Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Milyen jó, hogy vannak még motoros lányok! :lol:

Nekem jóval előbb volt motorra jogsim, mint autóra, sokáig nem hiányzott a kocsi, mindenhova elvitt a moci (bár néha jól megáztam, megfagytam meg efféle).

Nekem is egy nagyobb motor az álmom, de zsé híján be kell érnem a mostani Hondámmal, amit nagyon-nagyon szeretek! :lol: A Yamaha meg a Suzuki mototrok nem annyira tetszenek, de egy Kawát bevállalnék! :wink:

:lol: :D én is ezt a két márkát favorizálom!!Na, ha talalkozunk, jolmegdumcsizzuk a dolgokat. Rickyvel belehúzunk és remeélhetőleg csatlakozhatun Hozzád vmikor a motorozásban. Addig cask hébe hóba, gondolatban..nekem nincs rá jogsim :lol: nem azzal megy a gép hanem benzinnel...szokták volt mondani..azért le kéne tenni azt is vmikor.

a ráfagyás ismerős..zzz. plusz a sza...rá ázás, stb. de még az is jóóóóóóóóóóó.

irigykedek!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

visszaolvasom, és mindig látom: ugy gépelek mint egy debil.

:lol: :D :lol:

akkor majd 1x megmutatom neked a hszeimet mielött editálnám.

Gyors kapkodós fórumozós és legfőképpen diszlexiásan írok :lol: :lol: :lol:

sztem don p emiatt :wink:

Ricky ha lészel SRY hogy csak reggel írtam vissza, naon benne voltam a tanulásban 8)

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :lol:

akkor majd 1x megmutatom neked a hszeimet mielött editálnám.

Gyors kapkodós fórumozós és legfőképpen diszlexiásan írok :lol: :lol: :lol:

sztem don p emiatt :wink:

Ricky ha lészel SRY hogy csak reggel írtam vissza, naon benne voltam a tanulásban 8)

:lol: :lol: :lol: Akkor jó :lol: Köszi:)

Link to comment
Megosztás:

Na, ha talalkozunk, jolmegdumcsizzuk a dolgokat. Rickyvel belehúzunk és remeélhetőleg csatlakozhatun Hozzád vmikor a motorozásban.

Részemről oké! :lol: Addig is jó Tigrázást nektek! :wink: Én is jelentkeztem a nagy Opel próbára, de sajna új Tigrist nem lehett kérni, ezért Hastrázok egyet jövő héten valamikor! Jó lenne, ha három napra adnák oda, ahogy a reklámban igérték..... :D

Link to comment
Megosztás:

Részemről oké! :lol: Addig is jó Tigrázást nektek! :wink: Én is jelentkeztem a nagy Opel próbára, de sajna új Tigrist nem lehett kérni, ezért Hastrázok egyet jövő héten valamikor! Jó lenne, ha három napra adnák oda, ahogy a reklámban igérték..... :D

:lol: :lol: :lol: köszi. alig várom hogy belehuppanjak és tűz!!

hát..a reklámok sokszor hazudnak...szakterületem...(mármint nem a hazugság) bár szerencsére ez nálunk nem így van (mármint a cégnél), de..sajnos a legtöbb esetben a jól hangzó ajánlatok alatt van egy pocsékul hangzó apróbetűs rész. de nem hiszem hogy az Opel olyan lenne...szóval jó kocsikázást és majd mesélj:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.