Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

most nézem, hogy a S t e f a n -t, hogy a fenébe tudtam elgépelni S t a n a -nak? :lol:

én is nzéztem sokat, azért növesztem a bőröndöket a szemem alatt :lol:

Láttam, hogy elírtad, de gondoltam nem szólok. A felfokozott lelki állapotnak tudtam be amit a szőr-sokk okozott :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Te olyan jó gyerek vagy :lol: csak kérnem kell, hogy csinálj magadból hülyét szülinapom alkalmából, és te megteszed :lol: az ilyen pillanatokért megéri várni a szociális otthont :D

Itt az a békás sapi: :D

de szép gyerek istenem :lol: és tök normális :lol:

35741125.jpg

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Te olyan jó gyerek vagy :lol: csak kérnem kell, hogy csinálj magadból hülyét szülinapom alkalmából, és te megteszed :lol: az ilyen pillanatokért megéri várni a szociális otthont :D

Itt az a békás sapi: :D

de szép gyerek istenem :lol: és tök normális :lol:

http://img2.tar.hu/manta/size2/35741125.jpg

Évente egyszer van csak ilyen! :D

Amúgy... amit utánna mondtál... én elgondolkoznék rajta.... :D

Link to comment
Megosztás:

remélem hogy jössz mert külömben úgy jársz mint a hárem őr! :lol:

Na de Lacus,ne aruld el a közös titkunk,cicafiú! :D

:lol: hát gyere légyszi :lol: egyébként kénytelen leszek az idei szülinapomat semmisnek nyilvánítani, és akkor jövőre megint 33nak kell lennem :D

Sajna nem tőlem függ,elég nagy a roham az új melóhelyen,így is csak péntek éjjel megyek.

Na barátaim, ez a meleg:

álló helyzetben berobbant :D

Még jó, hogy van itthon másik :D

Ennyire feszíti a lóerő az új mocival? :D

Link to comment
Megosztás:

Na barátaim, ez a meleg:

PIC1

álló helyzetben berobbant :lol:

PIC2

verda napok: egy ablak minusz:

PIC3

viszont mi voltunk a legcsinibbek az esőben :D

PIC4

Még jó, hogy van itthon másik :lol:

Hát ti meg, csak nem a verdanapokon jártatok? Egyébkéntis így tutira nem felejted el letekerni, ha ki akarsz könyökölni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezennel nyilvánosan kijelentem h Hajni kocsija a jobb mert az enyém lerohadt Balcsi fele :lol: most akkor 1-1 az állás ha belevesszük a gyorsulásos vereségét :lol: Köszönöm Mr.Mantának hogy defibrillálta a kocsimat az ótópályán, azóta is manta árammal megy az ascona :lol: Elhatároztuk h a Blitz Weekenden az embereket is defibriláljuk úgy h a mellbimbójukra tesszük a bikakábelt...

Hajni ablakbetörése nagyon durva volt...azt hozzá kell tenni h épp a kabrioban ült és mondta h megfogta a kabrió feeling és ebben a pillanatban robbant be a manta üvege- pont a vezetőoldal- szóval lelke van az öreg rájának és féltékeny lett. Vigyázz mint mondasz..jah és különben is van nálam vodoomanta :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.