Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Beugrottam, hogy lássam mi a termés....hát, volt egy kis iső mire ide eljutottam...

Szabot után, holnap én is elutalom a tagdíjat, bár tetszik a kék szín, de barnával írva jobban nézki a nevem :lol:

A mai nap zsufi volt, itthon még az előbb jött a télapó-mikulás...ki miként hívja. Voltam a nagyfiammal a katonai miku ünnepségen...vágott egy érdekes arcot az öregúrra. Viszont itt volt a Crystal....nagyon közvetlenek...sok fényképet csináltam....melyeken többnyire a keresztlányom is rajta van... a crystallal.....a fiam félénk.

Szóval mára be is fejezem... mert altatni kéne....engem is, éjszakás műszak után mindössze 2 órát ha aludtam eddig.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nyuszifül, sót (konyha, fürdő mindegy) tettél a vízbe? Még a kézilabdás időszakomban kinyírtam a derekam és nekem is sokszor fáj. A sós forróvizes fürdő szokott segíteni. Meg valami géles kenőcs, aminek most nem jut eszembe a neve (kiejtve asszem diklofenak).

Link to comment
Megosztás:

Nem... Azért köszönöm kérésed, de a meló már megy. A gyógyszert megeheted, mert asszem valami izomgyulladás csökkentő és használni fog. Persze csak akkor, ha nem fázítod meg és amennyire csak tudod pihenteted.

Sajnálom....

BBevettem a gyógyszert, meg be is kentem, a kollegák nagyon aggódnak :wink: mindenféle csodaszert hoztak :lol:

Link to comment
Megosztás:

9-én Szolnokra akartam menni koncerter, de a kedvetekért nem megyek.De 16:30-ig dolgozok

Vasárnap jó, csak szerintem kicsit nyúzott leszek,mert szombaton bulizni leszek :oops:

Szóval nekem tök minedyg, alkalmazkodok hozzátok :wink:

ÓÓÓÓÓ??? Bulizni???? :roll: :lol: Milyen buli lesz?

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom nálunk valami van a levegőben,mert nekem vasárnap reggelre a nyakamnál csípődött be az ideg vagy valami,marhára fájt és csak balra tudtam nézni jobbra csak akkor,ha egész törzsből fordultam.Nekünk véletlenül volt otthon DICLAC GÉL azzal bekentem 2x ,és hétfőn már el is múlt.Ma megint dolgozok emiatt kissé ideges vagyok,még jó,hogy néha tudok időt szakítani és fórumzani veletek.A munkahely sajnos most áll átalakítás, privatizálás alatt és emiatt nem nézünk valami fényes jövő elé.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.