Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Eza Diózsegis ürge kattant, még anno a zasztihoz jártam oda alkatrészért, de ...... ;) :D Hát nem kereskedő vénával megáldott! :rolleyes:

Márhogy a Diószegi úton van a bontója?? ..vagy micsodája....

Én arra laktam ám valamikor nagyon régen!!! ;)

A Lahner u. ban ;) ...Mindkét végin, az egyiken a Diószegi felől a nammamámék, a Létai út felől meg az anyámékkal mi! :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Na ja SzaboT! Ha legközelebb késel, fogd nyugodtan a szüleidre: "Nem tehetek róla, ők neveztek el Tamásnak!" :rolleyes:

Mellesleg akkor én ezért rohanok mindíg fejjel a falnak! :blink:

Azt hittem, hogy azt írod, hogy fogjam rá a nyuszira. ;)

Most indulok Miskolcra. Visszafelé beugrok a Corába bevásárolni. Sanyi, én is hozzak neked sört?

Link to comment
Megosztás:

Nem, Nyuszi Kavics és én anyukám, te csak ne fogj rá semmit! ;) Mellesleg imádlak titeket, hogy rám gondoltok! ;) Hozzad csak, el fog fogyni! :D

:rolleyes: Ahhoz képest, hogy az anyukád, jól tartja magát. Talán a frissítő arcmasszázsok miatt. :blink:

A taliig biztos elfogy majd a sör, de közben gondolok rád, ok? És amúgy is, neked mást viszek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na kicsit nem figyelek oda és rögtön kibeszéltek ;)

Asszem eztán ritkábban fogok idejárni, és akkor jó sok mindent meg fogok tudni magamról ;) :D

Én nem voltam ma sehol, eddig, mert sütit sütöttem ;)

Azt hittem, hogy azt írod, hogy fogjam rá a nyuszira. ;)

:rolleyes: Azt hiszem rám majd valami mást fogsz fogni, nem a késést ;) ;)

Én arra laktam ám valamikor nagyon régen!!! :blink:

Akkor majd ha itt lesz tali, szépen körbejárunk mindent veletek nosztalgiából :(

Link to comment
Megosztás:

Na kicsit nem figyelek oda és rögtön kibeszéltek ;)

Asszem eztán ritkábban fogok idejárni, és akkor jó sok mindent meg fogok tudni magamról :blink: ;)

Én nem voltam ma sehol, eddig, mert sütit sütöttem ;)

:rolleyes: Azt hiszem rám majd valami mást fogsz fogni, nem a késést :D ;)

Ááááá, nem beszélünk mi ki. ;) De egyre éhesebb vagyok egy kis finom sütire! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem nézek felétek pár napig és teliírtok 8-10 oldalt.

Tenap egész jó idő volt felénk is, ennek örömére neont szereltem belülre.:blink: De még nem igazán jó, kell rajta finomítani. Meg Chyga is kell a további finomításhoz.(elfogytak a neonjaim)

Mi van ezzel a sütivel? Kinek sütnek, mikor, hol? Sós süti is lehet arra esik jól a sör ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tatabánya: napsütés, +4 fok ... 5 rozsda folt .. 1 hiányzó spoiler ... autójavíttási kedv: 50%-on ..

Szia Chyg!

Nálunk reggel borult volt az idő, Hobi tengeren gázolt :blink: néhány helyen annyira áll a víz. de most ragyogó napsütés van..

Tavasz van a levegőben, és nekem nagyon-nagyon jó a kedvem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szia Chyg!

Nálunk reggel borult volt az idő, Hobi tengeren gázolt ;) néhány helyen annyira áll a víz. de most ragyogó napsütés van..

Tavasz van a levegőben, és nekem nagyon-nagyon jó a kedvem :blink:

Örülök, hogy nagyon-nagyon vidám Nyuszika vagy! :D ;) Igen! Tavaszt érzem én is! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!... vagy napot... :rolleyes:

Ma nem megyek dógozni... 1 napot megint kihagyok... még van 6 nap tavalyi szabim.... Kollégám javasolta, miután számoltuk, hogy mi lesz ma a meló...

Szeretem a napsütést!

Nyuszi.. nálunk ma palacsinta sütés lesz!

Chyga.. milyen spoiler jött le a kocsiról?

Gepárd.. tessék sűrűbben benézni hozzánk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.