Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Bocsi, hogy bele fecsegek,

Delegáltak a vezetőségbe, Debrecenből:

Acsádi Sándor Székesfehérvár

Fényi László Debrecen

Szűcs Andrea Debrecen

Debrecen: 2fő+1fő

Jelöltek ami titeket is érint:

Elnökök : Mészáros István, Forró Tamás, Fényi László (macisajt)

MOTE Klubvezetők: Mészáros István (Kecsó), Forró Tamás (Gsi), Balla István (Bp), Szűcs Andrea (nyuszifül, Db), Laczkó Tamás (Astra G)

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek ilyen sajátautós fotókat mi is csinálhatnánk eccer .Még a braziloknak is jól áll az opel.ITT

Majd ha legalább két vasam kész lesz a háromból, akkor feszítek. De a rozsdaboglyák megkopott fényét még különleges személyiségemmel sem tudom feledtetni. <_< Ja, csináltam képeket a másik Mantámról, de nem bírom őket a telefonomról levarázsolni, úgyhogy csak én nézegetem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma találkoztam Endlossal, épp az ATS Cup-ok kerültek fel a kadettra... az összképnek kifejezetten jót tettek. Ráadásul elugrottam vele szép új kerékcsavarokért, mert ugye ami neki volt, az rövid volt. Ja, meg úgy néz ki, hogy lehet ő is jön Peste a közgyűlésre jövő hét csütörtökön, de még nem 100%.

Link to comment
Megosztás:

Az előbb meg I_S-sel találkoztam. Még 1 héten belül megint fogok vele találkozni.

Neki meg a 16-os alessio-k feketére szinterezve továbbra is nagyon jól mutatnak a kocsi alatt.

közben hogy időjárásról is essék szó... kb. 1 órája dörög az ég, olykor felénk jön egy felhő, de ddig egy csepp eső sem volt itt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.