Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Mert akkor elmondhatod, hogy egy jó kis közösség tagja vagy és nem egy egyszerű opeles, aki nem tagja egy ilyen csapatnak. Egyébként meg nem erről szól , hogy be kell lépni, ha úgy érzed akkor majd belépsz magadtól is nem kell meggyőzni.

Komolyra fordítva: sokszor itt hamarabb jutsz olyan információhoz a kocsiddal kapcsolatban amiért esetleg rengeteget kellene fizetned, vagy utánajárnod.

Amúgy szerinted mi a hivatalos verzió?

a hivatalos verzió alatt azt értettem amit (gondolom :!: ) meg lehet találni a weblapon-nem néztem még utána.gondolkozom a belépésen......eddig tagja volt a "család" egy másik klubnak (ACCH). ott nemigazán működtek a dolgok úgy vettem észre :D .a találkozókon kívül más anyagi kedvezmény nem volt gyakorlatilag.de nem szeretném bántani őket mert jó kis társaság az is és lehet h csak én látom igy :)

...és különben is.opellal járok naponta 8)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Érdekelne a véleményetek ! miért érdemes belépni a MOTE-ba ? (nem a "hivatalos" válasz érdekelne :lol:

a hivatalos verzió alatt azt értettem amit (gondolom :!: ) meg lehet találni a weblapon-nem néztem még utána.gondolkozom a belépésen......eddig tagja volt a "család" egy másik klubnak (ACCH). ott nemigazán működtek a dolgok úgy vettem észre :lol: .a találkozókon kívül más anyagi kedvezmény nem volt gyakorlatilag.de nem szeretném bántani őket mert jó kis társaság az is és lehet h csak én látom igy :)

...és különben is.opellal járok naponta 8)

Kell a hivatalos OK-on kívül más is? :D

Én a társaság miatt léptem be, ugyanis akik nem tudnak társaságban maradni, azok úgyis kihullanak, és emiatt itt maradt a krémje :D :lol: És sztem a kedvezmények sem elhanyagolhatóak, pl alkatrész ügyben...

Link to comment
Megosztás:

nekem most ninc srá dellám! :) :D

meg snowbordozni fogok pont amikor a tali lesz :!:

Nyáron,majd ha kész lesz a Kadett 8)

még nekem sincs meg konkrétan -mivel csóró diák vagyok :lol: de addig összehozom vagy ne legyen a nevem Gelkopel :lol:

a kocsit is rendebe kell kicsit rakni....

Gabo ! régen nem te árultál egy diesel asconát ? mi lett a sorsa ?

Link to comment
Megosztás:

Gabo ! régen nem te árultál egy diesel asconát ? mi lett a sorsa ?

De én voltam... Háát elismerem azóta is itt rohad a kertben, ideiglenesen kivonva a forgalomból...

Gondoltam ha nem lesz rá jelentkező, majd apránként megcsinálom, megcsináltatom amolyan bemutatóautónak.

Ez a terv :D :)

Link to comment
Megosztás:

Opeles Barátaim !

a mai nap felháborító dolog történt velem.egy piros suzuki swift (ETU-044) tulajdonosa berugta a kocsim bal hátuljátaz ok talán annyi lehetett h nem engedtem el mikor nekem volt elsőbbségem.....(körülményekbe most nem mennék bele,a pasas kétszer akkora volt mint én).... :oops:

a bátorságáról annyit h utána két kerületen át kergettem mert menekült.

nemcsak az okozott anyagi kár ami a lényeg (ki lehet kalapálni) hanem h ma ebben a rohadt országban ez bárkivel megtörténhet....közlekedési morálról eddig sem beszélhettünk......... :)

az ember még fog rólam hallani.... :smt071

Link to comment
Megosztás:

Opeles Barátaim !

a mai nap felháborító dolog történt velem.egy piros suzuki swift (ETU-044) tulajdonosa berugta a kocsim bal hátuljátaz ok talán annyi lehetett h nem engedtem el mikor nekem volt elsőbbségem.....(körülményekbe most nem mennék bele,a pasas kétszer akkora volt mint én).... :oops:  

a bátorságáról annyit h utána két kerületen át kergettem mert menekült.

nemcsak az okozott anyagi kár ami a lényeg (ki lehet kalapálni) hanem h ma ebben a rohadt országban ez bárkivel megtörténhet....közlekedési morálról eddig sem beszélhettünk......... :)  

az ember még fog rólam hallani.... :smt071

Biztosító, rendőrség, két tanu akik egyformán beszélnek és nyerő vagy.

Link to comment
Megosztás:

Opeles Barátaim !

körülményekbe most nem mennék bele,a pasas kétszer akkora volt mint én).... :oops:  

a bátorságáról annyit h utána két kerületen át kergettem mert menekült.

nemcsak az okozott anyagi kár ami a lényeg (ki lehet kalapálni) hanem h ma ebben a rohadt országban ez bárkivel megtörténhet....közlekedési morálról eddig sem beszélhettünk......... :)  

az ember még fog rólam hallani.... :smt071

Ha kell segítség szólj... :lol: :D Sajnállak, de sajna csak személyesen fejthetem ki majd a véleményemet...

Link to comment
Megosztás:

lowrider ascona :) 8)

bontani nem érdemes ?

Szó szerint :D Manta Z vel még egyeztetnék egy kis turbó miatt, de vmi hasonlóban gondolkodtam...

Bontani? Tudod, pont az kell vkinek ami már nincs, és aztán a kifosztott váz meg itt rohad el :lol: Szal nem tom...

Gabo!  

Milyen váltó van abban a diesel asconában???  

Esetleg érdekelne vagy külön a végáttétel...  

Egy igazi vadászgép sebváltója van (F16 :D) De 4 gangos, szal a végáttétellel nem sokra mész.. (Tudod '82 augusztusában még nem vót 5 sbes Asci :D - ill diesel biztos nem :lol: ) Hja és 0 szériás, úgyhogy egy márkaszervíz eldobná az agyát tőle, ha bármihez is nyúlniuk kellene.

Link to comment
Megosztás:

a rendőrséggel az a gáz h ha ő is hoz két tanut és véleménykülönbség van,akkor egál.....emiatt pedig lezárják a nyomozást.....

a rend őrei pedig sosem állnak a helyzet magaslatán ilyen téren (önhibájukon kívül)......de azért meg fogom próbállni....nem hagyom annyiban.....a testi fenyítésnél elegánsabb vagyok.... 8)

:violent3:

ilyenkor jön elő megint az a kérdés h mennyibe veszik az öreg autókat.nemhinném h ugyanez megtörtének ha pl egy audiban ülök.....vagy egy fiatalabb opelban.......

sajnos naponta tapasztalom h az öreg asconát lenézik.még a suzukisok is....pedig..........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.