Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Asconához keresnék 4 felnit, illetve használt nyári gumit Budapest környékén. Illetve melyik típus felnije jó még hozzá ?

szinte minden ami 4x100as...corsa,kadett,astra,vectra,rekord stb stb...plussz a nem opel felnik közül is sok csak ott az ET számra és az agyméretre kell figyelni. átmérőben 15 col-ig rendben van (pl 195 50 15el) , nem ér be semmibe, utána nem tudom :D Ha kissebb ET-s felni teszel fel jobban fog kinézni mert jobban kint lesz a kasztniból, de picit húzza a futóművet...ha a felni agymérete lesz nagobb akkor meg egy párszáz Ft-os tehermentesítő gyűrű kell...

nekem most a gyári méret 175 70 13 van fent -téli fentmaradt :D és nagyságrendekkel kényelmesebb mint a nyári 185 60 14 ...7col széles felniken, bár nagyon nemszép :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sztem meg az a szép benne, hogy eléggé egyedi. Nekem a pótféklámpa nem tecc.

maga az autó nekem nem tetszik annyira- persze tetszik hisz ascona cabrio- de a sima gyári kinézet nekem szebb....de durva h vannak ott voll meg irmscher papírok :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos Mo-on nem becsülik meg az autó gyári papírjait ;) Igaz a Rekordunknak megvan az eredeti szervízkönyve, de eredeti kezelésit sajnos még nem tudtam hozzá szerezni.

nekem van ascona kezelési könyvem, sztem még az is nagy dolog B) anno az 5 ajtóshoz volt és nem adtam tovább B)

tegnap kapott az ascona 2 új kilincset mert eltört még régebben a vezető oldali...sajnos fényzett volt és nem akartam fehérre fújni ( sztem rondább ha elüt a fehér mint ha fekete) ezért lett 2 fekete...nem mondom h így szebb de ez van :D

és nagyon jó kis kabriós idő van ;)

Link to comment
Megosztás:

A tűző napon egy sapi azért el szokott kellni? Engem néha az is idegesít, ha a nyitott tetőablakon tűzi a búrám a nap. Én is kaptam Berlinától egy E1 Rekord kezelésit, de szívesen elcserélném egy E2-esére. Bár sztem ez halott vállalkozás. Az omihoz sikerült lőnöm a vaterán egy évjáratban passzoló magyar nyalvűt, utánna meg a németet majdnem annyiért elpasszoltam mint amennyiért a magyart vettem. Szerencsém volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.