Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Beragadt gyújtáskapcsoló zár


Recommended Posts

Első körben meg lehet próbálni olajozást, szilikon...stb ha nem javul akkor szétt kell szedni meg kell nézni /nézetni pontosan mi akad. Nekem a kopot kulcs okozta, én hozzáreszeltem a lamellákat a kulcshoz, de ha szerelőhöz viszed az cserélni fogja.

Igen olajozás én is próbáltam wd 40 meg ilyesmi de délután megyek ismerőshöz és majd szétszedi és megírom a fejleményeket elöre is kösz mindenkinek mindent ui. telefonon az egyik szerelő 15 ezerért akarta megcsinálni...fa..a

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 120
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Igen olajozás én is próbáltam wd 40 meg ilyesmi de délután megyek ismerőshöz és majd szétszedi és megírom a fejleményeket elöre is kösz mindenkinek mindent ui. telefonon az egyik szerelő 15 ezerért akarta megcsinálni...fa..a

Ha más nincs veszel a bontóban egyet, lefúrod a régit és felrakod a másikat ha maga a szerkezet hibás, ha csak a betét azt lehet cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Ha más nincs veszel a bontóban egyet, lefúrod a régit és felrakod a másikat ha maga a szerkezet hibás, ha csak a betét azt lehet cserélni.

Visszaértem a szerelőtől bár csak annyival lettem okosabb hogy csináltatunk egy uj kulcsot mert elvolt kopva az eredeti igy most eltudom fordítani a kulcsot akadály nélkül de a kormányzár nem ugrik rá azt mondja ki kell cserélni mer hogy kopott.. de akkor már az egészet ha nem akarok dupla kulcsot.phhhh

Link to comment
Megosztás:

Visszaértem a szerelőtől bár csak annyival lettem okosabb hogy csináltatunk egy uj kulcsot mert elvolt kopva az eredeti igy most eltudom fordítani a kulcsot akadály nélkül de a kormányzár nem ugrik rá azt mondja ki kell cserélni mer hogy kopott.. de akkor már az egészet ha nem akarok dupla kulcsot.phhhh

Nekem nem kopottság miatt nem ugrott ki a kormányzár, hanem mert el volt koszolódva és megszorult , nem lökte ki a rugó.

340511-20110919-uM16j8.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az első videó az igen mennyi fél perc alatt kin volt a zár és ahonnét kihúzta a betétet abban van egy rugó? ami bekattintja a kormányzárat... naon komoly és a spéci szerszám az biztos házi gyártású...kösszi

Csak nekünk pont lent van a lyuk és nem fent, én hegesztőpálcával böktem be:

340988-20110920-j6kzDZ.jpg

Úgy emlékszem rugó nincs alatta a kulcsal húzod ki. Merre laksz?

Link to comment
Megosztás:

Ott van egy kis rugó a végén az löki ki , lehet csak dzsuvás:

%7Boption%7D

Nem valami erős az a rugó, elég egy kis kosz, és megakad. Ez enyém is nagyon trutyis volt, itt már le van takarítva.

Finish

A mai nap felfegyverkeztem és bevettetem magam a gyújtáskapcsoló mély világába, először is mindenkinek nagyon szépen megköszönöm a segítségét ZOTYA95 neked meg főkép, mert a képek és az információk oly vizuális segítséget nyújtottak, hogy azt leírni nem is lehet, és szeretném valahogy meghálálni légyszi ird meg priviben a címed.

Na vágjunk bele...

A tompított hús tűtől kezdve mindennel próbálkoztam kipattintani a zárat de annyira be volt szorulva hogy az istenért sem akart megmozdulni segítségemre egy kisebb méretű imbusz kulcs volt mellyel sikerült kihúzni a zárat, szinte csont száraz volt az egész, egy kis gyári zsír maradvány látszott rajta és a végén volt két pinduri rúgó, szerintem ez is okozta a galibát, mert 2 különálló darab volt és teljesen egymásba voltak csavarodva most nem tudom jól tettem e, hogy befújtam wd 40 el és ezt a 2 rúgót teljesen szét csavartam épphogy csak egymásba kapaszkodnak....

És láss csodát a zár ismét régi formájában üzemel igaz egyszer kétszer még megakad de ha kulcsot óvatosan be illetve kiveszem akkor rendesen működik de ezt nem csinálta csak a 10 próbából vagy 1 szer,..

Ha még esetleg segítetek, milyen zsírzó vagy kenő anyagot juttassak a belsejébe illetve ez gyárilag ilyen hogy két rúgó van ezen a rúdon vagy nekem el van törve és szerezek majd valahonnét egy normálisat.?

Segítségeteket még egyszer köszönöm...

Link to comment
Megosztás:

Finish

A mai nap felfegyverkeztem és bevettetem magam a gyújtáskapcsoló mély világába, először is mindenkinek nagyon szépen megköszönöm a segítségét ZOTYA95 neked meg főkép, mert a képek és az információk oly vizuális segítséget nyújtottak, hogy azt leírni nem is lehet, és szeretném valahogy meghálálni légyszi ird meg priviben a címed.

Na vágjunk bele...

A tompított hús tűtől kezdve mindennel próbálkoztam kipattintani a zárat de annyira be volt szorulva hogy az istenért sem akart megmozdulni segítségemre egy kisebb méretű imbusz kulcs volt mellyel sikerült kihúzni a zárat, szinte csont száraz volt az egész, egy kis gyári zsír maradvány látszott rajta és a végén volt két pinduri rúgó, szerintem ez is okozta a galibát, mert 2 különálló darab volt és teljesen egymásba voltak csavarodva most nem tudom jól tettem e, hogy befújtam wd 40 el és ezt a 2 rúgót teljesen szét csavartam épphogy csak egymásba kapaszkodnak....

És láss csodát a zár ismét régi formájában üzemel igaz egyszer kétszer még megakad de ha kulcsot óvatosan be illetve kiveszem akkor rendesen működik de ezt nem csinálta csak a 10 próbából vagy 1 szer,..

Ha még esetleg segítetek, milyen zsírzó vagy kenő anyagot juttassak a belsejébe illetve ez gyárilag ilyen hogy két rúgó van ezen a rúdon vagy nekem el van törve és szerezek majd valahonnét egy normálisat.?

Segítségeteket még egyszer köszönöm...

Szerintem az egy rugó volt csak eltört. Szívesen segítek máskor is, erről szól a fórum. :lol: Zsírzást hát nem tudom, úgy emlékszem én csak olajoztam.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Hogy pontosítsunk G astráról van szó!

Amint előzőekbe írtam az elindítás ment! Azt bárki megcsinálhatja,hogy ne keljen trailer-t hívni ha a puszta közepén van!

A takaró gumi levétele után életre tudtam kelteni! A kulcs bedugása

előtt az alsó részen van egy lamella aminek fel kell jönnie mert az reteszeli az elfordulást! Ezt ha felnyomom és utána beteszem a kulcsot elindul!

Nos 2500Ft volt a javítás!!! 10 perc az egész!

Leírás: A kormány feletti műanyag burkolatot levenni utána ablaktörlő kapcsolót kivenni. Egy vékonyabb hosszú csavarhúzóval fentről bebökni és

már ki is ugrik a zárbetét! FONTOS!!! (A kulcsnak bent kell lennie mert ha nincs szétugranak a lamellák!!!!!!!)

A betét hátsó részén van egy rugó által nyomott (olyan mint egy csapágygörgő) és ez a hiba oka! Mert ez egy alumínium házba mozog ha mozog!

Ezt kell megoldani mert a használat során berágódik az alumíniumba és ezért akad meg! Megoldás le kell csípni a görgő alatti rugóból ne nyomjon

akkorát, és persze jól megzsírozni! Megmozgatni megjáratni majd mehet vissza a helyére! Azt pontosan nem jegyeztem meg de mielőtt vissza tesszük

van a zárbetét helyének végén egy pöcök amit vissza kell kattintani a ablaktörlő kapcsoló felől lehet megcsinálni,hogy amikor vissza tesszük a betétet kattannia kell! Nagyjából ennyi!

Sziasztok! Nekem van egy 99-es B Corsám és a probléma, hogy a kormányzár feloldásáig el tudom forgatni a kulcsot, de tovább már nem megy. Japy módszere lehet a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Sziasztok!

94-es Opel B Corsával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Bedugtam a kulcsot, elfordfítottam, hogy indítsak, de nem reagált az autó. A kulcs forog, eljut az utolsó állapotba, de megakad és nem csinál semmit. Kihúztam a kulcsot, de a gyújtás ugyanúgy rajta maradt. Csak az akku lekapcsolásával tudtam ezt kikapcsolni.

Kiszedtem a zárbetétet, de nem látok rajta sérülést. A tok levétele nagyobb munka lenne, de nem tudom, hogy ott van-e a hiba, esetleg a gyújtáskapcsolóban.

Van ötletetek? Találkozott valaki ilyen problémával?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

1.

Az öreg F Astrámmal én is így jártam, mint fentebb. Kulcs be, gyújtás ráad, indítóznék, és nem csinál semmit. Kulcsot forgathatom össze-vissza, nem indít és nem is tudom levenni a gyújtást. Csak az akkusaru levétel segített. Szerencsére egy autós behúzott, mentem is haza, csak otthon állítottam le. Rögtön rá a netre hogy vajon mi lehet a baj, hogy kell szétszedni a kapcsolót.

Először a gyújtáskapcsoló betétről próbáltam lehúzni a csatlakozót, de nem engedett.

http://imageshack.us/a/img855/4882/8e6v.jpg

8e6v.jpg

Na persze, miért is jönne le csak úgy, mint minden csatlakozót, ezt is egy pöcök tartja, csak épp el van dugva a másik oldalon.

http://imageshack.us/a/img853/1162/f908.jpg

f908.jpg

Akkor további agyalás, próbáljam kivenni a zárbetétet, tehát dugdostam vasat a lukba, de sehogy nem akart kijönni a betét.

Egy kép már a szétbontás után, abba a lukba toltam be a szeget.

http://imageshack.us/a/img812/8346/n32e.jpg

n32e.jpg

Tehát a szeg sem segített, persze, mert kíméletes voltam. Kiszedés után egy kalapáccsal is rásegítettem, így már kijött a betét.

Mindenesetre nem lett volna elég csak a betétet kiszedni, hiszen a hiba abból adódott hogy letört a zárbetét végéről egy kis darab, ami a gyújtáskapcsoló betétbe nyúlik. Ezért a betétet is le kellett szedni hogy kijöjjön belőle.

Link to comment
Megosztás:

2.

Tehát elő a fúrót. De nehogy már jó napom legyen, nem lehetett egyenesen átfúrni a csvart, a zár test miatt csak ferdén tudtam fúrni,

ezért eléggé szét kellett barmolnom hogy lejöjjön. Ezen a képen jobb oldalt látszik a zárbetét mellett a letört vég.

http://imageshack.us/a/img42/9118/vcn3.jpg

vcn3.jpg

El az autósboltba, zártest 12ezer, betét 4ezer. Ez rahedli pénz, tovább a bontóba. Kompletten 8ezer. Ebbe a verdába jó akármilyen opelé, ascona, kadett, amit kaptam kadettból való. A csavar ami a kormányra szorítja, már egy normális csavar, ezentúl bármikor szét tudom szedni rongálás nélkül.

Ez már a bontott, beszerelés előtt, látszik a zártestből kilógó betét vége (ami letört a gyáriról) , ez megy bele a műanyag kapcsoló részbe.

http://imageshack.us/a/img15/3595/8jac.jpg

8jac.jpg

A fenti képen látszik a zár test végén két nyílás, a műanyagon van 2 fül, azok mennek bele, kétoldalról pedig 2 kicsi csavar tartja.

A műanyag rárakásánál nézni hogy áll a nyílás amibe a zárbetét vége belemegy, a kulcsal irányba fordítani

http://imageshack.us/a/img407/1976/lpv6.jpg

lpv6.jpg

Még azt is érdemes tudni, hogy a zárbetét berakásakor, a kormányzár pöcke legyen benyomva, különben nem megy be teljesen a betét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.