Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Na majd belépek én magam helyett is. :) :) :) :o :D :twisted: :twisted: :twisted:

Az olajat nem eszi ( legalább is nem vettem észre,tehát nem lehet vészes) :P

Indulni nehézkesen indul,bár így nyáron semmi gond. Talán annyi,hogy kicsit dadogva kezd beindulni. :roll:

...viszont a kartal, az gáz, nagyon gáz :oops:

Orrán,száján füstöl. Lehúztuk a kartel csövet és gyönyörű folyamatos füst van a csövön.

Pali szerint, lehet elég csak gyűrüzni, nem tudom,annyira nem értek hozz,majd ha szétszedjük kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Pali szerint, lehet elég csak gyűrüzni, nem tudom,annyira nem értek hozz,majd ha szétszedjük kiderül.
A régi OPEL kadett-tom én is csak gyűrűzni akartam , de aztán fúrás lett. Vagyis vissza hüvelyezték a motort, a dugok nagyon drágák. ezért maradt a régi. Ez akkor nekem 66000ft volt. A hengerfejhez hozzá sem nyú :) ltunk.
Link to comment
Megosztás:

Mégvalami.........

Amennyiben nem főzi a vizet, korrekt a szelephang, akkor is kell hengerfejezni?

S.O.S segítsetek,mert valszeg a jővőhónapban megejtem a felújítást és tisztán szeretnék látni.

Köszi mindenkinek :)

:idea: Hali. A hengerfejet minden kép nézesd meg, mert gátas még lehet. A szerelőd biztos fogja tudni. Állítólag az opelek természetesen a dizilnek a hengerfej a lelke, van benne valami igazság. A gyűrűk , hát 1 biztos én nem raknák bele GÖTZE-t , a Götze gyűrű szerintem baromi kemény anyagból készül, és nem a gyűrű fog kopni hanem a hengerfala. Természetesen ez csak az én véleményem. De alátámasztani látszik az hogy régebben gyűrűztünk vele és 10000km után elkezdte zabálni az oilt mint állat. Szétszedtük és a gyűrűnek semmi baja nem volt (olyan volt mint az új ) de a henger falát megzabálta. A végeredmény fúrás. Én tarabusi gyűrűt ajánlanám. Nem szeretnélek ijesztgetni , ezért érdeklődj utána lehet hogy nem így van, de mi így jártunk. Ja és még mindig a hengerfej síkba kellene húzatni felrakás előtt. :shock:
Link to comment
Megosztás:

:idea: Hali. A hengerfejet minden kép nézesd meg, mert gátas még lehet. A szerelőd biztos fogja tudni. Állítólag az opelek természetesen a dizilnek a hengerfej a lelke, van benne valami igazság. A gyűrűk , hát 1 biztos én nem raknák bele GÖTZE-t , a Götze gyűrű szerintem baromi kemény anyagból készül, és nem a gyűrű fog kopni hanem a hengerfala. Természetesen ez csak az én véleményem. De alátámasztani látszik az hogy régebben gyűrűztünk vele és 10000km után elkezdte zabálni az oilt mint állat. Szétszedtük és a gyűrűnek semmi baja nem volt (olyan volt mint az új ) de a henger falát megzabálta. A végeredmény fúrás. Én tarabusi gyűrűt ajánlanám. Nem szeretnélek ijesztgetni , ezért érdeklődj utána lehet hogy nem így van, de mi így jártunk. Ja és még mindig a hengerfej síkba kellene húzatni felrakás előtt. :shock:

Szia :)

Te a tarabusi gyűrűt ajánlanád,de az milyen gyártmány? Mennyibe kerül /garnitúra 4 dugóra? Hol lehet kapni?

Köszönöm segítséged. Egyébként a götze gyűrűről már hallottam ezt az állásfoglalást mástól is,csak direkt nem írtam le,hogy más is megemlíti e.

Ezek szerint tényleg nagyon kemény. :)

Bárdiéknál van valami spanyol gyűrű is. Nem tudom a nevét,de árban olcsóbb az biztos 5 E ft-al.

Véleményed szerint ha már gyűrűzünk és a heengeerfejet is megbontjuk, uj vezérmű teengelyt tegyek bele (uj himbákkal) vagy elég csak a szelepeket és a sz.sz.szimeringeket cserélni :?:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
:idea: :idea: A gyűrű a start-nál szerintem van, én utóljára wilkernél vettem 12000ft volt.

Tehát ha elmegyek vilkerhez,akkor én is kapok 12 E ft ért gyűrű garnitúrát :?:

Akkor most idekívánkozik a kérdés,hogy ki az a

Vilker? hol találom? Tel.számot tudsz adni?

Egyre aktuálisabb a dolog, hamarosan szétszedjük és megmutatja magát a kicsika :)

MÁS:

Képzeld, tegnap vezettem egy 100 Le-s H-astrát (1.7 TD)

Nagyon megy az az autó!!!!!!!!!!!

140-nél ötödikbe lepadlóztam és megtorpanás helyett elkezdett "tolni" 165-nél vettem le a lábamat a gázról,mondván még bejáratós :)))

Attilának(egyik barátom) van egy 1.6 16 V Benzines G asztrája, hát annál sokkal jobban tolt a gép és ami a legfontosabb, az átlagfogy. városban kevesebb,mint orsz.úton. Átlagos 6-6.2 kell neki.

Link to comment
Megosztás:

Hali. Azt gondoltam hogy a Wilker országos hálózat, de lehet hogy nem. A start auto viszont igen, ugyhogy szerintem próba náluk. Nem tudom hogy a spanyol gyűrű milyen minőség de lehet az is jó . Hát igen irigyellek a 100le astra próba végett. Egyébként én nem adnám oda az enyém 1 sima 1.6i-ért :) Nagyon gyengusz szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Hali.  Azt gondoltam hogy a Wilker országos hálózat, de lehet hogy nem. A start auto viszont igen, ugyhogy szerintem próba náluk. Nem tudom hogy a spanyol gyűrű milyen minőség de lehet az is jó  .  Hát igen irigyellek a 100le astra próba végett. Egyébként én nem adnám oda az enyém 1 sima 1.6i-ért  :)  Nagyon gyengusz szerintem.

Megvallom őszintén,hogy én sem ismerem a spanyol cuccokat(ut.gyárt. alk.) félek is kissé emiatt tőle, ezért is akartam a Götze-t, mivel az német,de már nagyon sokan lebeszéltek róla. Most tanakodom,hogy lehet nem csak gyűrűzünk,hanem komplett generálozunk. :? :shock: :P :)

Szerintem az 1.6 16V benzines G sem olyan gyenge, hiszen gondoljunk csak bele, Le-ben u.a. Csak a nyomaték nagyobb a Dieselnél és persze ami még nagyon fontos(legalábbis számomra), hogy Dieselt kell bele tankolni. Ja és nem 9-11 litert /100Km, hanem csak 6-6.2-t.

Ez biz nem mindegy,főleg ha még a tolása is jobb,vagy majdnem azonos. :) :o :D

Link to comment
Megosztás:

Hali. Hát nem G astrára gondoltam , hanem F-re 1.6i sima 8 szelep. Ebből is van bent pár darab. :?: A gumi :) 175/70X13 500km van benne ez tuti mivel öcsém astrájáról való ujonnan lett véve ár 28000ft a 4db 32000ft volt. :arrow: Ha lessz 1 kis időm szétnézek neked gyúrű ügyben. 8) :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Hali. Hát nem G astrára gondoltam , hanem F-re 1.6i sima 8 szelep. Ebből is van bent pár darab. :?: A gumi :o 175/70X13 500km van benne ez tuti mivel öcsém astrájáról való ujonnan lett véve ár 28000ft a 4db 32000ft volt. :arrow: Ha lessz 1 kis időm szétnézek neked gyúrű ügyben. 8) :mrgreen:

Azt nem tudom,hogy mennyi van F 1.6 8V ből, mivel én annyira a benzinesekben nem vagyok otthon. Atesznek G astrája van 1.6 16V benz. Megy, megyeget (az én dieselemnél százszor jobban),de nekem nem kellene.

Mindenképp megköszönném, ha szánná rá kis időt a gyűrűkre. Most azon az állásponton vagyok,hogy a spanyolt,vagy egyéb utángyártottat vegyem meg hozzá.

...de lehet,hogy meg kellene kérdezni BO-PEL éket,hogy tudnak e gyárit hozni és mennyiért,ha igen :?: :!: :?: :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

:twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :) :) :) :x :x :x Én is behaltam gaz oilból. Az eszem megáll ki kell mennem a rablókhoz tankolni. Ez már a vég elért az oil válság,. ;) :D :D :D :P :P :P

Rablókhoz :?: :idea: :!: :?:

Az mit is takar pontosan?

Egyébként képzeld annyira jó a fogyasztásom,hogy rá sem ismerek a kocsimra :o

Löktem 30 lityit a tankba, elmentem 289 Km-t, és a mutatóm szinte meg sem mozdult. Talán max egy centit ugrott lejjebb. Sajna nem volt időm kivárni,hogy mennyit megy el abból az anyagból,mert egy barátom céges kocsiból kiszállított ujabb 30 litert,amivel megjegyzem olyan szinten tele lett a tankom,hogy kifolyt. ( A drága anyag folydogált le a kasznin, nekem meg a szívem szakadt meg.) Ki is maradt kb. 2 liter.

Most arra vagyok kíváncsi,hogy mennyit megy el Km-ben addig, amíg a negyedig ér a fuel mutató.

Akkor ismét telitank (csorrdultig) és jöhet az átlag számítás :P

:D :P :P

Link to comment
Megosztás:

A rabló a hivatalos benzinkút, persze ezt nem a kutasokra értem hanem állam bácsira. Holnap megnézem a gyűrűt, tényleg jó a fogyasztásod. Én már nem méregetem , sosem tart addig amig kellene. :twisted:
Scúcs hogy csak 2-ten istenitjük a dieselt 8) :) :) :) :o :D :roll:
Link to comment
Megosztás:

A rabló a hivatalos benzinkút, persze ezt nem a kutasokra értem hanem állam bácsira. Holnap megnézem a gyűrűt, tényleg jó a fogyasztásod. Én már nem méregetem , sosem tart addig amig kellene. :twisted:

...pedig neked is 1.7 D autód van, nem?

Tuningoltad? Mennyi km van benne? Az enyémnél bizti kevesebb :)

300 E km körül :oops: Legalábbis Atesz szerint, aki megnézve ezt mondta.

Ezért is akarom egyébként gyűrűztetni. Menni szo-szo megy,csak a kartelcső lehúzása után szép ködös füst tört elő :)

Link to comment
Megosztás:

...miért? most milyen autód van? Évj. típ?

Nem igazán értem ezt a hozzászólást,hogy "ha lesz p. veszek dieselt" :P :?: :!: :?:

Astra F 1.4 16V 1998, tök jó, szeretem, meg minden :D , de az a családé, nem az enyém.... ha majd egyszer odajutok, hogy veszek saját autót, az nagy valószínűséggel diesel lesz... (most legalábbis így látom) mivel azzal csak olcsóbb közlekedni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.