Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hy! Valaki tömören és lényegretörően eltudja nekem mondani, hogy a kézifék-bovdent hogyan hol és milyen sorrendben kell/ érdemes kiszedni?

Asszem mintha a manta-klubban lenne fent szerelési segédlet...de azért megköszönném!

Még nem cseréltem...

Link to comment
Megosztás:

Hajni! Laci a régi munkahelyén hasonlóan dolgozott? :lol:

Japán autóbontó

Aki regisztrálva van erre az oldalra, az odaírná, hogy az nem Ascona, hanem Manta? Kicsit b@ssza a szemem. :D

Ui.: Ha már ralli, meg Ascona, akkor elkezdtem nézegetni Walter Röhl-ös videókat. Nos, itt a kedvenc, miszerint

:D
Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes lehet :lol:

"Coming in May 2009, Manta is the next generation of SeaWorld thrills. Taking you on an extraordinary journey from “seeing to being,” this all new breed of mega-attraction combines the best of the sea and sky, immersing you in the beautiful and mysterious world of rays, then taking you for a flying roller coaster thrill ride aboard the biggest ray of them all, the manta. You’ll glide, speed, soar and spin headfirst like a ray on an experience only SeaWorld could create."

manta-small.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Én meg megkaptam az új szegedi nicknevem: getragkiller

Sikerült olyan durván széthajtani a tavaly vásárolt váltómat, hogy ......kifejezhetetlen. :P

Az elülső csapágy darabokrahullott, csak a golyók maradtak, a mögötte lévő görgős cuccnak a műanyagháza teljesen eltünt és szimering lehet sose volt benne, mert ha mégis akkor elpárolgott. :( ÉS volt benne olaj!!!

namost 2 szar váltóból sikerült egy használhatót összerakni. Még jó ,hogy a régi váltóm a hátulján nyomta az olajat és annak az eleje jó volt. :)

De akkor is! 2 év alatt 2 váltó!!!?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.