Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali Srácok,

Olyan segítségre lenne szükségem, hogy tud e valaki olyat hogy osztókörmodosító???

Érdekelne hogy mennyire tesz "jót" a futómünek ha egy ilyet felrakok.

Hozzájutottam egy nagyon vad OZ felnihez de az 4x108as nekem meg 4x100as.

Tud ilyet valaki olcsón, mert beszéltem egy sráccal aki 60e ftért csinálna 4et de ennyiből már felniket veszek!!!

HELP!!!

Link to comment
Megosztás:

Asszem, tuningboltokban 12e körül lehet kapni egy párat, ami már műbizonylattal is rendelkezik. A CarStyling-on nézz utána, ott szoktak ilyeneket hirdetni a forgalmazók!

A vastagságát le kell vonni az alufelni ET-számából; a kapott érték, és a gyári felni ET-számának különbségével lesz kijjebb, mint ahogy gyárilag tervezték. Minél nagyobb a különbség, annál jobban nyírja majd, elsősorban a csapágyat.

Link to comment
Megosztás:

OZ alufelni, 7,5Jx15 4x108as körosztóval, Fekete gyári gyöngyházmetál fényezett, polírozott ezüst peremek, króm középrész.Jó állapotban van, padka és sérülésmentes!

Nagyon szép de nem bírom föltenni. Az ára 50000 ft (Gumik nélkül)

Képet tudok mailban küldeni!

Link to comment
Megosztás:

A Kilincsek nem gyáriak, saját készítés. Krómoztatás= 4000/kilincs ami szerintem nem éri meg, én króm festéket vittem fel, igaz kopik de le kell kezelni a felületet rendesen és nem lesz gond. Képet a jelenlegi állapotról nem tok küldeni mert most fogtam bele egy teljes felujításba.(azaz a szerelő) Régebbieket küldök ha hazaértem, A mostani állapota egy bevert szélvédő, és lyukas kerék...

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy fel kéne rakni az autómra, kadett gsi első-hátsó lököst, láttam már asconán és nagyon jól nézett ki, zudtok valamit arról hogy milyen árban mozognak az ilyenek?Gondoltam arra is hogy magam csinálok üvegszálból ilyen cuccokat, de valami horribilis összegért adják a hozzávaló anyagokat!!!

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy fel kéne rakni az autómra, kadett gsi első-hátsó lököst, láttam már asconán és nagyon jól nézett ki, zudtok valamit arról hogy milyen árban mozognak az ilyenek?Gondoltam arra is hogy magam csinálok üvegszálból ilyen cuccokat, de valami horribilis összegért adják a hozzávaló anyagokat!!!

A gyári GSi lökösök még bontottan is rohadt drágák, amikor én Kadettoztam, olyan 30E körül volt egy első lökös, míg a sima (nem GSi) lökhárítót már 10e-ért odaadják. Mindezt persze bontóban. Amúgy a Kadett lökhárítón nem kell túl sokat faragni ahhoz, hogy felmenjen az Asconára? Leginkább a hűtőrács részére gondolok, a két lámpa között, mert az Ascinak mintha szélesebb lenne a hűtőmaszkja.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy fel kéne rakni az autómra, kadett gsi első-hátsó lököst, láttam már asconán és nagyon jól nézett ki, zudtok valamit arról hogy milyen árban mozognak az ilyenek?

ha gondolod passzolok majd egy számot ahol érdemes megkérdezni mert a ######i nem adja drágán a cuccokat. -ascona lökös 3000.....és láttam nála egy Kadett Gsi-t.

le akartam cserélni ma a kormányomat de nem sikerült :( leszedtem a burkolatot,anyát meg mindent de ott megállt a tudásom.a könyv azt irja h lehúzó célszerszámmal kell....házilag h a francba lehet lekapni ? -nagyon mertem nagyon rángatni....

Link to comment
Megosztás:

tgabika76

Nem tudom mennyit kell faragni, mert csak futólag láttam az autót, de megoldható szerintem.A gyári lökös az asceron elég családias:(

Gondoltam hogy drága, de csak van valaki aki megválna tőle és elérhető áron kínálja!

Gelko,

Azért nem tudtad levenni mert a kormányrúd kúpos!!!

Lazítsd meg a csavart de ne tekerd le teljesen, csak úgy hogy a rúdon láűévő menet legvégét csak 1-2mm-ig közelítse a csavart, valaki beűl és huzza magafelé a korm. te meg űsd meg erősen kalapáccsal a rudat míg le nem jön. Próbálj olyan munkát végezni hogy ne üsd el a rúdon lévö csavart, ha még is sikerül, jön az anya, tekerd le és visszagyilkolja a menetet és a csere után rá tudod kapatni a csavart!

HA a korm. kicserélted ne hüzd meg teljesen a csavart mert kell menni vele kb:15-20métert hogy a kerekek egyenesbe álljanak, ezután be tudod állítani hogy egyenesen álljon a kormányod!!!

Remélem segítettem!

A ######i száma meg érdekelne!

Link to comment
Megosztás:

Még nem sikerált elpasszoni a felniket,de most lejjebb mentem az árral,Azt nem tom hogy fordra rámegy e mert az ET 38-as!

7Jx15 4x108as 5küllös alu, Fekete fényezett, vannak rajta karcok de nem vészes egyáltalán, audira tuti rámegy, megkéne szabadulnom tőle mert igy biztos nem lesz felnim, elcserélném ui méretü 4x100ra vagy 45e viheti akinek kell.

Kérdezzetek körbe valakit ha tudtok!PLEASE HELP!

Link to comment
Megosztás:

Köszi Ascer !

a kormány még marad mert jövőhéten sajnos mennem kell szervízbe -a motornak érdekes hangja lett :oops: -és majd őket megkérem.kissé brutálul hangzott a felütéses téma :( de legalább hatásos. küldj lécci emilben képet a felniről !

a ######i száma megy püziben.....

Link to comment
Megosztás:

Gelko

Ha okosan csinálod nem lehet problem, köszi a számot majd felhívom, remélem megvan még neki a cucc.

Mi lett a kocsival?

nem voltam még szervízben,majd holnap megyek.az a gáz h nagyon még tippem sincs h mi lehet.hideg motornál van egy ütemes "daráló" hang....menetközben gázelvételnél hallatszik.....arra gondoltam h vmelyik szíj szarakodhat.....remélem mert ez az olcsóbb megoldás.....

...tegnap kész lett a kocsi belseje 8)

Link to comment
Megosztás:

Gelko

Azt nézd meg hogy amikor hallod a hangot alapjáraton, nyomd ki a kuplungot, ha elhalgat akkor a kuplungal van gond. Fújd be az ékszíjat csúszásgátlóval ha nem szűnik meg a hang akkor nem a szíj.

köszi ....nem a kuplung az szinte biztos....az ékszíjat be akartam már fújni de nincs itthon cucc hozzá....holnap elvileg okosabb leszek ! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gelko,

Okosabb lettél valamivel? Tudni már mi a problem az autóval?

Az enyém 18.án megy szerelőhöz, eljött az idő hogy nagyon rendbe kell rakni, mert már inkább hasonlít egy roncsra mint autóra.

Motorral semmi problem, kasztnival ugyszintén, csak a váltó szarakszik, a torony és a kerékcsapágyak, a fékem az ősszes alkatrészig új, mégis szarul fog, ja és ráférne egy fekete gyöngyházmetál fény!:-))))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.