Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Háj!

Jó "reggelt" mindenkinek! Ma 1 óra 40 perc alatt értem be a munkahelyemre 40 perc helyett itt Pesten. Irigylem a debrecenieket... Ott biztos nincs olyan, hogy lezárnak egy 3 sávos utat a reggeli csúcsforgalom idején...

Hello, azért néha itt is vannnak bosszantó dolgok, de azt hiszem ilyen nagy vétket nem követnek el, no meg nálunk a távolságok is kisebbek

Link to comment
Megosztás:

Most olvasom, hogy csak a "szokásos" beakadt-egy-teherautó-az-aluljáróba eset állt fenn, és én már valószínűleg csak a végét láttam, amikor már majdnem mindent eltakarítottak...

Az ott hetente előfordul és egy napra el is b@ssza az egész város közlekedését.

Szerencsére az illetékesek nem tesznek semmit, jó az úgy. Pedig már súlyos sérülés is volt belőle.

Link to comment
Megosztás:

jóreggelt :lol:

ha már közlkedés.... Győrben kitalálta a polgármester akit Márcsak Balogh "körforgalmas" Jóskának hívank hogy kell nekünk még 1 körfogalom, aminek persze semmi értelme... széttúrták az egyik bevezető utat amit gondolom majd télen aszefaltoznak tehát makulátlan lesz :lol: Győr lesz a körforgalamak városa.... csak az a gáz hogy a paraszt az 1sávosat se tudja használni ez meg kétsávos lesz ....

Link to comment
Megosztás:

Az ott hetente előfordul és egy napra el is b@ssza az egész város közlekedését.

Szerencsére az illetékesek nem tesznek semmit, jó az úgy. Pedig már súlyos sérülés is volt belőle.

Mármint nálunk???

De látod, ettől függetlenül mégsem akarnak elkerülőt építeni, hogy az átmenő forgalom csökkenjen. Mert ugye...de inkább nem politizálok :lol:

Link to comment
Megosztás:

jóreggelt :lol:

csak az a gáz hogy a paraszt az 1sávosat se tudja használni ez meg kétsávos lesz ....

Jó reggelt :lol:

Igen nekünk alig van körforgalom, 2 sávos asszem csak egy, de abban is mindig van baleset. Miért nem jöttek rá, még, hogy ami nyugaton működik, itt nem biztos hogy fog?

Link to comment
Megosztás:

amikor a toronydarú önálló életre kelt?

múltkor voltam egy ponyvás cégnél... bejött egy sofőr ... megkérdezte hogy javítást vállanak-e... mondták hogy igen, de nézzük meg...

nem volt a teherautó felépítményénak eleje.... azt mondta, hogy azt hitte hogy átfér :lol:

Link to comment
Megosztás:

most vettem észre, hogy megszüntették a corsa szexciót akkor idejárok :lol: (ha nem gond) majd....

1x el kéne ugranom már Debrecenbe... még sohasem voltam ott...:lol:

Nem gond, sőt, nagyon örülünk :lol:

Jó, majd szervezek egy opeltalit ide, és akkor már csak "kötelességből"is el kell látogatnod ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.