Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Bazz, nem is mondtam, hogy karácsonykor kivételesen a garázsba állítottam be a mantát, ahonnan egy út kedvéért kihoztam, és nem álltam vissza. AZtán csatlakoztam a kollegákhoz, akik benzinspórolósdiból egy kocsival szedik össze egymást - és épp arra gondoltam, hogy ilyenformán vissza is állhatnák a garázsba.

A gondoltat megszületése után három perccel közli apám: hogy tök jó, hogy kint hagytad a vasat, mert leszakadt a garázs teteje :D bakker, a gondolatba elszédültem :D mi lett volna, ha bent van a kocsim, és telibecseszi a tetejét...? :D szóval az tuti, hogy a manta marad kint, és a benzinárakat is leszarom, haladni is fogok vele, nehogy öngyi legyen egy garázstetőt segítségül hívva :D

aztakurva :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: juj :D a gyorstüzelő után ez elég meredek beszólás B) (meredek :D )

Az első baba a Blitz utáni lendületben készült és VAdkertre is levittük 2 hetesen. A második már útban van, és valószínű a Blitz napjaiban születik majd. Már saját mantája is van a kölöknek. Szerintem nekem mint "nagy dolgokat" kedvelő mantásnak már nincs mit vesztenem ilyen meredek beszólásokon. :D Pláne,hogy a férjem egy gyorstüzelő.....még szégyenkeznem sem kell, esetleg pirulnom. :D Hogy nekem bejött az élet. Mi bajom lehet????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.