Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Azért ment tönkre mert bacakodott a műszeregységed és nem volt gerjesztése a generátornak.

(működött a töltéslámpa?) Mert ha nem akkor 100%,hogy ezért.

mondta a villanyos bácsi h nem volt köze hozzá...csapágyakat cserélt benne meg a "réztekercset" is mert az mozgott -biztos nem igy hívják...a kefék is kakik voltak...a lényeg h nem volt köze a műszerfalhoz....

Albert !

bontottat kaptam vola 5-10.000 között de azzal ugyanott vagyok h leht h becail egy hónap múlva....most legalább tudom h ez jó lesz hosszú ideig....a helyet meg ajánlották -megbizható helyről :blink: - és nagyon szimpatikus volt a bácsi ki csinálta B)

Link to comment
Megosztás:

Ascona "új" belső kárpitjai...a balos sajna kicsit sérült de örültem h van ilyen....

a felrekása nem volt olyan könnyű mint reméltem mert a kabrio ajtó nem ugyenaz mint a sima 2 ajtósé...

beszerzésre került még egy fordulatszámmérős ascona óra is ...az majd egyszer be lesz rakatva....

http://www.opelforum.hu/uploads/1144954312...7_18_571134.jpg

http://www.opelforum.hu/uploads/1144954312...7_18_607010.jpg

Coupe cimborát idézve idén már nem költök többet a kocsira B)

na jó egy pár recaro nagyon kéne (manta) de az drágább mulatság lesz :blink: vagy ha vki tudja hol lehet kapni bőr/műbőr üléshuzatot szóljon :D

Jól néznek ki a kárpitok!

Kitől vetted!?!?!

Levettem linkre a képeket, mert Képpel nem idézünk! Mackosajt

Link to comment
Megosztás:

Ma csinálgattam az Asconánkat, fékbetétcsere volt a terv ez meg is történt. mivel elég ugráló volt az alapjárt régebbóta,nagyon gyanakodtam arr,hogy koszos az injector.Volt is nekem itthon egy spéci tisztítóm azzal kitakarítottam,ahogy kell ls láss csodát hibátlan az alapjárat.... ;)

Ma is sikeres napot zártam,ezt már szeretem :D

te erre még nem is gondoltam...és köszönöm h szponzorálod B) :D :D

nem fújnám fehérre mert nagyon bejön a szine :D

gyerekek, gyönyörű........ :blink: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

bizony!!!

omegamocis

jóóóvétel, lehet!!!

kormánya is elég újszerű állapotban van...

amin meglepődtem h gyári klímás...nem is tudtam h asconában volt...főleg h B ben..még a Cről sem gondolnám...

tényleg mikor jöttek ki az első klímás opelek ? :)

Link to comment
Megosztás:

nem 400-as, ez egy junior sondermodell, "beültetett" 8szelepes 2,4-essel, ami azt is jelenti, hogy nem lehet majd veterán hacsak nem várják meg a veteránosítással a beültetés utáni 30 évet, ha addig ezirányban módosítják a trv-t, amire egyébként jó esély van.

ha meg 16 éve áll nem lehet most legálisan forgalombahelyezni, mert ilyen autó nem létezett.

Igen volt a B Asconába is rendelhető klíma, nagyon jól müxik, +2°C-os levegőt tud befújni.

A klíma piaci listára 2 éve 60e volt, ha volt, majdnem vettem egyet sporttárstól csak aztán inkább nem bontotta ki a Mantából, befékeztek előtte és összezúzódott az eleje, aztán kishijján fölszámolta a Mantáit, egyébként tőle van a fordszámmérőm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.