Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Frontera


kori

Recommended Posts

Ha a Volvo vezérműszíj csere drága, akkor felejtsd el a Fronterát is :lol:

A gömbfejek, szilentek sokkal drágábbak, és sűrűbben is kell, mint egy személyautóra. Egyébként a futómű, motor, váltó, fék stb nem Opel benne, hanem Isuzu. A japán alkatrészárakról meg azt hiszem nem kell semmit mondanom. :)

A gumik is sokkal drágábbak. Egy belépő gumi (235/60R16) is 30~40e-nél indul.

Emlékeim szerint a 3.2-es Isuzu motoron a vezérlés cserét nem úszod meg 150e alatt.

A fékbetét/tárcsa is 2-3x drágább mint az omegára.

Ha mindenáron terpjárózni akarsz, javaslom inkább a Chevy Blazer S10/GMC Jimmy változatot.

A futómű/fék alaktrész kb annyi mint az Omegára. A 4,3-as motor nem eszik többet mint az Opel 3.0 V6-ja. Vezérlés problémáid nem lesznek, mert alulvezérelt-felülszelepelt a motor, azaz se szíj, se lánc. Ezeken még javarészt 15"-os kerék van, amire már 20-25e-ért lehet gumit kapni.

Amíg közúton használod, a fenntartása 10-15%-al magasabb mint az Omegájé, de ha terepezel, ez a szám elmehet a csillagos égig... :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy a fronterához 50e egy féktárcsa, 10e a légszűrő. A vezszíjat nem találtam meg az árlistában. De ezek után elhiszem, hogy az is horror. A terepjárók közül igazából ez tetszik nagyon, ráadásul elég jó az ára is a konkurenciához képest.

A vége az lesz, hogy vagy b2 omi vagy marad a mostani.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy a fronterához 50e egy féktárcsa, 10e a légszűrő. A vezszíjat nem találtam meg az árlistában. De ezek után elhiszem, hogy az is horror. A terepjárók közül igazából ez tetszik nagyon, ráadásul elég jó az ára is a konkurenciához képest.

A vége az lesz, hogy vagy b2 omi vagy marad a mostani.

Szerintem nagyon állat a mostani a verdád én biztos megtartanám a helyedben. Pláne hogy mennyit foglalkoztál vele. Amikor feltetted még én is komolyan elgondolkoztam egy csere lehetőségén.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon állat a mostani a verdád én biztos megtartanám a helyedben. Pláne hogy mennyit foglalkoztál vele. Amikor feltetted még én is komolyan elgondolkoztam egy csere lehetőségén.

Húúú de nehezen tudnálak elképzelni egy omiban! :)

Kori!Amúgy miért gondolkodtál el a cserén?Helyszűke miatt? :lol:

A tiéd nagyon szépen tuningolt és rendben tartott gépezet! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha a Volvo vezérműszíj csere drága, akkor felejtsd el a Fronterát is :lol:

A gömbfejek, szilentek sokkal drágábbak, és sűrűbben is kell, mint egy személyautóra. Egyébként a futómű, motor, váltó, fék stb nem Opel benne, hanem Isuzu. A japán alkatrészárakról meg azt hiszem nem kell semmit mondanom. :)

A gumik is sokkal drágábbak. Egy belépő gumi (235/60R16) is 30~40e-nél indul.

Emlékeim szerint a 3.2-es Isuzu motoron a vezérlés cserét nem úszod meg 150e alatt.

A fékbetét/tárcsa is 2-3x drágább mint az omegára.

ez áll a Frontera I-re is ? ott mintha barátibb lenne

Link to comment
Megosztás:

ez áll a Frontera I-re is ? ott mintha barátibb lenne

Passz. Frontera I után nem nyomoztam. Amelyikben Opel motor van (C20NE, 2.3 D stb) azt biztos nem lehet drága fenntartani motorikusan. A fék meg futómű kérdésében meg kellene kérdezni valami alkatrészforgalmazót, de biztos olcsóbb a II-nél.

Link to comment
Megosztás:

A FronteraI-nek nem tetszik a belseje, és eléggé hiányos a biztonsági felszereltsége. De néha tényleg szűk az Omi, mert berakom a babakocsit a csomitartóba és más akkor be sem fér.

Kori:

Két hétre kölcsön adom a Vecit az Omiért és nézd meg elfértek-e benne :lol:

én meg addig szokom az Omegát, úgy is azt szerettem volna, Dark még talán emlékszik rá mennyit kérdezgettem :)

Link to comment
Megosztás:

Koszi a felajánlást, de kombit nem akarunk.

Pedig a Vectra Caravanba elég sok minden defér :lol: nemrég az akasztós szekrényemet fektettem bele pár napja az ágyamat + számítógép asztal szétszerelés nélkül :) na jó volt már hogy előrébb húztam a székt hogy le tudjam csukni a hátulját. :)

tudom ez már kicsit OFF sorry

De a Campo nem tetszik az még belevaló járgány ugye Keresztapa? :)

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...
sziasztok,tud valaki segiteni nekem?hol talalhato 1- 1997 frontera sport-on a hűtőviz le eresztő csap?????!!!!!!

hali !

Kérdezd meg sztem Red Devil-t neki is ilyen Fronterája van...-talán a klubból egyedül....

irhatnál pár sort a Fronterádról mert nagyon érdekel a típus és hallottam már hideget-meleget róla :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Szia.

Van két Campo prosim is, de egyik sem ír benzines motorról, csak dieselről. Mivel az opelnek akkortájt nem volt 2.3-as motorja, így sztem is Isuzu motor. Sztem csak akkor vegyél ilyen jellegűautót,ha szükséged van rá, mert japánosan drága hozzá az alkatrész. Pl frontera 3.2 légszűrő 10e forint.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Kérdésem lenne. Van ugye a Campo, ami valami Isuzu klón, állítólag a dízel motor igen takarékos, ahogy elnézem az autó azért tud rohadni. A kérdés az, hogy van Campo 2.3 benzines motorral is. Ez is Isuzu motor lehet, vagy valami normális Opel?

Erre vagyok rákattanva... :D

Felhívtam a csókát, valóban Isuzu motor van benne. Most esett át komplett felújításon a motor - hogy ez most jó vagy rossz, mindenki döntse el maga. 750-et mondott, azt hiszem. Ennyiért még egy darabig árulni fogja szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.