Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gépkocsik motorolajfogyasztása


Recommended Posts

Nekem is ilyen a csövem. Csavaró mozdulattal szoktam kihúzni a pálcát, de van amikor csak másodszorra tudom megnézni a szintet. :D

Te csak ne csavargasd azt a pálcát. <_< Ha nem mutatom meg, hogy hol van, még mindíg az autó elejét keresnéd. :huh: :D

Majd ránézünk arra a nívócsőre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te csak ne csavargasd azt a pálcát. <_< Ha nem mutatom meg, hogy hol van, még mindíg az autó elejét keresnéd. :huh: :D

Majd ránézünk arra a nívócsőre. :lol:

Na de Karcsi ne a fiúk előtt! Még szép hogy tudom hol a kocsi eleje há ott a motor! Kivéve talán a szomszéd fekete bogara, meg még egy-kettőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Most tényleg mutatni akarsz vmit, vagy megint szo@attok? Há most se jó a link! <_<

Mert azt a topicot csak klubtagok látják. :D

szerk.:

"Megy a szőke csaj az M7-esen kispolákkal. Egyszercsak kifogy a benya. Szőke cica leáll a leállósávba. Nem érti, hogy mi van, csak néz bután a csomagtartóba. Megáll mellete egy másik szőke, szintén kispolskival.

- Szia, mi a baj? Segíthetek?

- Húúúú, képzeld kiesett a motor.

Mire a másik sugárzó arccal kinyitja a motorháztetőt.

- Tök jó, nekem pont van egy a csomagtartóban!

"

tessék.:huh:

Link to comment
Megosztás:

Mert azt a topicot csak klubtagok látják. :huh:

szerk.:

"Megy a szőke csaj az M7-esen kispolákkal. Egyszercsak kifogy a benya. Szőke cica leáll a leállósávba. Nem érti, hogy mi van, csak néz bután a csomagtartóba. Megáll mellete egy másik szőke, szintén kispolskival.

- Szia, mi a baj? Segíthetek?

- Húúúú, képzeld kiesett a motor.

Mire a másik sugárzó arccal kinyitja a motorháztetőt.

- Tök jó, nekem pont van egy a csomagtartóban!

"

tessék.<_<

Kösz a segítséget. Kiment a fejemből, hogy ezt Ő nem látja. :D

Link to comment
Megosztás:

Mert azt a topicot csak klubtagok látják. :D

szerk.:

"Megy a szőke csaj az M7-esen kispolákkal. Egyszercsak kifogy a benya. Szőke cica leáll a leállósávba. Nem érti, hogy mi van, csak néz bután a csomagtartóba. Megáll mellete egy másik szőke, szintén kispolskival.

- Szia, mi a baj? Segíthetek?

- Húúúú, képzeld kiesett a motor.

Mire a másik sugárzó arccal kinyitja a motorháztetőt.

- Tök jó, nekem pont van egy a csomagtartóban!

"

tessék.:huh:

Kösz! <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

Szia.

Nézz utánna a XADO olajnak.(www.xado.hu) Nekem ez van a benzines corsámban.Hihetetlennek tűntek a honlapon leírtak,de tapasztaltam én is mindent, amit állítottak.Nem hiszem,hogy csalódnál benne.

Már több ismerősömet "rábeszéltem",és mindenkitől pozitív visszajelzéseket kaptam.

Üdv: Repair.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Szia.

Nézz utánna a XADO olajnak.(www.xado.hu) Nekem ez van a benzines corsámban.Hihetetlennek tűntek a honlapon leírtak,de tapasztaltam én is mindent, amit állítottak.Nem hiszem,hogy csalódnál benne.

Már több ismerősömet "rábeszéltem",és mindenkitől pozitív visszajelzéseket kaptam.

Üdv: Repair.

Nah erről a Xado olajról írhatnál pár sort. Én is sokat olvastam róla, de kicsit borsos az ára, és míg nem hallok rendes véleményt róla, addig nem merem megvenni:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.