Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Calibra tuning


Zorro_16V

Recommended Posts

  • Hozzászólások 265
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tesó V6! Te, akinek az ázsiója rettenetesett növekedett, mióta magasabb kategóriába lépett autóilag! TEEEEE! 8) nem basztatni akarlak, de te nem hallottál még arról, hogy feltalálták a lámpasötétítősprét? Tudod, azt arra szokták használni, hogy így lefújják vele a hátsólámpát, esetleg az indexeket, és attól olyan sötét lesz. Ez elég érdekes, annál is inkább, mertha ugye valamit feketével lefújsz, akkor az sötét lesz. :roll: :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: "sötét lett a búra mint a kocsi gazdája " jaja! :D

Nem basztak át, de annál van jobb minőség is. A lényeg az, hogy nem egyszerre akart lefújni, hanem rétegenként. Kiragaszt - csiszicsiszi finoman-fúj-szárad-fúj-szárad-fúj-szárad. 8) váágooood! :twisted: Most nem akarom mondani, hogy én már profi vagyok a lámpasötétítésben, dehát ez az igazság.... :wink: a rossz része a dolognak, hogy csak azért vagyok ilyen gyakorlott, mert mindig összetörték a lámpámat, aztán kezdhettem előlről :) Szóval próbálkozz, egyszer csak szép lesz. :wink: És nem kell full sötétre, mert akor tényleg nem látszik át semmi, csak olyan kis fátyolosan 8) a hatás ugyan az. Nézd meg az enyémet példának. :roll: De ha béna vagy, akkor le is fújhatom neked! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

én megnéztem de Calibrára nem találtam semmit... :?:

amúgy van még mit fejleszteni az oldalon !

Mantaaa !!!

fújd le az enyémet is :) na nem azért mert "béna" vagyok, csak nem bírom az ilyen babramunkákat, inkább egész délután fát hasogatok, meg szenet lapátolok...

...ha nem segítesz összeműanyagozom kezed-lábad hogy mozdúni sem bírsz aztán... :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

inkább egész délután fát hasogatok, meg szenet lapátolok...:

Ha felénk jársz tavasszal, amikor hamar száradnak az ilyen dolgok, hozd magaddal és lefújom neked :) de csak akkor, ha most jösz,és lapátolsz szenet, meg felvágod jóanyámnak a fát! :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fiúk,

ha valaki tudja, hol lehet ilyen Cali hátsólámpát szerezni, jelentkezzen !

http://www.calibra-team.de/modules/My_eGal...Art/heckleu.jpg

Már a második német alkatrészes céggel levelezek, de még nem jutottam a nyomára (WS-STYLING, FK-AUTOMOTIVE). De nem adom fel ! :)

az e-bay-en láttam, 50-60e közötti forintnak megfelelő euróért

nekem is nagyon teccik, csak ennyit nem adok ki érte

legalábbis most nem :-))

Link to comment
Megosztás:

Na, kiderült, hogy az fk-automotive jövő év elején forgalmazni fog ilyet! A magyar viszonteladóval is beszéltem (BK Tuning), megerősítette, január-februárban lehet érdeklődni, ára 60-70 rongy/pár körül lesz. Elérhetőségük :

http://www.bk-sportsline.hu

Nekem az ára ellenére továbbra is tetszik, de csak lefalazott hátsóval ... :)

Amadeus, rögtön 2 párat vegyek ??? :lol: De akkor mi lesz azzal a jobb hátsó lámpáddal, ami még nálam van ? :roll: :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.