Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:D

:D nem tudom, talán azóta hanyatlok, amióta majdnem nullára csökkent a cigaretta és bor adagom :)

Áh nem... csak a cigit hanyagolom :lol: a bor maradt ;) csak olyan részeg vagyok mindig, hogy nem bírok már írni sem :D

velem nagyon kell majd vigyázni a következő talin, mert mióta látom a rock&roll másik oldalát, azóta nincs időm nyomni az eddig ismertet - így könnyen előfordulhat, hogy jó erkölcsömet megrontja a rossz társaság, és gyakorlatilag fél üveg bortól részegen fetrengek majd egy bokorban, ahol senki nem fog észrevenni, mert a két szál cigitől, amit majd elszívok alkoholos mámorban úgy el fog menni a hangom, hogy még segítséget sem tudok majd hívni :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: nem tudom, talán azóta hanyatlok, amióta majdnem nullára csökkent a cigaretta és bor adagom :D

Áh nem... csak a cigit hanyagolom :D a bor maradt :) csak olyan részeg vagyok mindig, hogy nem bírok már írni sem ;)

velem nagyon kell majd vigyázni a következő talin, mert mióta látom a rock&roll másik oldalát, azóta nincs időm nyomni az eddig ismertet - így könnyen előfordulhat, hogy jó erkölcsömet megrontja a rossz társaság, és gyakorlatilag fél üveg bortól részegen fetrengek majd egy bokorban, ahol senki nem fog észrevenni, mert a két szál cigitől, amit majd elszívok alkoholos mámorban úgy el fog menni a hangom, hogy még segítséget sem tudok majd hívni :D

Ha esetleg Dzsoni rád talál, betakar majd egy zászlóval... :D vagy befekszik melléd és utána takarózik.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg Dzsoni rád talál, betakar majd egy zászlóval... :D vagy befekszik melléd és utána takarózik.. :)

Vagy először leapírtom a bokrot róla a zászlóval és aztán intejút csinálok vele, mint a BW-n a rendőrökkel. :D

No aztán ha már a rendőrök levertek, majd mellé fektetnek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy először leapírtom a bokrot róla a zászlóval és aztán intejút csinálok vele, mint a BW-n a rendőrökkel. ;)

No aztán ha már a rendőrök levertek, majd mellé fektetnek! :D

Kiflire hajtanak baszki és akkor lesz kis kifli-nagy kifli :D

Nem tudom miért (talán mert ránéztem a betört körmömre, amit akkor szereztem, mikor ma a kocsim alatt fetrengtem a cég parkolójában, mert otthonról utánam szóltak, hogy valami csöpögött a kocsimból - ami szerintem sima víz a kipuffból, ami nem jó hír, mert akkor az y-nál lehet egy lyuk, de mindegy is, mert vasárnap úgyis aknára kell állnom, hogy kicseréljük a váltótartóbakot), szóval eszembe jutott, hogy egyszer a kisujjamról letört a műköröm, csak az volt a baj, hogy épp a fülemet vakartam és a füllyukamba tört bele ahonnan szemöldök csipesszel kellett kiszedni a körmöt... :D (itt szerintem egy nagyon komoly asszociációs folyamat érhető tetten: köröm - kipuff lyuk - füljárat stb... figyelem magam egy ideje, és olyannyira kitágult már a tudatom, hogy látszólag össze nem tartozó dolgokat olyan játszi könnyedséggel kapcsolok össze, hogy lefordulok magamtól a székről... :lol: az ilyenek vezetnek a nagy feltalálásokhoz, mint az alma meg a fa, amiből kijött a Newton törvény :D még sokra viszem egyszer, figyeljétek meg :) )

Link to comment
Megosztás:

Mé nem vagy te 10-el fiatalabb... :D

Úgy bezabáltam a gerébiben torkos csüti miatt, hogy guruolok.

:lol:

Comptonban ott volt az igazi EAZY,

én +mondtam, haver a legjobb dolog, hízni.

Mert egésznap csak kúrni, zabálni akarok,

a többi nem érdekel, én mindent leszarok.

:D

...és most lefexem és somlói galuska delériumban fetrengve álomra hajtom a fejem! :)

Link to comment
Megosztás:

Lenyomtuk a Star Wars maratont... megnéztük mind a hat részt egy nap alatt, most csak az Erőt érzem, tudom, ki a sith és ki állt át a sötét oldalra, amiben már sokan csalódtak.

A sithek egyébként fura figruák, aljasok és gerinctelenek - mondhatni free style.ban nyomják... :D

A legdurvább szöveg Mószájszliban, ami a gyűjtőhelye az univerzum leghitványabb söpredékének: "engem 12 naprendszerben ítéltek halálra a távollétemben" :)

Újra szerelmes lettem :D eddig is vonzódtam Yodához, de már biztosan szerelem ez, megrágcsálnám a cuki kis fülét, hagynám hogy ő, a legnagyobb jedi oktasson mindenféle fontos dologra és alkalmazza rajtam az erőlökést ;) össze akarok házasodni vele és a Dagoba rendszerben akarom emelgetni kifele a mocsárból az űrhajókat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lenyomtuk a Star Wars maratont... megnéztük mind a hat részt egy nap alatt, most csak az Erőt érzem, tudom, ki a sith és ki állt át a sötét oldalra, amiben már sokan csalódtak.

A sithek egyébként fura figruák, aljasok és gerinctelenek - mondhatni free style.ban nyomják... :D

A legdurvább szöveg Mószájszliban, ami a gyűjtőhelye az univerzum leghitványabb söpredékének: "engem 12 naprendszerben ítéltek halálra a távollétemben" :)

Újra szerelmes lettem :D eddig is vonzódtam Yodához, de már biztosan szerelem ez, megrágcsálnám a cuki kis fülét, hagynám hogy ő, a legnagyobb jedi oktasson mindenféle fontos dologra és alkalmazza rajtam az erőlökést ;) össze akarok házasodni vele és a Dagoba rendszerben akarom emelgetni kifele a mocsárból az űrhajókat :lol:

Emelgetéshiányod van, vagy csak a mocsárból kiemelkedő cucc cuppogását hiányolod? :D

Link to comment
Megosztás:

Lenyomtuk a Star Wars maratont... megnéztük mind a hat részt egy nap alatt, most csak az Erőt érzem, tudom, ki a sith és ki állt át a sötét oldalra, amiben már sokan csalódtak.

A sithek egyébként fura figruák, aljasok és gerinctelenek - mondhatni free style.ban nyomják... :D

A legdurvább szöveg Mószájszliban, ami a gyűjtőhelye az univerzum leghitványabb söpredékének: "engem 12 naprendszerben ítéltek halálra a távollétemben" ;)

Újra szerelmes lettem :) eddig is vonzódtam Yodához, de már biztosan szerelem ez, megrágcsálnám a cuki kis fülét, hagynám hogy ő, a legnagyobb jedi oktasson mindenféle fontos dologra és alkalmazza rajtam az erőlökést :D össze akarok házasodni vele és a Dagoba rendszerben akarom emelgetni kifele a mocsárból az űrhajókat :lol:

Ez a beteg... :D

Link to comment
Megosztás:

Kikerekedett a történet! Mondhatnám,hogy megoldódott az idei év egyik nagy rejtélye, de mint tegnap kiderült nem így van! :D Hogy tiszta legyen a dolog:

8.-án kedden délelőtt 10 körül autózgatok nyugodtan a bajai úton aholis a rend őrei üldözték a gonoszt. Persze ,hogy megállítottak és a méretes szerv kérlelte a kormány és a kipuff műbizonylatait az okmányaim után. Na én hablatyoltam,hogy 35cm felett nem kell, meg ,hogy benne van az E betűs kód és így nem kell ..... de neki ez nem volt elég magyarázat. Mondtam.,hogy 5 éve így hajtom a kocsit és nem ő az első rendőr aki megállít, de ő az első aki ezt kérte, úgy látszik ez hatott és el akart engedni, azzal a figyelmeztetéssel , hogy ha a kpm kap el akkor elveszik a forgalmit. ;) Már el is indultam volna, mikor a másik rendőr, aki néni volt, szólt,hogy nem ég az egyik tompítottam, majd jó kívánságokkal távoztam.

Ezzel nem is lenne baj, elmentem barátnőmhöz ,hogy a fél méteres zselés körmeimet emberi méretre csökkentse, mert már gépelni sem tudtam, (gondolom ez látszott is , mert csendben voltam) de ő bemondta az unalmast. Akkor vissza akartam csajszival menni Szegedre, de akkor a rendőrök mellett kellett volna megint mennem. Gondoltam legalább a lámpát megcsinálom, nehogy amiatt kapjanak le a szembenlevő zsernyákok. De mire ez a gondolatmenet kiteljesedett bennem, már beindítottam a mocit és a lámpát is felkapcsoltam. az egyik reflektornak használt lámpámból akartam a jó izzót a rossz tompítottba tenni. Ki is vettem , de a bazi nagy körmök miatt, -meg hogy annyira szőke vagyok,hogy Annácska fürtjei ébenfekete tincseknek látszódnak mellettem, - összeszikráztattam a két saruját az izzónak!!! :D Motor le is állt!!!

Biztosítékok rendben.....bla bla bla. Barátnőm szomszédja egy autószerelő mester, át is ugrottam érte, ő eljött ránézett a kocsira, megkérdezte,hogy indul és BEINDÍTOTTA! A kuuuva annyát , pöccre. Ki is akadtam, na mindegy elindultunk , de nem Szegedre, mert már késésben voltunk, hanem indultunk Mórahalomra. Ahogy a bajai útra értünk , fel akartam kapcsolni a világítást, de a kocsi leállt. Akkor döbbentem rá, hogy valami zárlat még mindig lappang a világítás körül, így lámpa nélkül mentünk a vásárlandó házunkig. Azt akartam csajnak megmutatni. Utána újra pöccre induló verdával Mórahalomra mentünk ahol megálltunk kv-ni. Utána megint pöccre indult és elmentem lovazni, ahol 2 óra meló után a kocsi, sehova!!! VAgy a trafó vagy a compi???? Valamit kinyírtam én állat, de Sanyi a cégesverdával egyből hozta a trafót, de akkor se indult. Otthagytam a mantát a lovak között!

Tegnap mentünk érte, vittük a Bogi compiját. Mire megsímogattam a pacikat a motor már járt, kérdeztem mi volt a baj? Érdekes, hogy Sanyi semmit nem cserélt ki, csak kinyitotta az ajtót és beindította. ÉS BEINDULT a gép. Hát kicsit kiakadtam. Nagyon finnyás lett a mantám. Érzékeny a kicsike, pedig manapság nem is bántottam meg semmivel. KLimax? :lol:

A vicc az egészben, hogy Sanyi egy napra az enyém lerohadása után majdnem megjátszotta ezt a zárlat dolgot. Hazaértünk a fekete mantával és egy idegen vizsla volt az udvarban. Sanyi mert állat, a kocsikulcsot vágta a kutyushoz, persze a kulcsból csak egy van, rajta az egyetlen riasztótávirányítóval. A kulcs elkerülve a kutyát a földbe fúródott , ahol benyomódott a riasztó gombja, majd azzal a lendülettel tönkre is ment a távirányító!!! :) Ajtó kinyit , majd a riasztó ontotta a szép hangokat. Pár perc visítás után drágám a mocitetőt felnyitotta és elvágta a sziréna drótjait. Letudva a dolgot. Másnap Algyőről hazafele menet közben leállt a kocsi, és ezt 500 m-en keresztül megtette párszor, mire rájöttünk ,hogy az elvágott kábelek nem lettek leszigetelve.

Akkor nyugodtam ,meg ,hogy nem csak én vagyok szőke!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.