Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Telo! 47-es úton ha gondolod, valahol megvárunk. :unsure:

Ne várjatok, mert sztem olyan "korán" úgysem tudunk odaérni... Péntek este buli, sztem hajnalban fekszünk. Esetleg később csatlakoznánk. Ezért kérdezném, hogy kb mikor merre lesztek.

Link to comment
Megosztás:

Ne várjatok, mert sztem olyan "korán" úgysem tudunk odaérni... Péntek este buli, sztem hajnalban fekszünk. Esetleg később csatlakoznánk. Ezért kérdezném, hogy kb mikor merre lesztek.

Én passzolok,mert nekem aznapra proramom van, csak kimegyek a srácokkal, és részemről vége

Link to comment
Megosztás:

Akartam má mondani,hogy a peugeot-ba be nem ülnék,de egy ilyennel szívesen végigmennék azon a pályán...

Egyébként meg ha megnézitek jobban a videót,a peugeot-tal meggyűrték a belső íven a töltést,csak ki lett vágva,a mantás meg szépen kiegyenesítette a híd előtt az ívet...Bár istenelt is a navigátor rendesen :unsure: :huh: :lol:

:-DDDDDDDDDDDDDD Mert hát a pözsóval jóval gyorsabban ment, mint a Mantával. :-)) Aszittem, ez érezhető a videón.

Nem értek a Rallihoz, nem is érdekelt soha, és nem pözsót akartam reklámozni, én magát a videófelvételt istenítettem :-)) Ahogfy mutatják, milyen közel a szakadék, meg ienek, eléggé nyelős, adrenalinos felvétel. NA de mind1.

Lujdzsi ez a kép annyira kadettos

Link to comment
Megosztás:

:-DDDDDDDDDDDDDD Mert hát a pözsóval jóval gyorsabban ment, mint a Mantával. :-)) Aszittem, ez érezhető a videón.

Nem értek a Rallihoz, nem is érdekelt soha, és nem pözsót akartam reklámozni, én magát a videófelvételt istenítettem :-)) Ahogfy mutatják, milyen közel a szakadék, meg ienek, eléggé nyelős, adrenalinos felvétel. NA de mind1.

Lujdzsi ez a kép annyira kadettos

mert az egy kadett :unsure:

Jaja valóban,a peugeot gyorsabban nyomta,de valószínűleg ismerte a terepet,és ott elég szélesek is voltak az utak...A Mantás viszont tök ismeretlen helyen ment,ahol egy másik ember mondta neki mikor merre hogyan,és hogy mennyivel!

Ha van egy kis angol tudásod,hallgasd meg,ahogy mondja a navigátora a 140-eket,néhol 150,160...

És azért ezt úgy,hogy a manta két oldalán nem volt sok hely az úton :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hallihhóóó!

Szombaton meló, így én sem leszek jelen. Annyi, hogy én már láttam a helyet és támogatom.

Edina, üdv nálunk! Olvasgass és írjál is sokat!

Kiccsikó, az almapálesz jó gyógyszer, de tudod, hogy csak galgalizálni szabad utána ki kell köpni? :huh:

Mackóhoz hasonlóan olvastam, írtam és most lépek beleborulni az ágyba. Kezdek besokallni...

Ja, hétvégére kérjetek jó időt, mert végre fel akarom rakni a tükröket és a sárvádőket, mert már nagyon idegesít, hogy ezekre sosincs időm. Szóval senki ne merjen kocsit mosni!!! :unsure: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.