Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Az utóbbi időben az én Corsám is többet fogyasztott, mint mikor megvettem (4 éve). Akkor 5.3-as fogyi is volt, de ez felment 7-8ra is.

Én asszem, hogy ha valami komolyabb alkatrészprobléma lenne, azt a műszerfalon is meglátnánk...Szal részemről úgy érzem, hogy nekem a vezetési stílusommal van télleg a baj. Mindenki ezt mondja. :unsure: Megyek vissza az oktatóhoz órákat venni...

Link to comment
Megosztás:

Én asszem, hogy ha valami komolyabb alkatrészprobléma lenne, azt a műszerfalon is meglátnánk...Szal részemről úgy érzem, hogy nekem a vezetési stílusommal van télleg a baj. Mindenki ezt mondja. :unsure: Megyek vissza az oktatóhoz órákat venni...

pedig sztem tök jól vezetsz -legalábbis nem volt gond mikor melletted ültem :)

Link to comment
Megosztás:

Jajjjjjjjj, szegény kis gépem!!!! :) :D

Hát igen, oda került a Corsa, remélem, jó kezekbe. Sokáig hűséges társa lesz majd a gazdinak. :unsure:

A matricát le akartam szedni előtte, de aztán úgy gondoltam, maradjon, legalább mindig megismerem, ha látom!

Egyébként nem tudom, írtam-e, de múltkor, mikor Tőserdőn jártunk, láttam életem első autóját, a Pandát. Tök jó, még egyben volt!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jajjjjjjjj, szegény kis gépem!!!! :) :D

Hát igen, oda került a Corsa, remélem, jó kezekbe. Sokáig hűséges társa lesz majd a gazdinak. :unsure:

A matricát le akartam szedni előtte, de aztán úgy gondoltam, maradjon, legalább mindig megismerem, ha látom!

Egyébként nem tudom, írtam-e, de múltkor, mikor Tőserdőn jártunk, láttam életem első autóját, a Pandát. Tök jó, még egyben volt!!! :lol:

Akkor ez a kismasina elég gyorsan jó kezekbe került.......................

Vagy csak jó helyen volt jó időben?

Link to comment
Megosztás:

na, ja onnan egy teremtett lélek se hívott....

Bizti a nagy kínálat volt az oka, meg az, hogy élőben látszik igazán, hogy néz ki egy autó. :unsure:

egyébként, miután eladtam, 10 percre rá (!) hívott egy ismerősöm, hogy jönne megnézni az autót, meg utána két nappal is keresett két ismerősöm. Murphy-törvénye! :)

Link to comment
Megosztás:

egyébként, miután eladtam, 10 percre rá (!) hívott egy ismerősöm, hogy jönne megnézni az autót,

és mielött tudtad volna, hogy eladtad az autót, egy jóismerősöd is megvette volna, és szólt, hogy már eladták, mert nem tudta megvenni :) :D

remélem érthető :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szal részemről úgy érzem, hogy nekem a vezetési stílusommal van télleg a baj. Mindenki ezt mondja. :unsure:

ezt nekem is mondták, hogy azért eszik sokat mert....és itt jött aki azt mondta fordulton kell tartani, volt aki egész mást mondott...kipróbáltam mind2-t de szinte cnetire ugyanaz lett a fogyi :)

de egy próbát megér másként vezetni, motorféket használni állandóan, nem ejteni 2000 rpm alá és figyelni mi lesz

Link to comment
Megosztás:

ezt nekem is mondták, hogy azért eszik sokat mert....és itt jött aki azt mondta fordulton kell tartani, volt aki egész mást mondott...kipróbáltam mind2-t de szinte cnetire ugyanaz lett a fogyi :)

de egy próbát megér másként vezetni, motorféket használni állandóan, nem ejteni 2000 rpm alá és figyelni mi lesz

Egyszer kipróbáltam még régebben, de olyaaan nehéz :lol: Ma is odavertem egy Micrát, mert már meguntam, hogy pirostól pirosig janizik. Szerintem csak a ma reggeli akciótól megevett a dög 5 litert :unsure: :D

Amúgy tegnap 100-as (nikkelmentes) benzint tankoltam, mert mondta egy kollégám, hogy neki hosszú távon megérte a használata. Kíváncsi leszek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.