Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

aztarohadt...tényleg szép az autód, de durva h asconákat is piszkálják...kb havonta van egy eset :D

hol történt ? nálatok ?

Nyugi, nem nálunk. Badacsony mellett, a Szent György hegyen sétáltunk a barátnőmmel, a kocsit ott hagytam egy túrista pihenőhelyen, nyilt terepen, egy templom mellett. Körültötte a hegyoldalban mindenhol szőlő ültetvények, boros pincészetek.

Nem jutottak be a rohadékok.

Egyébként vicces, mindenhova dugdosta a csavarhúzóját, csak pont oda nem, ahova kellett volna:)

Hihetetlen, hogy egy ilyen öreg automata vas így kell valakinek, romlott egy világ ez.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hihetetlen, hogy egy ilyen öreg automata vas így kell valakinek, romlott egy világ ez.

egy cimborám asconáját -nem épp szép állapotú - feltörték lőrincen, elivtték belőle a zenét. rá 2 hétre feltörték Budán is de de akkor már csak a zárat vitték el...de minek ? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Ide is felteszem, hátha valaki kimaradt volna más forrásból:

2008. 07. 19-én a mátyásföldi reptéren Asconaclub tali!

Várunk minden asconást és szimpatizánst. Bővebb infók folyamatosan az asconaclub.hu-n.

héé ezt én akartam ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nagyon dúúúúrva születésnapi ajándék :lol: :lol: :lol:

mégegyszer köszönöm szépen ! aki adta majd felfedi magát :rolleyes:

ülök,nézegetem forgatom pedig csak rugók B) ;)

Háháhá!!!!!! EZ A CSOMAG ISMERŐS!!!!

Nem én vettem Gelkonak, de tudom ki volt! :D ;)

Boldog szülinapot, brotha' ! Solid!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.