Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Szétszedtem a mantát lakatolás céljából.

Adományokat, segélyszállítmányokat elfogadok.

:D

Gyűjtök továbbá fényezésre és kárpitozásra.

Alkalmi kapcsolatot létesítek fényezővel és kárpitossal határozott időre (míg az adott munkát el nem végzi) :)

Óóó drágám , én már 4 éve ezt csinálom!!! csak én karosszérialakatossal B)

Link to comment
Megosztás:

Kezdek féltékeny lenni! :D :) :(

Amúgy néztem a manta bontásos képeid, nem olyan vészes az.

Milyen bontás??? :) Milyen bontás??? :D Lakatolunk, nem bontunk!!!! B)

:D mondjuk annyira tényleg nem vészes, leszámítva, hogy a fenéklemez és a hátfal között az Erő eleven lüktetése tartotta az elemeket :D

Óóó drágám , én már 4 éve ezt csinálom!!! csak én karosszérialakatossal :)

:) és ráadásul hard core-ba nyomod, mert még gyereket is szülsz a hihetőség kedvéért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt értsük úgy, hogy a te hátsód? :)

:) én csak egyszer hittem két éve a Blitzen, hogy szivárog a gerincfolyadékom, miután Füri elejtett - de akkor is összetartott az Erő :D

Köszi :)

Itt meg a

:(

Bakker B) ez nagyon durva nóta volt :D ennyi ronda nőt egy helyen... :)

Link to comment
Megosztás:

Manta!A fényezőre meg hirdetett alkalmi kapcsoltra jelentkeznék ugyanis fényező cégnél dolgozom jelenleg!Bármilyen megoldás érdekel! B) A számom 06-90........

Emlékszem hogy 2004 környékén volt egy kis összeröffenés a Római parton ahol elöször találkoztam Hajnival. Első körben úgy hívtam hogy manta és nagyon kikérte magának :D

Link to comment
Megosztás:

De csak azért, mert addigra már mindenki tudta a nevem :D

bakker :D nagyon rohan az idő... :) alig érem utol :D

Turci! remélem Vadkertre jössz, és ott lebeszéljük a részleteket :D előre jelzem: nem elég, ha fényező cégnél dolgozol, komoly és igényes teljesítményt várok (mindig, minden téren :lol:)

Épp most ugortam fel reggelizni valamit a műhelyből (nem a műhelyből reggelizek, onnan jöttem fel, hogy a lakásban találjak ehetőt. A macska elég ehetőnek tűnik :) Tegnap előtt a Makett megköszönte, hogy egy hasztalan állat halálának értelmet adtam azzal hogy megfőztem neki :lol:), szóval a helyzet nem jó, de nem is reménytelen...

Apu kérdezi (ő lakatolja), hogy mennyi ideig szeretném megtartani a mantát. Mondom neki, olyan tíz évre gondoltam minimum... azt mondja, akkor kéne küszöböt cserélni, hátsó sárvédő ívet... B) mondom tudom. De akkor fényezni is kell... mondom, tudom :) de, ha csak az alját csinálja, és mondjuk lekezeli meg minden, akkor három év múlva is ráérne cserélni. Aztán megbeszéltük, hogy az jó, hogy három év múlva is nyugdíjas éveinek eltöltésére tervez melót magának, de jobban örülnék, ha tíz év múlva is ő lakatolná :(

Viszont ennek fényében valszeg valami iszonyat toldozott-foltozott vassal fogok járkálni egy ideig (hacsak Turcival meg nem egyezünk :lol: - vagy valaki nem veszi meg tőlem a 9colos ATSeket :) )

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos el kell keserítselek nem fogok tudni vadkertre menni!Most számoltam ki most kinn vagyok és pont előtte héten és utána való héten megyek haza!Azon a héten éjszakás leszek és itt fogok kinn aszalódni!Amúgy a minden téren való igényeidet több mint valószínű ki tudom elégíteni! B) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos el kell keserítselek nem fogok tudni vadkertre menni!Most számoltam ki most kinn vagyok és pont előtte héten és utána való héten megyek haza!Azon a héten éjszakás leszek és itt fogok kinn aszalódni!Amúgy a minden téren való igényeidet több mint valószínű ki tudom elégíteni! :D :)

Nem elég, hogy a hugomat is, most már a mostoha anyámat is akarod? B) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.