Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

"Sajnos augusztusban nem tudok szabira menni, így csak két dátum lehetséges. Kérem szavazni:"

Augusztus 11-12.

1. Babu+Babu

Augusztus 19-20.

1. Tiu & Zsuzsi

Igazából egyik időpont sem a legjobb, túl közeli a Blitzhez és valamikor dolgozni is kell. A 11 tuti nem jó, de a 19 sem biztos. :(

Esetleg szeptemberi időpont, ami többeknek jó? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az új idoőpont: szeptember 15-16.

1. brezsy-melcsy

2. andrew (eddig úgy fest egyedül, de ha Ági kap szabit, akkor vele)

3. ivannorbi (eddig úgy fest egyedül, de ha útközben találok egy jó csajt, akkor ... ) evilgrin.gif

4. Lomha 8V + Timi

5. Tiu & Zsuzsi

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudjatok, nekem a tali helyszine egy kicsit messze van :whistle:

Meg különben is mi az, hogy a töbség szava dönt!!! Ez már nem divat ebben az országban.... Kérem szépen én a kissebbséget képviselem ebben a kérdésben :ninja:

Ezek szerint az a "rásszistá" többség rá akarja megint erőszakolni magát a szegény űldözött és kúltúrájában megnemértett kissebbségre.... No elmegyek én Budapestre, oszt majd jó beárulom necságotokat az ombucmanná :hehe:

Link to comment
Megosztás:

Az új idoőpont: szeptember 15-16.

1. brezsy-melcsy

2. andrew (eddig úgy fest egyedül, de ha Ági kap szabit, akkor vele)

3. ivannorbi (eddig úgy fest egyedül, de ha útközben találok egy jó csajt, akkor ... ) evilgrin.gif

4. Lomha 8V + Timi

5. Tiu & Zsuzsi

6. Babu & Babu

Link to comment
Megosztás:

Az új idoőpont: szeptember 15-16.

1. brezsy-melcsy

2. andrew (eddig úgy fest egyedül, de ha Ági kap szabit, akkor vele)

3. ivannorbi (eddig úgy fest egyedül, de ha útközben találok egy jó csajt, akkor ... ) evilgrin.gif

4. Lomha 8V + Timi

5. Tiu & Zsuzsi

6. Babu & Babu

7.én zsolt :) a Norbi "utközbentalált"csajt?? :D MEG majd megnézzük mire jó.legalább főzni tudjon :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Fekhelyet mindenki hozzon magának. Ha jó idő lesz, akkor a sátrazás játszik, ha nem, akkor sajnos maradnak a garázsok. Persze, ha vki az autójában alszik, annak megmarad az intim szférája :) Babu feldobta, hogy süthetnénk tárcsán halat. Piát és nasit mindenki hozzon magának. A kaja még képlékeny.

Link to comment
Megosztás:

Fekhelyet mindenki hozzon magának. Ha jó idő lesz, akkor a sátrazás játszik, ha nem, akkor sajnos maradnak a garázsok. Persze, ha vki az autójában alszik, annak megmarad az intim szférája :) Babu feldobta, hogy süthetnénk tárcsán halat. Piát és nasit mindenki hozzon magának. A kaja még képlékeny.

:sick:

Akkor én viszek magamnak kaját is...

:D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos Babu lagzija miatt idén nem lesz keret a kajára, így az önköltséges lesz. Van három alternatíva:

1. Bográcsos kaja (babgulyás, paprikáskrumpli, pöri stb)

2. Grillezés hozott anyagból

3. Pizza a helyi pizzériában (azon a héten féláron lesz minden kaja a helyben fogyasztott cuccokból, a gond, hogy nem férünk be huszonegynéhányan, így le kell beszélnem előre hogy esetleg a kiszállításos kaja is féláron legyen)

Jó lenne minél előbb eldönteni, hogy intézni tudjam.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos Babu lagzija miatt idén nem lesz keret a kajára, így az önköltséges lesz......

Akkor a Babuék állják a kaját, mivel a pénz nem tűnik el, csak más fogja kezelni :icon1:

Ezt megbeszéltük :D :D :evilgrin:

Következő napirendi pont:kaja .nekünk teljesen mindegy, mind a három variáció jöhet,de döntsön a többség.

A lóvét meg össze dobjuk ez nem kérdés!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.