Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

...ebben a genyőce időben nem szívesen mennék messze... bár tegnap voltam pont móron.. annyira nem is volt genyőce a helyzet.... :lol:

Én meg tegnap voltam Debrecenben. :lol: Ott sem volt annyira vészes a helyzet, viszont előtte Nyíregyházán illetve főleg Miskolcon annál inkább...

Link to comment
Megosztás:

Baccus, leállt a videokártyán a ventillátor, mennem kell..................... pedig akartam csettegni veletek! ;) :lol: :lol:

Milyen jó, hogy nekem nem a gyári hűtés van rajta, hanem más(zalman passzív heatpipe + rá a hozzá való venti...ha a venti leállna se lenne bajom, mert játszottam venti nélkül Sanandreast igazán nagy minőségben és ment, igaz egy idő után kicsit vacakolt, de visszavéve a teljesítményből minden okés lett :lol: ) Ugye ez nem off?

Na ébresztő fórum, ÉBRESZTŐ!! :D

Link to comment
Megosztás:

húúúúú. Lesz új gépük? Milyen? Arra jó lesz, hogy megálljanak vele, lehúzzák az ablakot és cigizzenek? Sajnos elég sok ilyet láttam már...utána csikk ki az ablakon. Lehervasztó.

tudod: ...és védünk.

Ezt akkor hinném el, ha óvnák a természetet is, mert attól is függünk.

Lesz bizony(Kotkoda), de sajnos magatartás terén semmi változást nem hoz majd, gondolom...Ma hallottam egy autórongálós esetet, ahol egyértelmű bizonyíték, és tanuvallomások mellett sem emeltek vádat, mert... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.