Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

"ilyen repülőjegyárak mellett azt is meglátogathatja...." :)

na jó,cask vicceltem :lol:

autó hogy áll? :)

nincs közvetlen járat Ságodból Fehérvárra és a Ságodi is csak katonai reptér :)

Kérdeztem,onnan tudom,azt mondták ha kész lesz az autóm,azzal hamarabb felszállok nyílt úton,mint tőlük repülővel...

A kocsi az egyenlőre gurul :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!

kiffé me(')gfáradtan, mert hajnalig makettozgattam... alakul egy sub(ububu)aru impreza.... egyedi belső színvilággal. :lol:

veszett hideg lehet kint, mert ezen a télen még így lefagyva talán csak tegnap volt a vectra. ja... tegnap megszivatott... 3 nap állás alatt akksi lemerült... múltkor csak meg akartam nézni a celláit, de nem jött össze, most megnéztem... igen szomjasak voltak... most jó, ha kibírja még 1-2 hónapot, akkor megelégszem vele.

Link to comment
Megosztás:

Huhh vagy 2 napig nem tudtam feljönni

Adorjatntnak ízlik a virág : http://keptar.dbregio.hu/picture.php?cat=38&image_id=565

De ez a lexebbre sikeredett kép szentem (művész szemmel) : http://keptar.dbregio.hu/picture.php?cat=38&image_id=568

tegnap a nagy hűviben beraktam a kárpoitok, és a hangszigetelés nagy részét, amit az új dieselkadettból vettem ki, eléggé kellemes az összhatása, csak így nem hallom a zajokat, ha vmi gond lenn féltengellyel, csapágyakkal, vagy akármilyen forgómozgó alkatrészekkel.

Link to comment
Megosztás:

...csak így nem hallom a zajokat, ha vmi gond lenn féltengellyel, csapágyakkal, vagy akármilyen forgómozgó alkatrészekkel.

Ha azokkal lesznek gondok, akkor meg fogod hallani, ne félj! :lol: A féltengely hatalmasat koppan, ráadásul a kormányt is szitálja, a csapágyak meg úgy morognak, hogy kész rémálom. Ezeken nem segít semmilyen hangszigetelés. Kivéve ha megsüketülsz. Annál jobb hangszigetelő nem létezik.

Link to comment
Megosztás:

Ha azokkal lesznek gondok, akkor meg fogod hallani, ne félj! :lol: A féltengely hatalmasat koppan, ráadásul a kormányt is szitálja, a csapágyak meg úgy morognak, hogy kész rémálom. Ezeken nem segít semmilyen hangszigetelés. Kivéve ha megsüketülsz. Annál jobb hangszigetelő nem létezik.

Igazából most cseréltem, kerékcsapágyakat, toronycsapágyakat, de asszem a következő projekt a jobboldali féltengely gömbcsukló, egyszer már volt felújítva (2 éve) de asszem mostmár kapok annyiért újat is. Tudtok abból jó márkát? Ami sokkal tartósabb, erősebb, mint aMIT ÁRULNAK ABOLTBAN?

Link to comment
Megosztás:

Igazából most cseréltem, kerékcsapágyakat, toronycsapágyakat, de asszem a következő projekt a jobboldali féltengely gömbcsukló, egyszer már volt felújítva (2 éve) de asszem mostmár kapok annyiért újat is. Tudtok abból jó márkát? Ami sokkal tartósabb, erősebb, mint aMIT ÁRULNAK ABOLTBAN?

mindet boltban árulják. :lol: :)

vegyél gyárit, vagy egy jó állapotú bontottat. passz amúgy. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.