Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Világitással kapcsolatos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

3-5mm... nagyobbat nem nagyon tudsz belerakni (mivel ugye még egy ellenállásnak is el kell férnie...).

én ezt nézegettem amikor mókoltam a kapcsolókat: http://www.blauertacho4u.de/products/en/LE...-B-Omega-B.html

És ezekbe a kapcsolókba? Én szétszedtem egy ilyet a hétvégén, két rizsszem izzó van benne, aminek a helyére még csak beleférne a 3mm led na de az ellenállás... na meg hogy lehetne kimérni a + és a - részeket benne? Csak mert ugye a lednek nem mindegy hogy hova forrasztom a melyik lábát.

e2a_1_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

e2a_2_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

És ezekbe a kapcsolókba? Én szétszedtem egy ilyet a hétvégén, két rizsszem izzó van benne, aminek a helyére még csak beleférne a 3mm led na de az ellenállás... na meg hogy lehetne kimérni a + és a - részeket benne? Csak mert ugye a lednek nem mindegy hogy hova forrasztom a melyik lábát.

Ha csak ennyire értesz hozzá, bízd szakemberre. Különben meg simán belefér a led is, meg az ellenállás is. De mivel nem értesz hozzá, ne állj neki, mert szarrá fogod égetni a foglalatot...

Link to comment
Megosztás:

Ha csak ennyire értesz hozzá, bízd szakemberre. Különben meg simán belefér a led is, meg az ellenállás is. De mivel nem értesz hozzá, ne állj neki, mert szarrá fogod égetni a foglalatot...

Akkor azt már meg sem kérdezem hány mcd fényerejű ledet vegyek....

Akkor irány a bontó ! :devlish: Astra világításkapcsolóba már cseréltem. De ott egy egész picivel több volt a hely...

Link to comment
Megosztás:

Én meg már akkor megcsináltam, amikor ez az oldal nem is létezett...

Ok, ok, az még a kerék, és az ék feltalálása előtt volt. 'Sajnos' nem lehet mindenki ilyen öreg, és tapasztalt :devlish:

Amúgy sztem a kérdés nem arra irányult, hanem hogy mikor, hanem hogy csinált-e valaki ilyet...

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik, bár élőben az igazi.

Hol csináltattad és mennyiért? Mennyi lett volna a comp iss pluszban?

TD-t régen néztem élőben, de már nem emlékszem...

ITT csináltattam.

A kilóméteróra hatezer volt a piros mutatókkal.

A comp azt hiszem kétezer lett volna, de fehérben nem tetszett.

A klíma kijelzői is maradtak eredetiek, mert nekem így jobban tetszik.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Látott már valamelyikőtök ilyen mosót?

Gondolom nem gyári, vagy igen?

Nem.

Az utsó videónál lehet is olvasni: "headlight washers on omega b from skoda octavia2 mount in bumper"

Amúgy vhol láttam már utólag beépíthető mosót. Ugyanilyen rejtett mosó volt. Majd megpróbálom megkeresni hol is volt.

Itt svédben minden autóra kötelező a mosó, és mivel van jó pár autótípus ami gyárilag nincs mosóval szerelve, így muszáj barkácsolni valamit, elterjedt az utólagos mosó beépítése ^_^

Ezért itt elég nagy a piaca az ilyesminek errefele :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.