Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

Talán pont egy cm-vel? :lol: Nem tudom, én mindig annyit tudok dilemmázni ezeken a hülye gumikon. :shock:

Ha a 14-est választom és veszek mellé 4 lemezfelnit, akkor is szívinfarktust fogok kapni, mert az is egy 100-as összesen :lol: De valszleg az lesz. Nincs más választásom.

A nyáriban adott a 15-ös, mert akkorák a felnijeim, abból nem akarok négy újat venni...

Neked 14 van fent, igaz?

Télen 14 nyáron 15-ös.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Éppen most készülöke egy Corsát venni és szeretnék tőletek egy pár infót kérni a kiszemelt "áldozatról". A kiválasztott autó egy 1994/2-es 1.5ös D 3 ajtós csöppség. Még soha nem volt diesel opelem és nem tudom, hogy jó választás-e, illetve az eladó által említett 4,5-5 literes fogyasztás valós adat-e vagy csak kedvet akar csinálni nekem a járgányhoz? Olvastam egy pár tesztet és ott inkább a benzines típust javasolják. Nektek mi a véleményetek? Egyébként az autó irányára 660e Ft., nekem jónak tűnik, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Előre is köszönöm! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, így lesz nekem is.

Nu tegnap mekkora Lismerést kapott a vasad mi :?: :lol:

Sztem shemmi baj nincsen a gumóval, max ha nagyon téped neki - mint amikor nekikoccantál az ajtónak pl - akkor lefordul6, de azért láttad azt sem 2vel csináltuk...

Link to comment
Megosztás:

Aha. Kár volt annyit a barom autósokról beszélni. Ma reggel csak kétszer ütköztem majdnem, mindkétszer valami idióta béna nő miatt. Bocsánat, de ez van. Olyat csikorogtak a gumijaim, mint a Ladáknak múltkor a szlalombulin :roll: Cm-k kérdése volt. Majdnem kiszedtem a kocsiból a csajt! :evil:

Link to comment
Megosztás:

közben rájöttem jahhh, hogy ezt 1 személlyel bekötve kell csinálni akkor nem repkedünk a kocsiban jobbra is meg balra is :lol:

nem kicsit koppantál a második tesztél azért SRY utólag is :wink:

Semmi baj. Soha többé nem ülhetsz a verdámba :twisted: :lol:

Az viszont kár, hogy a bizt.övet nem próbáltad ki, mert azt menet közben előbabrálni a Tigrisből kész cirkuszmutatvány....Ez az egyik nagy hátránya, ha meglátja az ember, hogy jön a Yard, nem tudja pikk pakk bekapcsolni :?

Link to comment
Megosztás:

8)

mondottam h én h ígyen nagy királyság :wink:

jó kis vas nemmondom de az ajtón kár h az ablak nem teli, mert akkor shimán ki lehetne könyökölni....

Az a kis ablak az ki sem akaszt6ó?

Megcsinálhatták volna oda a pillangóablakot Lada mintára :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tyűűűű, akkor én valamiről biztos nem tudok.. :roll:

mind1.

miért rosssz amire gondolt?

miért rossz attól h az általad rossznak tituált jó dologra gondolt?

amikor azt mondtam jóra gondolt nem arra gondoltam hogy jó volt, hanem a rossz az jó.

De ezt már Eddie kollegám 1ik filmjében kifejtette 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.