Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na jó ne bosszantsatok!!!!

Még jó hogy a múltkor tesóm marketing előadását a cégből csináltam és elcsórtam egy csomó repit ;) :lol:

Egy kis előkarácsonyi ajándék :lol:

lehet anyagilag jobban járnál egy olyan megoldással, amit SzaboT is javasolt...ha tudod mire gondolok.. :lol::)

Link to comment
Megosztás:

mi is az???? :lol: :lol:

Nem nagyon jut most eszembe....

tudod...egy 2*8, vagy 3*8 számjegyből álló sorozat véletlen elütése folytán esetleg csurranna-cseppenne valami... ;)

Lányok / srácok!

Csaó, én lassan elhúzok a karácsonyi partyra! Majd holnap beszámolok, mit kaptunk ajándékba...

Tsók! :lol:

Szia! Remélem két kézzel kell majd hazavinned! :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki

Alig van időm mostanában, de azért be-benézek, amikor tudok

Még eladó. Sajnos csak nézegetik, de igy télen nem nagyon hemzseg a lóvé a zsebekben.

Szia!!!!

Azért telefonon zaklathatlak,ha esetleg van valami tali kilátásban???Legalább kicsit kimozdultok, elhozod az asszonypajtást is, hogy megnézz ezt a sok elvetemültet egy csomóban :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia!!!!

Azért telefonon zaklathatlak,ha esetleg van valami tali kilátásban???Legalább kicsit kimozdultok, elhozod az asszonypajtást is, hogy megnézz ezt a sok elvetemültet egy csomóban :lol:

Természetesen, de van új számom is, amit mostmár sűrűbben használok, mint a régit.

Link to comment
Megosztás:

Coupe! leskelődsz?

Nyugodtan szólj közbe.. :lol:

I_S! Szia!

Nálunk nem szoktak ajándékot adni karácsonykor bár én nem is vágyok rá.Kis cégnél dolgozom én vagyok az egyettlen állandó alkalmazott.Ha kapnék ajándékot nekem is illene adni azt meg nem szeretnék.Ti ajándék mellé 13.havi fizetést is?Mert azt viszont kapok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.