy kapsz egy tényleg hülye békás sapit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Várjámá! :lol: Mondjuk megmutatni nem szabad, de az elmondás nem volt megtiltva: Makett beleaplikálta a saját arcát abba a békás sapiba, amit asszem pont te tettél be :lol: állat volt :lol: de titeket nem akart megörvendeztetni vele :lol:

Grodkatt.jpg

az anyja vagy Makett meg még fiatalkorú, szóval nyugodtan tedd közzé a képet :lol:

Link to comment
Megosztás:

látom máris reklámozva van a gépem :lol: . erre még nem készültünk fel. egész este a net előtt ültünk és nem győztem olvasgatni a hozzászólásokat. képen nagyon jól néz ki a mantám. :lol: képen!!! bár szikrázó napsütésben kisüti a szemem. a ránézésre ajánlott a napszemcsi. egyéb kockázatok és mellékhatások elkerülése érdekében kérdezze kezelőorvosát és karosszérialakatosát, valamint festőjét!!!

Link to comment
Megosztás:

hajaj. van ám fantázia. eddiga narancssárga verzió vezet. csak a felezést kellene kissé hátrébb vinni, hogy a műszakin ne kelljen harcolni a színe miatt :lol: . ilyen színösszeállítású csíkos manta pedig már van. egyikünk sem akar koppintani :lol: . csak így tovább!!!mire nem jó a photoshop. De a felni az zsír :lol: .

Link to comment
Megosztás:

felnihez kell építeni az autót ugye Sanyi ? :lol:

Jaja. Ezért kérdezem. :lol:

Hol van ilyen szín összeálítású Manta??????????? :lol:

Szinte mindenhol! :lol: :D :D A fekete/sárga/szürke/fehér az Ascona és a Manta versenyszínei voltak a '80-as években. Igaz ott nem így futottak a csíkok, de a színek ugyanezek. :D

05540.jpg

Ja, és nini, ötcsavaros! Akárcsak a Hellóé. Nomeg nekem is megvan már a futómű hozzá, és a felni is, sőt, a kocsi is. Csak ebből a háromból mikor lesz egy??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Ezért kérdezem. :lol:

Szinte mindenhol! :lol: :lol: :lol: A fekete/sárga/szürke/fehér az Ascona és a Manta versenyszínei voltak a '80-as években. Igaz ott nem így futottak a csíkok, de a színek ugyanezek. :D

http://toybox100.bizland.com/images/S/05540.jpg

Ja, és nini, ötcsavaros! Akárcsak a Hellóé. Nomeg nekem is megvan már a futómű hozzá, és a felni is, sőt, a kocsi is. Csak ebből a háromból mikor lesz egy??? :lol:

Amm teljesen jogos, így már értem.... akkor új koncepciót készítek! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.