Jump to content
FABRO

G Astra tuning

Recommended Posts

Ha dupla áron akarja... :)

Kárászy olcsóbb, és néha még alkudni is lehet.

De legolcsóbb külföldről.

Google első találat volt. Nem akartam a let me google that for you című oldalt linkelni. :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

de pl. az is javitana a res mereten, ha a gyári gumimeretet tenned ala: 215/40

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

de pl. az is javitana a res mereten, ha a gyári gumimeretet tenned ala: 215/40

Én pont ezért nem vettem 205/40-et (pedig tetszik ha nem túl vaskos a gumi oldalfala), mert akkor még lejjebb kellett volna tekerni a gewindét ahhoz hogy jól nézzen ki, úgy meg már nem tudom használni. :( Most elöl 80, hátul 60mm-t ül, és még mindig nem vagyok elégedett.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Friss G Astra Caravan 1.7 CDTi tulajdonosként szeretnék egy kis segítséget kérni...

Alvázszám alapján sikerült egy gyárilag sport első futóművel szerelt "paripát" vennem.

Ezen felbuzdulva arra gondoltam kicsit... csinosítgatom. ("B" oszloptól hátrafelé besötétítve... stb.)

Most első OPC lökhárítót keresek (akár sérültet, de nem hiányosat), de... emberi áron! És ha lehet nem üvegszálast! Amit eddig találtam 70-80 ezer jó magyar Forint. Horror! Főleg hogy VW Golf GTi lökhárítót vagy BMW E46 "M" lökhárító gombokért van. (A GTi pl. 11.000.- Ft)

Valakinek valami ötlete????

Előre is köszönöm!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szép napot!

Vannak kadet gsi beömlőim szerintetek  hogyan néznek ki a g astra tetőben ?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szerintem nem jól. Láttunk ilyet Oscherslebenben, ha szétnézel a neten a fotók között talán még találsz is róla képet.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! 

Egy 2007 -es 5 ajtós G Astrám van. Szeretnék egy kis ültetést alá tenni. Több típust is nézegettem , és az lenne a kérdésem hogy egy 30/30 vagy egy 50/30 al néz jobban ki, vagy mi a tapasztalat???? Mekkora ültetésig lehet megtartani a gyári telókat ???? Elég ültető rúgó vagy komplett futómű ????

Előre is köszi a válaszokat, véleményeket !!!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

30/30-ig megtarthatod a gyári rugókat, és bár szubjektív, de szerintem akkor szép az autó ha egyformán van ültetve elöl-hátul, különben olyan érzést kelt, mintha orra bukott volna.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Igen.:) De a rugókat is megtarthatod: attól hogy kiszerelted, nem kell mindjárt mindent kidobni a kukába.:-)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! 

Érdeklődnék, hogy létezik-e 2 din - es kozépkonzol, vagy esetleg hogy lehet megoldani?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Gyárilag nem, de ügyes műanyaghegesztők megoldják, illetve facebookon hirdetve is fel szokott bukkanni pár.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés