Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mér, most kormol? Vagy ez csak az általános dízel "szimpátiádat" tükrözi? :rolleyes:

elmondás alapján 1-esben szépen tolja a kormot, aminek a lökhárítón látható jelei is vannak.

Fogyi meg rendben van, szóval ezért érdekel, mi lehet az ECU-ban. Mivel külföldi volt valaha, nem tartanék kizártnak egy okosságot akár. De az is lehet, hogy csak képzelődöm.

Link to comment
Megosztás:

elmondás alapján 1-esben szépen tolja a kormot, aminek a lökhárítón látható jelei is vannak.

Fogyi meg rendben van, szóval ezért érdekel, mi lehet az ECU-ban. Mivel külföldi volt valaha, nem tartanék kizártnak egy okosságot akár. De az is lehet, hogy csak képzelődöm.

a sportkipuff miatt nem lehet?

Link to comment
Megosztás:

elmondás alapján 1-esben szépen tolja a kormot, aminek a lökhárítón látható jelei is vannak.

Fogyi meg rendben van, szóval ezért érdekel, mi lehet az ECU-ban. Mivel külföldi volt valaha, nem tartanék kizártnak egy okosságot akár. De az is lehet, hogy csak képzelődöm.

Múltkor, mikor előttem mentél, és nyomtál egy kövéret egyesben, én sztem nem láttam fekete kormot...

Link to comment
Megosztás:

amiatt nem kéne feltétlen koromnak lennie.

Telo. Kérdés mennyire toltam kövéret? mert tegnap nagyon siettem ám, és lehet kövérebb volt. :rolleyes:

Elég kövéret nyomtál sztem... :mellow: Szinte az aszfaltot súrolta az autó hátulja :unsure:

Link to comment
Megosztás:

szívósora se rossz dolog,ahogy hallom,de az pl az én mocimhoz 340,hozzáírt chippel...

Nah igen, ilyen ez a tuning!De ha valaki szereti az autóját! :unsure:

Tényleg jövőhéten most már sort kell keríteni arra az olajcserére! :mellow: Aztán jöhet majd a sportszűrő! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

azért azt sem kéne... szerintem.

pl. tiéden nem látszik semmi, akárhogy padlózod! :rolleyes: :D

mert ez kérlek kifinomult technika,jó sofőrrel :mellow: minden csepp benzinre vigyázok :unsure:

neked sem komoly,nem az a barna füstpamacs,ami az elégetlen üzemanyagra utalna...

Link to comment
Megosztás:

Srácok, jut eszembe, Sanyin és SzaboT-n kívül nálam alszik még valaki csütörtökön?

Én sajnos lemondok a lehetőségről (pedig beszéltünk róla). :rolleyes: Majd pénteken érkezünk Telóval, szerintem amint felkelünk el is indulunk majd (ha nem akkor majd kijavít)! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem másokat is a fennálló problémám miatt, eléggé különböző válaszokat írtak (mondjuk megértem):

-Nem akarok hülyeséget írni, de sztem vmikor rosszul válthattál 2ből 3ba és megsérültek a fogaskerekek, v kitörtek. S ezt azért hallod csak 2000s fordulat alatt, mert a fölött már olyan gyorsan pörög hogy már nem számít. Nem értek túlsokat az autószereléshez, a szomszédom jártas az ilyenekben. Holnapra megkérdezem h szerinte mi lehet.

-Ha szerencséd van gyújtás, ha nincs olajszivattyú vagy főteng. csapágy. Hallani kellene a hangot amit kiad.

Kb. Hasonlókkal folytatódik!Érdekes!Remélem egy olajcsere megoldja! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na srácok elérkeztünk a finishbe :rolleyes: Azt hiszem most az eddiginél is nagyobb szükségünk lesz egymásra, tegnap késő estig AdorjanT-vel csináltunk egy kis meglepit, aminek ma lesz a folytatása, ha időben hazaérünk a tárgyalásokról.Így én gépközelben alig leszek mostantól, max munkaidőben.Ha valakinek eszébe jut valami, amit még el kell intézni, szóljatok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.