Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Helló mindenki!

Lehet hogy már nem emlékszik rá senki de azért írom hogy kész a karosszéria munka az autón.

Nagyon király főleg az új tetőm, egyébként nem kellett levágni a tetőt csak a tetőlemezt cserélte ki a csávó.

A festés még hátra van. Gyöngyházmetál fekete.

Megjöttek hozzá az új alkatrészek is: Fekete Angel Eyes, Króm index, Króm indexes M3-as tükör, króm ajtópöcök, króm ablaktörlő, belső neonok, króm kilincs, váltógomb, váltókeret, fehér számlap stb.

DE amiért irok az az lenne, hogy szeretnék rá komolyabb felnit is venni és a 17"-hoz húzok.

Rámegy? És ha igen a gumi milyen peres legyen?

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Megjöttek hozzá az új alkatrészek is: Fekete Angel Eyes, Króm index, Króm indexes M3-as tükör, króm ajtópöcök, króm ablaktörlő, belső neonok, króm kilincs, váltógomb, váltókeret, fehér számlap stb.

DE amiért irok az az lenne, hogy szeretnék rá komolyabb felnit is venni és a 17"-hoz húzok.

Rámegy? És ha igen a gumi milyen peres legyen?

Köszi a segítséget.

Szabad tudni, hogy ezeket honnan vásároltad be? Én úgy tudom, rámegy a 17-es. Ahhoz már biztos 45-ös gumi kell. http://www2.reifen.com/openshop?0000000000...000000233127ff5

Szerintem a Corsa nem, de a Tigra határozottan csajos autó. Már csak azért is, mert én a 170 cm-mel sokszor még a mai napig beverem a fejem be- és kiszállásnál :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.