Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Számom másik van, mert elhagytam a telefonom. De a mostanival sem mész sokra, mert szar a telefonom.

Babavárás? Mocorog, de engem utál. Ha odateszem a kezem, akármekkorát denszelt odabenn, kapásból abbahagyja. Fürödni sem szeret, mert ahogy Erika elmerül a kádban, látszik, hogy húzódik felfele. A bátyját imádja, és viszont. Ha hallja a hangját, vagy ha az anyja a bratyóval kiabál, akkor elég intenzíven fészkelődik.

Amúgy igazi Opelos baba. Előző munkahelyem végkielégítéséből vettem egy padlizsán lila Vectra A/1-et családi autónak (igen, van egy Opelom, ami megy is! ;)), és húsvét hétfőjének holdvilágos éjszakáján a hátsó ülésen fogant. :D Szóval szerintem az első szónak már most be lehet írni az autót. ;)

Találtam két nokia töltőt (nokiás doboz és pénz nélkül), amit oda tudok adni, aztán később majd küldöm a telefont is, ha megtalálom :D (sőt, ha meglesz a doboza és a lové, azt megfelezzük :D)

ÉS VAN OPELOD, AMI MŰKÖDIIIIIIK! :D :D ez az évtized híre :D

Az szép dolog, ha az ember tudja, mikor fogant a gyermeke :D a Petra Piroska neve napján, januárban ;)

Tök jó, hogy itt vagy újra :D

De remélem, azért azóta van másik melód ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sok boldogságot nektek Melinda, babának hosszú, boldog életet! Mi is babát várunk Erikával. Januárra várjuk, és már tudjuk, hogy pöcsös. A néven még megy a vita, én az Iwo-t javasoltam. ^_^ Szar az élet, pénz nincs, de boldogságból jusson mindenkinek legalább annyi, mint amennyi nálunk van. Sajnos nincs időm végigolvasni, hogy az utóbbi fél évben kivel mi történt, de remélem mindenki él, virul, és vidul!

A Mantások örökké élnek! :D ;) (még ha el is tűnnek)

Sanyikááááááám,csak nehogy Iwo Jima legyen! :D

Sokszor emlegetleg a sörivási technikád miatt,remélem leülünk még egyszer "gondolkodni"! :D

Link to comment
Megosztás:

Meghívlak egy pizzára,jösz? :D :D

Sanyikááááááám,csak nehogy Iwo Jima legyen! :D

Sokszor emlegetleg a sörivási technikád miatt,remélem leülünk még egyszer "gondolkodni"! ;)

J0hnny mindenkit meghív mindenre és remélhetőleg ki is fizeti :D

Én megyek mindenkivel mindenhova :D

Bár a pizza most elég riasztó számomra, mert épp vasárnap ettünk olyat a kölkökkel, hogy én már hajnalban rókáztam, aztán magzatpózban feküdtem délutánig és csak utána tudtam egyáltalán kiegyenesedni. A kölkök csak kora délutánra fosikázták össze magukat ^_^ addig azt hittem, hogy észrevétlenül túlboroztam magam, bár nagyon furcsa volt, hogy egyáltalán nem ittam annyit (sőt :D ) és a fejem se fáj, és egyáltalán mi az, hogy kő lesz a gyomrom helyett az etyeki szürkebaráttól, ami egyébként olyan erős, hogy egyszer sem engedte még, hogy sokat igyak belőle, mert az ember hamarabb ledől a székről, minthogy igazán berúgna (na, ez is egy érdekes bortulajdonság :D de van ilyen)

Aztán mindenki szarul lett, és az egész olyan jól sikerült, hogy még az is fosott-hányt, aki két hete még pizzát sem látott. Na itt merült fel bennünk a biológiai fegyvertámadás gyanúja, ami lesúlytott ránk. És ezen a pontos leltem nyugalmat is, hogy nem is rúgtam be ;)

Link to comment
Megosztás:

Sok boldogságot nektek Melinda, babának hosszú, boldog életet! Mi is babát várunk Erikával. Januárra várjuk, és már tudjuk, hogy pöcsös. A néven még megy a vita, én az Iwo-t javasoltam. ;) Szar az élet, pénz nincs, de boldogságból jusson mindenkinek legalább annyi, mint amennyi nálunk van. Sajnos nincs időm végigolvasni, hogy az utóbbi fél évben kivel mi történt, de remélem mindenki él, virul, és vidul!

A Mantások örökké élnek! :D :D (még ha el is tűnnek)

ÓÓÓÓ :D szióka te elveszett emberke. Először is köszi a gratulációt és viszont kívánunk nektek is legalább annyi boldogságot és örömöt ,mint ami nekünk jutott. :D Még az okmányirodába való járkálásnak is meglett a pozitív eredménye. A büfés csávó tegnap kávékupont adott, mert azt hitte ott dolgozok. Mondtam,hogy nem, de így is minden 8. kávé ingyen lesz :D . Olyan sűrűn megyek. A személyi, lakcím és jogsi papír már meg is van. Majd szépen lassan csak megleszek. A drága férjurammal egy kisebb nászutat tervezünk pénteken a Balcsira. Remélem jó időnk lesz, mert a babát is visszük. Bár ott lesz a nagymamám is dajkálni, így kicsit lehet lazítani. A mantámnak megint megvariáltam a belsejét. csunya volt már a kárpit. Most mégcsúnyább barna műszerfalat kapott alulra. Újra kellett kábelezni egy csomó helyen, mert szegénykében kisebb zárlatok alakultak ki, és mikor már a sorozatos szikrázások mellett olvastam a kocsiban éjjelente akkor megijedtem,hogy baj lehet . :D . de ha már elkezdtem,akkor átszerveztem a hangcuccot is benne. Amélyládát nem tehetem vissza a babakocsi miatt, így a kalaptartót kellett kivágni. Szegény Sanyi a melóból hazaérve, megkapta az utasításaimat és este tízig a csomitartóban fekve flexelte a kalaptartót. ;) elég frankó lett.

Baba elkezdte majszolni a bébiételt is. Érdekes ,hogy a sárgarépa-burgonyásat nyomja befelé , de az alma-banános valahogy fintort csal az orcájára. ^_^ fura kölök.

Ja és megvannak a képek a lagziról. pakolom pár napon belül az iwiw-re, ha valakit érdekelnek a mantás képek . :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó ha tudod ,mikor készült a baba. A mienk is a tavalyi blitz után készült, de csak azért nem ott, mert Füriéket felzavartuk volna éjjel. :D

Találtam két nokia töltőt (nokiás doboz és pénz nélkül), amit oda tudok adni, aztán később majd küldöm a telefont is, ha megtalálom :D (sőt, ha meglesz a doboza és a lové, azt megfelezzük ;) )

ÉS VAN OPELOD, AMI MŰKÖDIIIIIIK! :D ;) ez az évtized híre :D

Az szép dolog, ha az ember tudja, mikor fogant a gyermeke :D a Petra Piroska neve napján, januárban :D

Tök jó, hogy itt vagy újra :D

De remélem, azért azóta van másik melód ^_^

Link to comment
Megosztás:

ÓÓÓÓ :D szióka te elveszett emberke. Először is köszi a gratulációt és viszont kívánunk nektek is legalább annyi boldogságot és örömöt ,mint ami nekünk jutott. :D Még az okmányirodába való járkálásnak is meglett a pozitív eredménye. A büfés csávó tegnap kávékupont adott, mert azt hitte ott dolgozok. Mondtam,hogy nem, de így is minden 8. kávé ingyen lesz ;) . Olyan sűrűn megyek. A személyi, lakcím és jogsi papír már meg is van. Majd szépen lassan csak megleszek. A drága férjurammal egy kisebb nászutat tervezünk pénteken a Balcsira. Remélem jó időnk lesz, mert a babát is visszük. Bár ott lesz a nagymamám is dajkálni, így kicsit lehet lazítani. A mantámnak megint megvariáltam a belsejét. csunya volt már a kárpit. Most mégcsúnyább barna műszerfalat kapott alulra. Újra kellett kábelezni egy csomó helyen, mert szegénykében kisebb zárlatok alakultak ki, és mikor már a sorozatos szikrázások mellett olvastam a kocsiban éjjelente akkor megijedtem,hogy baj lehet . :D . de ha már elkezdtem,akkor átszerveztem a hangcuccot is benne. Amélyládát nem tehetem vissza a babakocsi miatt, így a kalaptartót kellett kivágni. Szegény Sanyi a melóból hazaérve, megkapta az utasításaimat és este tízig a csomitartóban fekve flexelte a kalaptartót. :D elég frankó lett.

Baba elkezdte majszolni a bébiételt is. Érdekes ,hogy a sárgarépa-burgonyásat nyomja befelé , de az alma-banános valahogy fintort csal az orcájára. ^_^ fura kölök.

Ja és megvannak a képek a lagziról. pakolom pár napon belül az iwiw-re, ha valakit érdekelnek a mantás képek . :D

Kávékupon :D mekkora ;) tényleg sokat edkkolhattál ott ;)

A kedves anyukának igen sok szabad enegriája maradhat a pici mellett, ha ilyesmikre is van ideje :D de tényleg! nyomsz valami cuccot, vagy mi? :D vazze, lagzi után takarít, medencét sikál, aztán mire pihenhetne, szétkapja a kocsit, közben ellátja a gyereket :D néha megdöbbentő azért, hoyg egy nőnek mennyi energiája tud lenni :D de jól nyomod ;)

Link to comment
Megosztás:

NAgyon szépen köszönöm mindenkinek! ^_^Energiám az van bőven és szerintem egyáltalán nem érzem még magam annyi évesnek , mint amennyit a személyiigazolványom sugall.:DA baba miatt komolyodni kellett persze, de a buli ugyanúgy bennem van ,mint pár éve. Jaj a régi szép idők.... ^_^ CSak annyi tűnik fel,hogy egyre kevesebb ajándékot és sms-t kapok. :D nameg torta se volt. De úgy érzem erre a hónapra a lagzi épp elég bulis volt. idén nem a szülinap volt a lényeg. Itt a babuci születése, és a lakodalom. Mi kell még egy évben? :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam Zpben Nagy Feró koncerten ;) már megint jó volt, akkora rákendrolt nyomtunk, hogy beszarás :D

és az öreg csóka valamit tudhat, mert az egyik kedvenc számom közben kikapcsolódott a melltartóm és rá egy percre a színpadra valaki feldobta a ferónap a saját melltartóját ^_^ ez azt jelenti, hogy a nemzet csótánya hatvan felett is ilyen hatással van a nőkre :D és ki tudja, lehet, hogy minden nőről leesett tegnap este a melltartója :D :D (mondjuk én a bugyszet sem találtam, mire hazaértem, de mindegy:D)

Kedden Alvin, pénteken meg a Népligetben Bill Kapitány :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.